diy project

Nemate pojma od kuda krenuti, pročitajte jednu od ovih metoda i krenite u avanturu
Avatar
long_pipe_magician
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 06.01.2014, 11:38
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 30 puta

Re: diy project

Post Postao/la long_pipe_magician »

Znate li dobri ljudi gdje bih mogao kupiti okvir za šator dimenzija 150x150x200. Ili da si ga sam napravim od pvc cijevi. Problem su kutne spojnice. Ne znam di tog ima za kupiti kod nas. https://drainvac.co.za/product/pvc-y-elbow/ Uspio sam naći takvu spojnicu, ali je ppr materijal. Dakle trebala bi se cijev varit na to a meni to ne odgovara, pošto želim da se lako može demontirati u budućnosti. Ne može se ni iskombinirati da kupim pvc cijev koja bi pasala unutar te spojnice ili na nju, jer dimenzije ne odgovaraju a i ulaz u spojnicu je prekratak. Može neki savjet ili ideja od iskusnijih. Ako naručim s ebaya ili amazona, morat ću platit počtarinu 50 eura, ako naručim iz kine neće bit poštarine ali ću čekati paket 3 mjeseca minimalno.

Ako netko ima okvir tih dimenzija i voljan je prodat mi ga nek mi se javi u mail. A ako netko zna di ima za kupit kod nas takvih spojnica ili ima neku ideju kako da to izvedem molim da napiše ovdje.
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: diy project

Post Postao/la harp »

change my mind...
Privitak/ci
FB_IMG_1638538715497_edit_16092368519939.jpg
Odgovori