Morning Glory/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la dr.manijak »

Aaaa Fuck vec sam samleo i sada mesam sa benzinom, koliko god da mesam na dnu ostaje crni talog, sto je verovatno od kore semena, a ostali se razlaze sa benzinom za zipp.
Valjda je to to seme, jos odgovora ljudii..

Evo ovde sam nasao da je sigurno to sto trazim, mada.. da li sa obe mozeista ekstaktacija da se radi. http://www.a1b2c3.com/drugs/lsd08b.htm
Ima dole sav opis. >)

I jos jedno pitanje : Pre nego sto razdvojim benzin i morning glory pomocu filtera da li se promucka ili se ubacuje u filter onako kad jeo stojalo i rastalozilo se na nekoliko taloga?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Red »

princip je isti za extrakciju, koje god MG sjeme imas.

From the Journal of Psychedelic Drugs:(mg of alkaloid/g of seed material):

Heavenly Blue 0.813
Pearly Gates 0.423
I. tuberosa [None]
A. nervosa 3.050 (Hawaiian Baby Woodrose)

a sto se tice filtriranja. ako proces zahtjeva odvajanje sjemena od benzina, onda naravno da trebas promuckat tekucinu da pokupis sav talog, da bi kasnije to sve ostalo u filteru ;) cist logika...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la dr.manijak »

Samo da javim da sam sada ostavio da ishlapi alkohol sa rastvorenim LSA u sebi u posudi, ubacicu koju sliku kad sve bude bilo gotovo. :D
I jedno pitanje, jel mogu ja sa fenom (Sa hladnim vazduhom) koji duva iz njega da ubrzam isparivanje alkohola.
Znaci sa hladnim vazduhom.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Red »

zasto da ne :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la dr.manijak »

Zavrsio sam i uspesno ''Nadam se'' extraktovao LSA iz semenki.
Slikao sam telefonom konacan rezultat, mada trenutno nemam USB da prebacim na komp i okacim ali cu sutra uzeti.
Sad me zanima Kako se konzumira ovaj extrakt.?
I da, da bih napravio ovaj extrakt koristio sam oko 150-200 semenki, zanima me i kolika kolicina ovog extrakta bi bila dovoljna za dobar trip. ?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Red »

jednostavno ga pojedes sa necim. mislim da pusenje ne dolazi u obzir. ako si koristio toliko sjemenki, mislim da je to dovoljno za jednu dozu. opet zavisi sve o potenciji sjemena i nacinu na koji si to sve radio i izveo.

neki extra savjet ljudi? ja se s time nisam bas igrala, mozda da netko iz iskustva napise nesto ;) ja pisem po sjecanju sta su drugi govorili o tome, mozda negdje grijesim :-B
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la dr.manijak »

Samo da javim, ako naletite na Ladolez Ili ti ga Vrtni slak, ako pise Ipomea Purpurea nemojte kupiti jer nema nikakvo dejstvo.
Samo ako naletite da ispod pise Ipomea Violacela onda kupite.
Isto sam nesto bio extraktovao bilo je zuto i lepljivo, ali nije imalo nikakvo psihoaktivno delovanje. ;)
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
pacov
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 28.03.2010, 16:11
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la pacov »

Prošli tjedan sam napravio LSA ekstrakciju od 280 morning glory sjemenki, ali mi je ekstrakt ispao tamno zelene boje :-? a ne žute/žuto-smeđe kao što je ovdje na slikama. Zanima me da li je još nekome ekstrakt ispao zelene boje i šta mislite da li se to isplati pojest?
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Proximus »

Um...nikako nemoj jesti to. Nikad cuo za zeleni ekstrakt ali definitivno NEBI trebao bit zelene boje.
Ja sam ovaj ekstrakt radio i pojeo samo jednom i djelovao je, radio sam ga od 350-400 sjemenki i dobio trip kakav inace dobijem od 250-300 sjemenki, sto je razumljivo jer se dio potencije izgubi tijekom otapanja i filtriranja. Zato mozete ponovit otapanje u benzinu i alkoholu vise puta. Također, nedavno sam procitao post nekog amerikanca da benzin za upaljace marke Zippo po novom vise ne sadrzi naphtu nego nesto drugo, sad neznam jel se to odnosi na Ameriku ili je vec taj novi dosao i ovdje ili jeli uopce sve to istina ili samo trač al vrijedi dodatne provjere napravit da se ne otrujete.

A sto se tice LSA u LSD, moguce je ali tesko i neisplativo, ako zelite radit LSD drugi nacini su isplativiji. Naravno ako imate diplomu iz organske kemije, nekoliko desetaka tisuca vrijednu laboratorijsku opremu i pristup kontroliranim prekursorima. Znaci ne :lool:

Anyway, evo tekstic o LSD-u od LSA, kome se cita
http://www.textfiles.com/drugs/make.txt

I da, Zelite trokutaste crne sjemenke kao na prvoj slici u postu od Red na dnu prethodne stranice, ove okruglije sjemenke na drugoj slici su neaktivne i u najboljem slucaju ce prouzrocit glavobolju. Znam, jeo sam ih dvaput.
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Jos
rank4
Postovi: 116
Pridružen/a: 21.03.2010, 18:53
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Jos »

Short of alike the first post but more clear and with more information:
https://www.dmt-nexus.com/Files/Books/G ... action.pdf

Then if I get the question right, Normally it should not even be that hard to make synthetic lsd from starting with lsa as base.
I talked with some ppl/chemists about it some years ago anyway...

slika

slika

Btw, I do not believe that you make out of the shape of a seed up if its active or not...
I had different types and the shape never told me anything over the possible activity.
Most inactive species indeed produce an tottaly other seed pot, with more seeds in them and they are more hairy to.
But still also with those you have active species :)
But to be honest, specially for you guys I would grow my own hwbr...or simply eat some seed.
If you manage to find some quality you only need 3-5 seeds...(remove first/more hairy skin to not get sick)
Really one litle piece of few mm diameter can make you sick for two hours :cheesy:
Odgovori