Pravilan nacin pripreme Ayahuasce

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Odgovori
TheVoid
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 10.02.2023, 11:29
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Pravilan nacin pripreme Ayahuasce

Post Postao/la TheVoid »

Za pocetak pozdrav svima na forumu!Znaci,prica ide ovako,vec dugi niz godina prakticiram gljive,uglavnom svoje,svaki put narucio boxeve,necu imenovat odakle ni ime stranice.Uglavnom,svaki put uspjelo,svaki put bio više nego zadovoljan.Oduvijek sam imao veliku zelju probat dmt,al nazalost tu gdje sam nikad nisam imao priliku doci u mogucnost da uzmem dmt kod nekog pouzdanog.A isto tako financijska situacija mi bas ne dopusta putovanje u neki ayahuasca retreat,ili tipa u neku zemlju juzne amerike gdje bi prosao to iskustvo s šamanom.Da skratim,ducan kod kojeg sam uzimao boxeve ima u ponudi i potrebne biljke za pripremu ayahuasce- Chacruna Psychotria viridis ,koja sadrzi DMT. Te Banisteriopsis Caapi (MAOi) koji je potreban da bi se DMT mogao probaviti.Ono sto mene zanima je pravilan nacin pripreme,te pravilne doze jednog i drugog.Obe biljke dolaze u pakiranju od 50 grama svaka,te su usitnjene(ne prah,vec usitnjeno)Prošao sam dosta toga na bespucima interneta trazeci recept te pravilan nacin primjene,nasao sam ih dosta al nazalost jos uvijek sam siguran u pravilan nacin pripreme te gramazu potrebnu.Pa zato vas molim ljudi ako ima neko sa vise iskustva i znanja u pripremi ayahuasce,pomozite!Puno hvala
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Pravilan nacin pripreme Ayahuasce

Post Postao/la huana.meri »

:mushh: :mushh: :mushh: :mushh: :mushh:
sretno
Zadnja izmjena: huana.meri, dana/u 11.02.2023, 22:02, ukupno mijenjano 1 put.
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
TheVoid
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 10.02.2023, 11:29
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Pravilan nacin pripreme Ayahuasce

Post Postao/la TheVoid »

Puno hvala na odgovoru,nažalost nemam Facebook profil,al probat ću naći neki kontakt..Jednom kad konačno probam,napisem dojmove hehe
Odgovori