Što bi napravili?

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Što bi napravili?

Post Postao/la faceOff »

Možda detaljnije uđem u situaciju, ali sad da nabrzinu

Postoji jedna osoba na svijetu koja me mrzi. Stariji brat.
Da ne ulazim u historiju, ali... od kad znam za sebe su sranja, prebijanja... Dok se nisam izvještio i ojačao. Pomeo bi ga u tren. Naučio sam brzo pretvarati objekte u oružje. Pun kurac je toga.
Imam i par posjekotina i ubod nožem. Uzeo je moj nož na rasklapanje i pripremio ga je prije napada. Takav sam ga demoliarao, izbio zube, ležao je u nesvjesti
Živim u imovini u zajedničkom vlasništvu. Došao je i bio tu koji dan. Malo je trebalo da počmu sranja i izbacio samga. Ali slikao mi je sina pored outdoor gljiva, vutre... slikao frižider sa lc, ubrao gljive i njih slikao...
S obzirom da je nesposobni psihopat, odlučio je doći i živjeti tu. Godinu kasnije. Nije imao muda pojaviti se nego je išao na muriju da ga ne puštam u njegovo i drukao me, pokazao slike. Tri pandura banula bez naloga, pa sam ih odjebao. Kao htjeli su vidjeti može li se smjestiti on ovdje... nisam ih pustio. A u kući grow vutre, 700g vutre, osjemenjenih klonova, klonova, sjemena, gljiva, monotuba, tegli, LCa... opreme, vagica...
Par godina robije
Čim su otišli sve sam strpao i bacio
Pokušava i dalje i maltretira. Na daljinu.
Danas je greškom poslao ženi poruke gdje nekome govori kojekakve pizdarije o meni. Sve laži. Među ostalim i prijetnje da će me ubiti pištoljem. I kako će to napraviti.
Inače je prijetio izokola ili sa drugih brojeva. Vjerovatno i drugih mobitela. Da ga ne možeš uhvatiti za nešto i prijaviti...
I ovo je samo vhić brda...
Uglavnom, imam u rukama dokaz. Ukoliko se pojavi ovdje, mogu zvati panduriju... Ili čak prije otići, zabrana pristupa bla bla... A on ima povijest nasilništva, obiteljskog nasilja, droge, psihijatrije...
Žena hoće da odem a ja neću.
Nego ga želim vidjeti.
Pa kud koji mili moji
A neki dan se najavio...
I to je pitanje. Što bi vi?
Gadi mi se pomisao da se oslanjam i tražim rješenje od nekog drugog. Pogotovo od sistema.

Bez obzira na ishod

Putovanje u središte uma...
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Što bi napravili?

Post Postao/la huana.meri »

sranje bas u pm...udomi odraslog čuvara psa večih gabarita koji je zabilježen kao oštriji, imaš ih masu sad, molosa bolje nego radnog ovčara, nemaš obaveza a radi ko mitraljez, nema šetnji van dvora, samo tor se drži, spava masu vremena, nema prohtjeva, šarac, mix šarca, kavkazca, tornjak, kangal, samo da je odrasto, manje ćeš osjetit probleme odrastanja, i odrasto je ko metak kad se pogodite ko frendovi, ženke su ti puno privrženije kući i poslušnije....jeftiniji neki video nadzor s jednom kamerom na ulaz, i neki jeftiniji elektrošoker za svaki slučaj.....nema šanse da zasereš s tom opremom, nazovi i policiu i prijavi im psa, radi kretena, i kameru, a moš i burazu udarit zabranu prilaska, znaš i sam, hrvanjem ćeš nahebat svakako...nez kolko mujanu vredi što imate skupa, probaj nekak minus, kredu dić i isplatit ga, nek se nosi, i zab pristua odma nakon ugovora i prepisa...

ili je jeftiniije poslat izravnavača čak možda, jer ako te nanjušio da će te sisat, a milim da je, onda neće stat dok nedobi svoje ili svog boga baš, znaš kaki su ulični smradovi i govnari...
nesmijem ti naisat šta bi bilo najbolje...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Što bi napravili?

Post Postao/la AFX »

Nažalost u ovom slučaju batine neće pomoć..tu jedino može odvjetnik ili prijava.
Jako mi je žao da proživljavaš taj duhovni nemir.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Što bi napravili?

Post Postao/la faceOff »

Izdržljivo je
Znam da sam nenormalan. Duhovni mir imam kad se prebacim u animalni mod
Ali jebiga, tako je kako je. To je sve što imam. Ako ništa drugo, autentično je

Nego, u ovoj situaciji cijelo vrijeme zapinjem na jednom. A to je - drukanje. Bez obzira na kontekst i moguće posljedice. To je ono što me ispunjava bijesom. Ne emocionalnim, već nekako - filozofskim bijesom! (postoji li takvo što?)
Ima li gore stvari od izdaje?
Taj dio problema mi nitko drugi ne može riješiti
Nije mi do osvete, nego... jebote, u normalnom svijetu kako ga ja zamišljam, ako za koga nema mjesta, to je za - izdajnike!
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Što bi napravili?

Post Postao/la krepet »

Ugh, kak ga se riješit... ha ne znam to ti je brat, mora bit neki viši razlog za vaš odnos. Realno ti imaš kontrolu nad svojim životom, ne on. Zajbana je izdaja, razumijem tvoj gnjev. Probaj pitat I Ching:
https://ichingonline.net/
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Što bi napravili?

Post Postao/la faceOff »

Baš sam neki dan razmišljao o i chingu. U vezi nečeg drugog. Imao sam knjigu i ne mogu je naći. Nestala.

A situacija? Odlučio sam. Nikakva pandurija, nikakvi odvjetnici kurci palci...
Tu stojim i to je to. Ne tražim sranja, ali niti milimetra neću uzmaknit
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori