Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la faceOff »

Navodno psilocibin može pomoći kod prestanka. Rađena su ispitivanja, klinička. U usporedbi sa drugim sredstvima je superučinkovito
Jel neko može iz vlastitog iskustva tako šta potvrditi
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la cofita »

Imao sam ja iskustvo sa lsd-om,nisam presto pusiti ali imao sam trip kada upalim cigaru da se cigara pretvara kao neka zmija koja oce da me ujede tako da takva iskustva sam imao

Inace pomaze meditacija 100% da se prestane sa pusenjem
E. T.
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 10.12.2023, 04:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la E. T. »

Apdejt - 4 godine i 3 miseca bez cigareti
Avatar
songoftheday
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 29.05.2019, 16:17
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la songoftheday »

Ja sam bio prestao na deset dana pa opet počeo. Osećam se ispunjenje kad pušim iako je štetno
"Dođe vreme kad prestaneš da postavljaš pitanja jer te više ne zanimaju odgovori"
Avatar
long_pipe_magician
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 06.01.2014, 11:38
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 30 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la long_pipe_magician »

JA moram prestat pušit travu. Prošli put sam imao fizičke simptomi kad sam prestao. Nisam mogao zaspati na početku, što je uobičajeno, ali znojenje i zimica baš i nije. Pa mučnina...napravio sam pauzu 2 mjeseca i bio sam dobar. Uopće me nije vuklo kad su drugi pušili. Jedino me miris svježih cvjetova iz mojih tegli znao razdražiti. Poišto sam planirao pauzu, nakon 2 mjeseca discipline odlučio sam zapaliti. I toliko mi nije pasalo da ne znam kako sam sad opet na početku. Cigarete uopće ne pušim. Kad sam zapalio joint nakon 2 mjeseca stanke, a pušim gotovo svaki dan već 10ak godine uzt povremene pauzice, točno sam osjetio nesklad u radu pluća i srca. Srce pojačava bit, a disanje bude sve pliće. Nije mi bilo dobro. Već za 2-3 dana kad mi je prijatelj poslao joint mučnine nije bilo i malo pomalo vratio sam se na staro. Sada kada prestanem pušiti mislim da ću za svagda. Možda ću zapaliti povremeno, jednom u mjesec dana, ali planiram prije toga cijelu godinu ništa.
Avatar
songoftheday
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 29.05.2019, 16:17
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la songoftheday »

Meni je lako da prestanem da pušim travu. Pušim je već oko 19 godina al sve sa manjim i većim pauzama
"Dođe vreme kad prestaneš da postavljaš pitanja jer te više ne zanimaju odgovori"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la AFX »

long_pipe_magician je napisao/la: 14.01.2024, 15:48 JA moram prestat pušit travu. Prošli put sam imao fizičke simptomi kad sam prestao. Nisam mogao zaspati na početku, što je uobičajeno, ali znojenje i zimica baš i nije. Pa mučnina...napravio sam pauzu 2 mjeseca i bio sam dobar. Uopće me nije vuklo kad su drugi pušili. Jedino me miris svježih cvjetova iz mojih tegli znao razdražiti. Poišto sam planirao pauzu, nakon 2 mjeseca discipline odlučio sam zapaliti. I toliko mi nije pasalo da ne znam kako sam sad opet na početku. Cigarete uopće ne pušim. Kad sam zapalio joint nakon 2 mjeseca stanke, a pušim gotovo svaki dan već 10ak godine uzt povremene pauzice, točno sam osjetio nesklad u radu pluća i srca. Srce pojačava bit, a disanje bude sve pliće. Nije mi bilo dobro. Već za 2-3 dana kad mi je prijatelj poslao joint mučnine nije bilo i malo pomalo vratio sam se na staro. Sada kada prestanem pušiti mislim da ću za svagda. Možda ću zapaliti povremeno, jednom u mjesec dana, ali planiram prije toga cijelu godinu ništa.
Ja sam prije par dana prestao, izdržao sam 12 sati. Sad mi je u planu ponovno prestati. B-)
..panj
Ne pušim cigare, al pušikam nekih stajaznam..30 godina, nekako mi je to sve izgubilo čar..ovo je ništa nego abjuzanje nečeg lijepog..
..to je u biti jedini razlog zašto želim malo prestati, samo me jebe moj karakter..isto kao što se ne klonim toga, tako i hrane te nezdravih sranja koja idu uz to.
Sam sam sebi debil, a nikako da se promjenim.
Stuck sam..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
55cacc2d7823
rank3
Postovi: 61
Pridružen/a: 13.05.2020, 04:07
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la 55cacc2d7823 »

hmm. pusio sam duhan nekih sedam godina. pojeo sam prvi psihodelik i od tog dana vise nikada nisam zapalio cigaretu jer mi je postala odvratna, okusom, mirisom i osjecajem. bukvalno prestao preko noci. ne znam sta mi se pospajalo u glavi. povremeno bi stavio malo duhana sa travom tek toliko da moze gorit bez gasenja. prestao pusit travu ima pet godina, ali ne voljno vec zbog paranoja. nazalost ili na srecu, nisam siguran.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Prestanak pušenja - već mjesec dana bez cigareta

Post Postao/la huana.meri »

teške teme....duhan, tek sam nakon neznam kolko godina ponovo prešo na Camel duhan kupovni, cigara samo u nekakom baru ako sjedim, inaće doma motanix jointix skroz u pripremi, mješano duvam uvjek...

što se tiće znojenja i to, prije mame sam još imao nekako normalno spavnje i odna je počelo, mislio sam da je šećer, pa nekaki poremećaj, možda sam se predrogiro gljivama, ali ne, plitak san i zojenje je izgleda nedostatak nikotina...
nekažem da nije nešto treće, ali nikad nisam prestajao uopće, niti cigare niti joxare...
bilo biljepo da mogu duvat a da nema nikotina i katrana....al kad do jointa kombinovanog nema premca,bar meni...

najbolje posljedice gljiva su kad okrenu na prestanak pušenja u hipu ko spomenuto, ćuo sam takih iskustava već...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori