CE5 - druženje u prirodi

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Odgovori
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la krepet »

slika

Pozdrav ljudi, ima li zainteresiranih za grupnu meditaciju?

CE-5 protokol (Susreti pete vrste) skup je meditativnih i svjesnih tehnika dizajniranih za uspostavljanje kontakta s izvanzemaljskim životom. Pojam je skovao dr. Stephen Greer, ufolog i osnivač Centra za proučavanje inteligentnog izvanzemaljskog života (CSETI). CE-5 protokol uključuje grupu ljudi koja se okuplja na udaljenoj lokaciji, usmjeravajući svoje namjere putem meditacije i vizualizacije, te koristeći različite tehnike poput daljinskog vida, telepatije i svjetlosnih signala za privlačenje pažnje izvanzemaljskih civilizacija. Cilj CE-5 protokola je uspostaviti miroljubivu komunikaciju i interakciju s izvanzemaljskim bićima.

Iako CE-5 protokol nije garantiran način za uspostavljanje kontakta s izvanzemaljskim životom, i dalje privlači pažnju znanstvenika i strastvenih ljudi koji traže odgovore na velika pitanja o našem svemiru i našem mjestu u njemu.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la AFX »

..moj savjet ti je upoznati prvo forumaše online, pa onda planirati susrete uživo, jer ovako, s dva posta..neće biti ništa od toga.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la krepet »

Već sam dugo na forumu - od 2011. , zvao sam se Guybrush Threepwood ali eto zaboravio kroz vrijeme izgubio racun pa napravio novi. Imao sam par dnevnika uzgoja i mislim da sam s tobom ili huana.meri pm-ao oko trazenja divljih psilociba po slavoniji, započeo sam neku temu ''Ljubitelji Bučinog ulja''...

Bio sam u Švici u FIGU centru Billya Meiera pa sam tamo stekao neko iskustvo, upoznao u Zagrebu nekog lika Okkanyma koji tvrdi da je s drugog planeta. Imam CE5 aplikaciju koja ima razne zvukove (koje emitiram talky-walkyem) i vođenu meditaciju koja služi za gledanje na daljinu i opće postavljanje trenutnog stanja u otvoreno i dobronamjerno stanje uma

Nekada u sigurnosti svog doma, kada imam potrebu za odgovorom na pitanje koje mi nitko ne može odgovoriti znam i povući koji puff di em tia pa dobijem određene uvide ali bilo bi mi draže da mogu sa trećom i inom osobom prodiskutirati svoja iskustva.

Ne znam jesmo li se već upoznali uživo ali bio sam i na Hacklabu prije par godina...

Eto pišem ove postove sa iskrenošću i potrebom za upoznavanjem novih ljudi koji rezoniraju sa mojim pozivom.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la AFX »

A sjecam se nicka, ponajviše jer obožavam Monkey Island.. :D
..slabi su ti forumaši za upoznavanje, evo ja sam samo jednog uspio upoznati
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
ZelenaLaguna
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 24.03.2013, 19:37
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la ZelenaLaguna »

Kakvo ti je isustvo sa CE5? Na redditu sam stekao dojam da je dr. Greer klasicnii grifter. Sto ce tice remote viewinga cini mi se da su bolje rezultate imali sa hemisync trakama. Uvijek me je interesovalo ali me iskreno strah ici do kraja.
We cranked up the volume and marched to our own drummer ,into the jungle ...
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la krepet »

Nista posebno... nisam imao jos neke susrete, bar mislim da nisam. Navodno se šanse za susret povećavaju ako je veći broj ljudi u grupi - što zbog većeg broja očiju koji prate nebo i okolinu, što zbog pojačavanja intenziteta ''poziva''.

Što se tiče Greera nisam neki zaluđeni sljedbenik tako da sam otvoren i za druge tehnike. Prije 2-3 godine sam pogledao ovaj dokumentarac i skinuo app pa nikako da s grupom ljudi stvarno isprobam:

Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la AFX »

Nekako mi Greer smrdi, nemam neki određeni razlog, ali nešto mi trigera instinkte da mu ne bih trebao vjerovati..
..vjerovatno sam u krivu, al eto.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la krepet »

Evo deklasificirani projekt Gateway iz '83 proveden od CIA-e... proučavanje remote viewinga

https://www.cia.gov/readingroom/docs/CI ... 0016-5.pdf
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: CE5 - druženje u prirodi

Post Postao/la krepet »

Kome se neda čitat...

Odgovori