Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Mary Jane. »

Ja bi otišao s našom dragom nam Jacom na pljugu, da joj pojasnim i predočim neke stvari. :D :))
isto pitanje...
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

Hehehe mene zanima što bi moj dragi Kurt Cobain rekao :) kao klinka sam bila velik fan Nirvane i uvijek sam se pitala što bi nas dvoje rekli jedno drugome da imamo priliku sjest i zapalit :ymdevil:

Kad ste bili mladi, kojoj ste sub-kulturi pripadali? :D kad razmislim kako sam se sve oblacila (jeah grunge!) boje imala na glavi...hahah smijeh me uhvati. da vas cujem, nemojte se sramiti!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Zeleni Palac »

Metalac. Duga cupa, majce sa logom najdrazih bendova, crna obleka, lanci zakaceni za hlace, prstenje, ogrlice... i naravno, ponos svakog metalca, kozna jakna. Tu se uvjek gledalo ko nosi kakvu kozu, dal je prava, il je skaj, cija je jakna teza... Ja imao neku prastaru jaknu koju mi stari dao. Mislim da ju je jos i Tito nosio dok je bio metalac lol

Kakvo je tvoje misljenje o USA kao "zemlji snova" i zasto?
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

nije mi zemlja snova :ymdevil: voljela bi je posjetiti turisticki jer ima prekrasna mjesta, ali nista vise od toga.

Kad se dižeš? :sunn:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Psychonaut »

Pola 8, kad je sve normalno. Al uvijek naleti neka vanredna situacija :)

Sa koliko godina ste imali prvo psihodelicno iskustvo?
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la wonaabi »

pa ovisi što podrazumijevaš pod psihodeličnim iskustvom. čoxu,šit sam prvi put probo s 14 i imao sam vizualne promjene ali bez šarenila. frendu je glava postala veća od tijela, gumene kosti i zabrijavanje kako sam spajderman jer mi se sve ljepi za prste...a, salvija d. s 15.

što osjećaš kad si dotakneš bradavice?
kalibracija upita u slučaju nejasnoća i nelagode:
► Prikaži “Spoiler”
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

nažalost, kad si dotaknem bradavice ne osjećam ništa posebno, eventualnu zabavu kad se stisnu :ymdevil:

ono što mene vraća u prošlos i slično je kao kod tebe, jeste onaj neki rozi sirup protiv kašlja što sam pila kao djete. međutim sada kada pomirišem redbull ili neke od tih energetskih napitaka uvijek me asociraju na taj sirup i to mi je sada odvratno. odmah imam flashback kako mi mama tura žlicu pod nos. sada znam da sam ga pila samo zato jer je bio fino barbiroza boje pa mi je to kao djevojčici bilo wow =))


kad smo već kod djetinjstva... koja vam je bila NAJdraža igračka koju ste imali kad ste bili mali? baš ono naj naj, da je vučete svugdje sa sobom slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Psychonaut »

slika
Ovaj zeleni lijevo, fakat je bio toliko veci od obicnog he-mana :)) Doduse, nisam ga stalno vukao sa sobom :)

Proslijedjujem isto pitanje, dobro je :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
charuga
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05.05.2012, 19:47
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la charuga »

moja naj naj igracka kada sam bio klinac je bila susjeda suzana.moja i od mog drugara , a sada radi u njemackoj i nije mi bas nesto.

da li vise volite stare vrganje ili mlade ?

ps. pozdrav svima ;)
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 573
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 502 puta
 pohvaljen: 394 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Ninti »

Pozdrav i tebi :ymhug:
Mladi su mi bolji vrganji za jest iako stari imaju onaj intenzivniji miris vrganja, al ipak su mi bolji mladi..
Koji su vam najdraži crtići iz mladosti? :D
slika
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Odgovori