Život posle života

Proširimo horizonte
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Život posle života

Post Postao/la malva sylvestirs »

Pa nije mi bitno zato što ne ishod života na zemlji ne shvaćam osobno nego prihvaćam kako god se odvije. Možda je to svojevrsni obrambeni mehanizam od stresa i razočarenja, ali jednostavno, ako na nešto ne mogu utjecati i ne zamaram se s tim. Ako nešto mogu promijeniti na bolje, onda tako i napravim, ili se barem dam sve od sebe.
Stvari nikada neće biti idealne i to je samo još jedna od čari u životu. Ali to ne znači da ću ja prestati težiti ka boljem stanju. Treba se s tim pomiriti i to je to
what you resist persist
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Život posle života

Post Postao/la faceOff »

Ne razumijem. Al ok, ni ne trebam
Emocije me praše i imam porive da nešto napravim momentalno. Volim život i shvaćam potpuno osobno sve što me se tiče. Na stres me ljutnja i bijes operu, tugu i melankoliju ne osjećam. Znam se i glasno smijati, ali i udariti ako mislim da treba.
Kako godine idu, čak je sve to i izraženije. Ne znam zašto. Znam ljude koji su bili slični i uglavnom me dave danas. Dosadni. Ni vrući ni hladni. Za ispljunit
Ekipa s kojom sam rastao i padao su i dalje moj ritam. Ima mi tko čuvati leđa, a i ja njima.
I to je to. Ustvari, radi toga mi ima život smisla. Imam čopor, ženu, mladunčad... I poriv da jebem majku svakom tko im se približi sa lošim namjerama
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori