Transgender Agenda

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la storm.raver »

malva sylvestirs je napisao/la: 18.12.2021, 17:16 Hahaha, podsjetilo me.na ovaj slučaj :eeek:


Jučer sam baš upoznala tzv. trans osobu. Sve o sebi govori u ženskom rodu a vidi se da ima bradu npr. ispod kože, muške crte lica i mušku građu tijela..samo, eto, ima obojanu kosu i žensku frizuru i odjeću. nešto smo morali iskomunicirat uvezi posla, zbunila sam se i na kraju ostatak dana izbjegavala osobu. Bilo mi je skroz neugodno i neprirodno sve to skupa, a većina oko mene se ponašala sasvim opušteno i prirodno, pa pomislih, jel problem u meni ili koji kurac?! :))
Lol, au dokle su ovi ljudi u stanju da idu...Pa i problem je sto im društvo aplaudira za takve stvari, ne bih vodio neki rat sa njima mislim da bi ih samo ignorisao kao i ti, ali definitivno treba da se vodi kao neki poremećaj ličnosti, seksualnosti kako god. Ovaj npr sto se operiše u korejca je str8 za ludačku košulju, ali kad se razmisli i nema neke razlike između njega i nekog ko se operiše u suprotni pol, negiraju realnost svakako. Nekako me boli kurac sta rade, samo mi je glup stav društva o njima da su "stunning and brave".

@beyond
Ne znam kakva je statistika, ali sam zapravo sreo dosta žena u fazonu butch lesbian, i često su znale da me sjebu u smislu da ne izvalim da su žene. Valjda su zadovoljne samo da budu lezbo, ne zalaze u trans sferu jer većina njih je stvarno verodostojan muškarac, ne samo na prvi pogled.
Sa druge strane teže je muškarcu da se preruši u ženu, tako da njih uglavnom izvalim, pa je možda njima potreban agresivniji medicinski tretman.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la malva sylvestirs »

Da, definitivno su to slučajevi za neku terapiju i sve su to potrebe za promjenom sebe, samo što je kod takvih ljudi ta potreba toliko velika da nije dovoljno promijeniti frizuru nego idu do promjene spola operacijom. Po meni su to duboko istraumatizirani ljudi koji misle da se samo traže (a ko se ne traži?!). A društvo i mediji su najgori u cijeloj toj priči jer tu traumu i vapaj za narcisoidnom promjenom podržavaju .
Neki dan poznanica objavi post u kojem piše da ljudi ne bi tako često spominjali riječ "prirodno" kad bi znali kako zapravo priroda funkcionira (kao argument za trans i ostale dijagnoze...). I tu se spominju razni primjeri iz životinjskog i biljnog svijeta - npr.: "da li ste znali da je lignja hermafrodit i da je 80% biljaka dvospolno?"

Pa mislim se, biseru, odgovor ti piše upravo u tom postu, da je prirodno da je čovjek dvospolac ili hermafrodit, upravo to bi i bio??? Ali koliko ja uspjevam vidjeti, nije. Dakle, to nije prirodno za čovjeka i kraj priče.
what you resist persist
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la malva sylvestirs »

Svakako, ta priča uvezi roda je eskalirala i previše pažnje se daje toj temi. A nekad zna otići tako daleko, poput ove ozbiljne rasprave :)) #-o

slika
what you resist persist
Odgovori