Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la HypnoToad »

Ne, Fsre je prestao postojati pred nekoliko godina. Nema više duplih koverti i kovanica.
Postoji neka španjolska stranica gdje prodaju spore preko bitcoina, o funkcioniranju toga nemam pojma, ali pisali su tu ljudi.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la sometimes »

bok Hypno, drago mi je ČUTI da si još tu i da, poznavajući tebe, upućuješ mlade generacije prema pravim odgovorima.....

svaka čast....., znači samo španjolska i to još moram bitcoine kupovat, a holandija nema niti jedan sličan shop?

pozdrav ljudi....
....it didn't make any sense.....
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la storm.raver »

sometimes je napisao/la: 07.12.2020, 09:01 bok Hypno, drago mi je ČUTI da si još tu i da, poznavajući tebe, upućuješ mlade generacije prema pravim odgovorima.....

svaka čast....., znači samo španjolska i to još moram bitcoine kupovat, a holandija nema niti jedan sličan shop?

pozdrav ljudi....
Poz sometimes, mora bitcoin, a i tako je najlakše. Procedura je sledeca:

- Kupis negde bitkoin (ako ne znas kako, verujem da ce ti beyond objasniti, on ti je osoba od interesa, ja znam za Srbiju samo)
- Posaljes mejl na fsespana@tutanota.com, u kojem napises strejnove koje želiš (3 printa kosta 10e, a mozes i 1 print za 5e)
- Oni ti odgovore da su rezervisali te strejnove, daju ti bitkoin adresu gde da posaljes bitkoin
- posaljes btc na tu adresu
- oni se jave ponovo mejlom kad prodje transakcija, i traze ti da obezbedis dostavnu adresu
- posaljes im dostavnu adresu
- oni ti pošalju spore
- cekas mesec dana skoro

Za njih ti garantujem da deliveruju, moguce da postoji neka underground Holandijska radnja, ili spore vendori, ali za to nisam siguran.
:mushroom: learning things :mushroom:
123
rank3
Postovi: 72
Pridružen/a: 02.02.2017, 13:48
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la 123 »

storm.raver je napisao/la: 07.12.2020, 10:44 Poz sometimes, mora bitcoin, a i tako je najlakše.


Ne mora bitcoin, mozes i na bankovni racun uplatiti ja sam samo tako od njih i uzimao.
Do nedavno se moglo i pismom ali sad vidim da su ovo napisali : Sending a letter is no longer possible. Study using any other alternative method. The alternative methods are fastway or bitcoins.

Također garantiram za njih , nikad nikakvih problema nije bilo.

Imas i na redditu nekoliko subreddita na kojima ljudi šalju/izmjenjuju spore ako zelis linkam ti i to.
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la storm.raver »

123 je napisao/la: 07.12.2020, 13:18 Ne mora bitcoin, mozes i na bankovni racun uplatiti ja sam samo tako od njih i uzimao.
Nisam obratio paznju na ovaj "fastway" , Hvala na korekciji 123 !

Svakako apelujem da se koristi bitkoin gde god je to moguće, a jos bolje monero.

Prijatan dan želim.
:mushroom: learning things :mushroom:
zvonac
rank2
Postovi: 29
Pridružen/a: 14.01.2021, 10:18
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la zvonac »

Evo moja 3 printa su stigla, nakon 2 mjeseca cekanja, naruceni su oko 20.10 dosli su prije 2 tjedna.
Vjerojatno je vrijeme cekanja puno duze zbog corone, i opceg kaosa u posti koji se dogada u 12. mjesecu.

Printovi su ok, mogli bi biti malo gusci ali se za te novce ne mozes zalit.
Majka
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 23.02.2021, 20:11

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Majka »

Na sajtu pise da se koristi bitkoin, ne bih bas da kupujem jedan za 4500 din, jel znate da li primaju ostale kriptovalute?
Savke01
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 27.01.2021, 14:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Savke01 »

.
Zadnja izmjena: Savke01, dana/u 26.05.2021, 18:59, ukupno mijenjano 1 put.
Majka
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 23.02.2021, 20:11

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Majka »

Majka je napisao/la: 23.02.2021, 20:13 Na sajtu pise da se koristi bitkoin, ne bih bas da kupujem jedan za 4500 din, jel znate da li primaju ostale kriptovalute?
nvm za ovo lose sam skapirao cene
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la mr.lirika »

Eto ja poslao još prošle godine, sve sam napravio točno po vašim uputama i ...ništa.. nula bodova :sad:
Odgovori