Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

Yup ofc da ide kovertom, niko se ne želi zajebavati, 30 grama je u pitanju, ide preko e-baya a ne preko nekih opskurnih prodavača tako da mislim da nebi tribalo biti problema. Ova priča za micelij ti je jebeno tragikomična :rolleyes:

Inače, jedan hint kad naručujete stvari zbog kojih bi mogli imati problema sa zakonom, npr spore, sjeme vutre, salviu ili štajaznam šta već - nađite neki stan koji se ne koristi, vikendicu na moru koja je prazna od 1.9. do 1.7. dogodine, neku napuštenu ruševinu, bilošto, bitno je da ima poštanski sandučić. E sad vi fino naručite svoje sumljive supstance na ime Jovo Jović odavde i odande, obiđete sandučić tu i tamo i kad stigne pošta lako je izvadite nečim iz sandučića. Na ovaj način ako murija nađe nešto na carini, nemaju načina da vam uđu u trag. :thumbsup:
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Dobro brate...ali ako naručiš manji paket kaj buš od jutra čučal i čekal poštara? Ovo je dobro za koverte...uvijek ima viška kasliča u ulazima...a nije ih teško sjebat. Pa ime se metne gore i letter je nutri. Ako u pošti ne provjeravaju prije svega dali postoji ta adresa...jer je svaka koverta-paket uvezen u knjigu. Neznam...

A ako dobite plavi listić...da trebate neš podignut...idite spremni da se branite kako neznate što je to! I NI POD KOJU CIJENU OTVARAT! ČIM OTVORIŠ TVOJE JE! GLEDAJ OKOLO PAJKANE...MUDROST! ILI UOPČE NE OTIĆI PO PAKET. A SAD KO RISKIRA...HEHEHEHE
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Imam informaciju da je prva osoba vec najebala zbog spica ili nekog drugog blenda. S neta je narucivala. Pa eto pazite se. I nemojte im olaksavat posao sa uputama :ymdevil: .
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Uputama? I di se čulo da je bilo najeba? :questionn:
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

ma ne mislim nista lose.. nego samo je moj stav da se o takvim stvarima ne treba uopce raspravljat na javnom forumu...

a sto se tice samog spicea ... da ekipa ni postala ohola i pocela ga javno reklamirati do ovoga nebi ni doslo..

a pogotovo svaka cast ekipi iz Os koji su sve to fino drzali underground da nebi bilo sranja a kontaktiralo ih se prek fejsa =)) .. .i naravno da je cijela shema propala...
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Wolfshade »

Evo frendu je stiglo nekidan bez ikakvih problema, naručio je dosta toga,ima doma valjda stotinjak grama raznih čuda. Uglavnom dobio je R1 uz pošiljke na kojem je točno pisalo što je unutra, nikakvih problema nije imao. Kaže da se raspitao i da nije ništa ilegalno.

Uglavnom to je to ako vas zanima, provjereno je dobro :thumbsup:
http://www.ioffer.com/c/Miscellaneous-9 ... ling+pussy
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Sve je to legalno i super....sve je to ilegalno i nenadjebivo ultra super!
Ali reči ču vam....jednom se pada! Ja sam brkove mastio prije 10 godina sa paketima dok RC's nisu još bili aktualni...čak i u DAMu su bili u povojima zbog straha ljudi od posljedica. I što...mastio sam brkove dok jedan dan nisam mastio suze u sendviču od (inače vrlo ukusne) zatvorske šunke! :thumbsup:
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
defendermaister
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 09.05.2011, 00:17

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la defendermaister »

i jel se isplati naručit to za tu lovu? mislim kakvo je za pušit?
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la wizard.hannah »

Koliko košta? A probaj....vidjeti češ sličnosti sa THC-om i različitosti...meni je bilo OK...ima svoj gušt...
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Strike 2.0
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 12.05.2011, 19:05
 pohvaljen: 1 put

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Strike 2.0 »

Samo malo upozorenje...
Sve te zamjene za travu sadrze mjesavinu bilja koje samo po sebi nema gotovo nikakvog efekta.
Ono što "puca" su 100% sintetski kanabinoidi (najcesce "JHW" skupina) koji su poprskani po toj mješavini.
To su u najmanju ruku mocne supstance koje djeluju vec u JAKO malim dozama i o kojima se jako malo zna.

http://en.wikipedia.org/wiki/JWH-018

E sada...te tvar DEFINITIVNO nisu prirodna a vjerovatno nisu ni bezopsane,
po meni je definitivno najgore sto se o njima vrlo malo zna osim da mogu izazvati duševne bolesti i sl. "nestašluke". Za razliku od THC-a ove tvari mogu i ubiti.
Odgovori