Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la sinnerman »

Da 1 (jedan) EUR zaljepljen na kartončiću. =))

Da li su ti roditelji liberalni, otvoreni ili tipa ljudi sa anti-droga propaganda i/ili vaš/a drug ili družica?
Kako se slažete s njima?
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

moji su starci skroz na mjestu, imaju neke predrasude, ali to ne ispoljavaju. u razgovoru sa njima nikada ne krijem svoje mišljenje pa i znaju kako gledam na stvari i to poštuju i ne petljaju se. a svi ostali koji me okružuju su isto tako kul i bez predrasuda sa kojima možeš normalno pričat o bilo čemu.

što vas trenutno u životu najviše brine i veseli? :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la pecurko »

Najviše me brine ravnodušnost ljudi uopšte, nekako su svi nezainteresovani za život...
Veseli me proleće, biljke koje rastu, devojke u haljinama sa dekolteom, veseli me što dolazi ZAZ,...
Kad sve saberem izgleda da sam srećan.

Da li ste vi srećni?
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
bokte
rank2
Postovi: 36
Pridružen/a: 27.04.2012, 23:21
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la bokte »

Gle, možemo i na ti, nema potrebe za formalnostima, ovdje smo svi kul. Opusti se.

Tvoje pitanje me potaklo na razmišljanje. Vjeruj mi, još se nikada nisam zapitao jesam li sretan. Haueva, i nije bilo potrebno mnogo kontempliranja da zaključim da definitivno nisam sretan, gledajući generalno. Moja sreća u potpunosti ovisi o vanjskim čimbenicima: ako je trenutna situacija po mom ukusu, sretan sam; ako nije, nesretan sam. Zaboga... unatoč svim društvenim i akademskim priznanjima koja krase moje ime, sada shvaćam da sam mentalno na razini djeteta koje skače od sreće dok ga vode u lunapark, a plače kad mama ugasi crtić jer je vrijeme za krenuti na nedjeljnu misu.

Hahahaha. A sad trebam postavit pitanje.

Ili? Sigurno se pitaš (ono 100% bez daljnjeg) ima li još nešto u pozadini cijele priče?

You bet yo ass.

Nedavno sam izvodio jednu tehniku samopromatranja. Promatrao sam svoju "nutrinu". I što sam vidio? Prazan prostor, stari moj, prazan prostor. Ali... Usred tog prostora nalazi se jedna, da tako kažem, loptica energije. Sasvim mala nakupinica, čovjekbireko, nejake energije. Međutim, to je jedina energija koja me pokreće. Osjetio sam tu energiju kao strah. Shvatio sam da je to strah koji uvijek i oduvijek osjećam, samo ga nikad nisam bio potpuno svjestan. To je strah koji lako zaboraviš, ali dovoljan je jedan trenutak koncentracije, čak i u najsretnijim situacijama, da osjetiš kako ti razdire utrobu. Sreća ga samo malo zamaskira.

Pitanje za idućeg: možeš preporučit nekog dobrog psihijatra u zagrebu?
Opširnom djelu (mnogo opširnijem, na pretpostavljiv užas nakladnika!, negoli se, tijekom rada na ovom skupnom projektu, moglo i zamisliti) ne priliči dugačak predgovor.
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Svilaja »

Osobno nikad nisam išao kod psiha al dosta ljudi koje znam jesu i samo su im upropastili život još više.. Stavili ih na tablete i sad ne mogu živjet bez tableta.

Koji je najkreativniji poklon koji ste nekom napravili?
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Stone
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 18.12.2010, 09:10
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Stone »

Za rođendan prijatelju skupila se s drušvtom noć prije, pa smo mu napravili svi skupa strip o njemu, bilo je tu smiješnih epizoda, pjesmica ludih, crteža... Opisali smo mu kako ga vidimo.
Bio je oduševljen poklonom :x

Koji rad učini da za vas vrijeme brže prolazi? (Situacija u kojoj ste se toliko zadubili u nešto da niste ni primjetili kada je dan otišao ća :) )
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la pecurko »

@ Aidmints: 8 cigli sa našim imenima, spakovano u ukrasni papir, drugaru koji se ženio sa željom da što pre izgradi sebi kuću...poludeo, kad je video.
@Stone: čitanje, kao da vremena uvek fali :thumbsup:

Postoji li mesto gde biste radije živeli, ostavili sve i zapalili?
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 573
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 502 puta
 pohvaljen: 394 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Ninti »

Ooo da jasno da postoji.. postoji puno takvih mjesta, bitno da je okruženo prirodom, nenarušeno ljudskom rukom, otprilike da izgleda ovako ah..
slika
a opet s druge strane da se mogu recimo teleportirati bilo gdje drugdje kad god to poželim, da nisam baš totalno u izolaciji..

Vjerujete li u one priče o nekakvoj promjeni koja dolazi krajem 2012? :mushh:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
charuga
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05.05.2012, 19:47
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la charuga »

ne.
da li vam je draza podravkina becka ili piko?
Avatar
bokte
rank2
Postovi: 36
Pridružen/a: 27.04.2012, 23:21
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la bokte »

Točno vidim reakciju svakog člana ovog foruma kad pročita tvoje pitanje: prekretanje očima. A znaš zašto? Mi smo ti svi ovdje prosvijetljeni. A ti nisi. Jer vidi se da razmišljaš po šemi polariteta: bečka ILI piko? Da si prosvjetljen ko mi ostali, znao bi da bečka i piko ne idu jedno bez drugog. Moraju se zajedno konzumirat. Inače ti je ko da uzmeš samo jedan sastojak za pripremu ayahuasce i nadaš se nečemu. Ovako ti to ide sa bečkom i pikom:

uzmeš jednu mjeru bečke i jednu mjeru pika i baciš u blender. ali time zapravo nisi dobio ništa, jer potrebna je još treća sila da bi se postiglo jedinstvo, tako svemir funkcionira, štaćeš. treća sila je shake od Herbalife-a. to sve fino smiješaš, a kaša koju dobiješ pravi je eliksir zdravlja i mladosti: sadrži apsolutno sve što ti je potrebno za optimalno funkcioniranje organizma, a nakon višegodišnjeg uzimanja izaziva blagu, ali trajnu sedaciju te povremene halucinacije.

pitanje za iduće čeljade: šta misliš, da li ovo zapravo Soma?
Opširnom djelu (mnogo opširnijem, na pretpostavljiv užas nakladnika!, negoli se, tijekom rada na ovom skupnom projektu, moglo i zamisliti) ne priliči dugačak predgovor.
Odgovori