Problem sa psom

Kućni ljubimci i ostale živine
Odgovori
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Problem sa psom

Post Postao/la faceOff »

Evo ovako
Zanima me vaše mišljenje, odnosno što bi vi napravili
Ne znam koji se kurac dogodio sa psom, ali nije mu više za vjerovati. Oduvjek je bila nenormalno luda prema mačkama. Taj poriv je jači od svega. I od gladi, žeđi, majčinskih instikata... Nenormalno. To je vječita napetost. Uhvatila je par puta što ja znam. Nije uopće za priču
Prije mjesec i kusur se otrgnula kćeri, natjerala na stablo mačku, popela se i ona. Kćer ju je srušila dolje i držala za šiju. Počela ju vući da krene, a ova sva luda ju krenila ugristi za ruku. Pustila ju je i išla po mene
Od onda tražim da ju udomim negdje, ali kurac... Jedna familija se zainteresirala, ali morao sam biti iskren. Normalno, ništa od toga.
Jučer se dogodila gotovo ista stvar. Rukav je najebao. Vidim na njoj da joj nije vjerovati
Razum mi govori da ju ubijem
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Problem sa psom

Post Postao/la storm.raver »

Ma ne moraš ga ubiti, staviš u kola, odvezes u neku planinsku vukojebinu i izbacis. Ostaviš parče mesa i ćao ker. Ko će da udomi dinosaurusa...

I moj ker voli mačku i kokoške juriti, vidim mu u očima da bi ih voleo rastaviti na atome, i ne sluša ništa kad je u alfa režimu, ali ne sme ljude dirati. Moju majku ne jebe ni tri posto i zna je preskočiti i kokošku daviti ali ipak je ne bi nikad ujeo ni ogrebao. Bilo mi žao što sam ga tukao par puta kad je mali bio, ali to strahopoštovanje koje mu se izgradilo tim batinama mislim da mu sad radi kao kočnica i čoveka ne sme ni pipnuti, iako je krvoločan prema bukvalno svakoj životinji.

Možda postoji način da se nauči i dresira da ne pravi pizdarije, lično sam daleko od experta za kerove da bih dao bilo kakav savet kako korigovati ponašanje...
:mushroom: learning things :mushroom:
Odgovori