Last minute pitanja

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la WIZARD »

zavrsio sam od lika,nisam ih ja gajio nit susio,hteo sam sada samo da probam pa cu posle gajiti svoje :)
http://imageshack.us/photo/my-images/143/slika2464.jpg/ ovo je kao porcija od 2g
pa nista,ako je bezobasno onda pojescu pa vam javljam report ;)
u svakom slucaju hvala na odgovoru
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Horos »

slusaj ja da sam na tvom mestu otisao bih da mu se na....m keve. prodao ti neki krs koji nije hteo on da jede, stablasca i lose kapice a on pojeo dobre ili prodao nekome za vece pare. i tu nemas brat bratu n i gram.
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la WIZARD »

:-O :confusedd: mislis?
pa cek,jel samo kapice sadrze halu supstance ili i ostalo, vrat tj stablo,kako vec..?
sad ste me ubedacili ,ne znam da li da vracam ili da jedem ? :confusedd:
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
ljabika
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.06.2011, 21:23

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la ljabika »

ma neee..
sve se to jede i klobuk i stapka, u svemu ima psilocibina/psilocina..
Meni se čini da ima 2 g, al ako želiš biti siguran...na vagu.
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la WIZARD »

ima dovoljno g,nego me samo tripuje ovo sto je rekao narkoza da su krs i to.. :confusedd:
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la dr.manijak »

Ma bre nemojte da lozite coveka, pojedi to i bice ti lepo samo nemoj nista da jedes barem 6-7 sati pre toga.
I lepo ih izmrvi da budu kao brasno.
Uzivaj u tripu.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Horos »

izvini, nije mi bila namera da te ubedacim, samo sam ti dao sugestiju da ne dozvolis dripcima da te vacare. ja na zalost imam dug staz iza sebe na teskim drogama, i imao sam x situacija kada su mi uvaljivali krs, ali sam ja to lako resavao. stangla i otimanje svega sto ima. dileri bas umeju da budu olos. nego ti blago meni ako hoces pojedi te pecurke sada, bice ti lepo do nebesa, to sigurno. a za ubuduce se iskuliraj dok ne podgajis svoje. malo strpljenja i uzivaces u plodovima svoga truda. nema hleba bez motike. (a ni pecuraka) :-)) i veruj mi ne moze nikad na ulici biti tako dobro kao ono sto si sam negovao i gajio. ja znam taj osecaj, jer gajim travu godinama za sebe. biljke osecaju ljubav koju im dajes i nesebicno je vracaju
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la WIZARD »

ma opusteno,gepek mu ne gine ako me zajebao...nego ovo za prvi put ono,a i bas se ukazala prilika za tu vikendicu,prazna je ovih dana pa da iskorostimo :) jer ipak dok izgajim bice vec kraj leta,tako da cu svoje da jedem sigurno ali sad uletela ova sema pa aj da probamo ;) hvala vam na savetima i inforamcijama pa se cujemo posle xpiriensa :sunn: pis
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Red »

javi kako je bilo, svakako. Mislim da nema prostora za brigu. Izgleda kolicina ok, ne znam jel si provjerio, mislim da je samo usrano pokupljeno i posuseno. a to je do osobe koja ih je uzgajala.

zelim ti ugodnu zabavu i ocekujemo dozivljaje :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Horos »

hehehe drago mi je zbog tebe. nadam se da si se lepo proveo. e drugari imam pitanje jedno, da li bih mogao da umesto razi koristim psenicu ili jecam?
Odgovori