Ceremonija, šaman negdje?

Recepti, napici, tinkture...
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Ceremonija, šaman negdje?

Post Postao/la Naarayan »

Pa svi su mi i pisali u ovoj temi da nisu za te ceremonije, ja sam imo neku svoju računicu, boga pitaj i tako je kako je završilo.

To s ekipom kakvu ti imaš je po meni kako Bog zapovijeda. S tim da kada me kaktus uzeo svi su mi bili super lol, ego mi se smanjio deset puta, nije me bilo briga. No nije to to opet nekako, no možda ni ne može bolje. Ili solo ili jebiga s baš bliskim nekima, pojma nemam.

Još su bili pjevali icarose i bubnjeve su udarali, to je bilo poprilično jebeno u tim trenutcima. Da i to podijelim kad sam već kreno.
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Ceremonija, šaman negdje?

Post Postao/la faceOff »

Čuj, ekipa je radi ležernosti i neke kolektivne (lažne) sigurnosti.
Kao da si u sistemu i sistem te štiti :D
Ali cilj je biti sam u svemu tome. Bar po mom mišljenju. Na to se svede što se tiče supstanci koje sam ja unosio
Gljive su dobre ako imaš muda ići do kraja :)
Nemam pojma koji zdravstveni momenti su kod tebe u igri tako da nemam što reći... Jesu li odgovori u tebi ili ti trebaju savjeti sa strane.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
VenloNL
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 20.04.2022, 16:54
Ima zahvala: 21 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Ceremonija, šaman negdje?

Post Postao/la VenloNL »

Fora tema. Na početku malo nervoze i panike :) skoro ode u stranu, put prema cilju .
Bio sam siguran da će se naći rješenje. faceOff dobar pomirljiv post si napisao.

Pogledao sam dobar dokumentarac na Netflix-u.
https://www.netflix.com/hr/title/80229847
Vutra Samotnjak
Odgovori