Last minute pitanja

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
BelegBeli
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 31.05.2020, 21:15
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la BelegBeli »

storm.raver je napisao/la: 18.12.2020, 19:06
Ovo smo zvali "hippie flip" back in my days :psy
A koje si ti godiste, ako smem da pitam? :) Kako je bilo u to vreme? (pretpostavljam da govoris od 70im i 80im... A u ovo vreme? Ne mozes naci kvalitetnu mdmu nigde. (osim ako ti nemas neku konekciju, salji pp :D )
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Firmus »

BelegBeli je napisao/la: 17.12.2020, 17:54 A bas sam planirao za NG da se zarolam na mdmi pa da dodam tome caj od gljiva od tipa gram i po.
Kako stvari stoje, teska prica.
Dovoljno ti je jedno od to dvoje, za novu uzmi mdma ako imas, pa sacekaj tjedan-dva da ocistis tijelo i odmoris, onda uzmi gljive na prazan stomak (nemoj nista jesti 6 sati).

mdma je super za zabavu, 2-3x godisnje, gljive su malo ozbiljnije
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la storm.raver »

BelegBeli je napisao/la: 22.12.2020, 17:40
storm.raver je napisao/la: 18.12.2020, 19:06
Ovo smo zvali "hippie flip" back in my days :psy
A koje si ti godiste, ako smem da pitam? :) Kako je bilo u to vreme? (pretpostavljam da govoris od 70im i 80im... A u ovo vreme? Ne mozes naci kvalitetnu mdmu nigde. (osim ako ti nemas neku konekciju, salji pp :D )
Mozda sam se pogresno izrazio, nisam mislio na neki drugi istorijski momenat, nego na jedan period mog života, odnosno moje lično eksperimentisanje tog tipa, kao i involment u underground rave sceni gde sam osvedocio raznim uvrnutim stvarima, zapravo nema čega u vezi droge sto tu nisam video (a ponesto i probao).
Tako da nazalost o tom vremenu koje pominjes ne mogu ti reci ništa, jer je došlo pre mene, ne verujem da sam nešto puno stariji od tebe. Mada znam da je Sulgin tek '76 probao mdmu, ovde na Balkanu to je mnogo kasnije stiglo.

Vidim da pominjes silk road, tako da si na dobrom putu. A sto se tiče drugog pitanja, a da ostanemo u okviru pravila foruma, vrlo rado ti mogu pokazati kako se koriste .onion marketi, Bitcoin, pgp enkripcija, kako da ostaneš anoniman i slično. Ako vec sam nisi sve to izvalio...Trenutno svi marketi su Offline. Nema ni jednog respektabilnog. Ali samo je pitanje vremena. Cim se pojavi jedan, obrati mi se pp ako ti treba pomoć.
Jer to je jedini način da dodjes do "prave" mdme koju trazis, a i za koju ja mislim da ti treba. Jedina alternativa je neciji put u Holandiju, a te stvari su uvek visoko rizične. Darknet sistem funkcioniše kao sat, ako vodis racuna o operativnoj bezbednosti, mozes nabaviti koju god hoćeš supstancu.
Sve srpske ulice, ćoškovi, parkovi i klubovi puni su raznog djubreta koje ide pod imenom mdma. Prava mdma je enteogen, u rangu gljiva i dmt-ja. Ali nece prastati zloupotrebe na duge staze.
:mushroom: learning things :mushroom:
milemyco
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 12.11.2020, 13:56

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la milemyco »

Pozdrav, videh da je ovde zivlje malo :)

Da li ste do sad imali problema, bar ove godine, da vam stvari ne stizu? Takodje, da li ste imali slucaj da vam neko dodje na vrata a nije postar?

Hvala
Avatar
Otto Grunf
rank3
Postovi: 82
Pridružen/a: 26.09.2010, 16:04
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Otto Grunf »

Ove godine svako ima problem sa stizanjem stvari, u neke zemlje se ni ne šalje.
Svaki dan mi dođe neko na vrata, a nije poštar. :D

Živio
BelegBeli
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 31.05.2020, 21:15
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la BelegBeli »

@storm.raver Aha, ja sam stekao utisak da govoris o nekim ranijim vremenima :) Da, ovde je, nazalost, skart roba. Da mogu mdmu kao sto i pecurke uzgajam, i nju bih sam pravio. Znam kako sve funkcionise jedino mi je frka kako da narucim... U obzir sam uzimao da narucim na neku praznu kucu, medjutim, problem je sto sam trenunto na selu a ovde svako svakog zna i da npr narucim na neko drugo ime na drugu adresu, postar bi znao da tu nesto nije u redu ali makar bih se tako resio kerova jer mi se ne placa kazna od 80-150k za 1500 din mdme. A opet, to sa silkroada, citao sam iskustva, raznolika su. Nekima je stizalo sve normalno, nekima nista. Nekima je policija poslala pismo da je konfiskovana roba poslata na njihovo ime a po neke je licno dosla. Najradije bih voleo da mi kum pandur (bivsi) i dalje radi u policiji pa da ode do sobe sa dokazima i pocasti me lepim stvraima :D za one koji kazu da je to nemoguce, moguce je sve. Dve bombe kasikare je ukrao iz sobe sa dokazima da ih drzi na ormaru kao dunju (retard ali takav je). Planiram posle NG da narucim reagense, nisu skupi (30e) tri tipa reagensa. Pa kad nadjem nesto, da testiram odmah. Jedini problem je sto su lerdiji uglavnom teski bizoni i naravno da se ne bi slozio sa time da mi da mali uzorak da testiramo na licu mesta. Da ne pricam da sam dobio 0.6gr mdme za gr koje nije bilo mdma vec po onome sto sam iskusio, naginje mi na bathsalts. A za mdmu znam, iskreno, najbolja stvar koju sam probao ali znam tacnu dozu i kolike pauze treba praviti izmedju. Mada eto za Exit spojim dva-tri dana na po bomboni, bomboni i po za vece i nikad nisam iskusio come down.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la AFX »

..malo ste krenuli s razgovorom u krive vode, tako da prije nego se to previse razvije..stanite
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Gaviero
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 04.01.2021, 06:02
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Gaviero »

Koliko print može biti upotrebljiv. Imam jedan iz 2009. U foliji i zip vrećici.
You didn't come into this world. You came out of it, like a wave from the ocean. You are not a stranger here.
123
rank3
Postovi: 72
Pridružen/a: 02.02.2017, 13:48
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la 123 »

Gaviero je napisao/la: 05.01.2021, 06:28 Koliko print može biti upotrebljiv. Imam jedan iz 2009. U foliji i zip vrećici.
vjerovatno valja,čak i šprice traju dugo godina.
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la storm.raver »

Mozes da ih koristis, ako su bile u frižideru i nisu bile izlozene vazduhu/svetlosti.
Moras ih bar tri nedelje drzati u sterilnoj vodi da se rehidriraju.

Good buy
:mushroom: learning things :mushroom:
Odgovori