Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Samo mali reminder: bitcoin transakcije nisu besplatne, trenutno treba izdvojiti nekih 12 dolara u bitcoinu koje ce si uzeti rudari samo da bi transakcija prosla od jedne adrese do druge u nekom razumnom roku a da se danima ne pitate gdje vam je zaglavila transakcija i dali ce uopce proci. Nekima je to vjerojatno previse za "free spore print", tako da i to valja imati na umu.
E i da, fuck the bitcoin! ako vam je stalo do planete. njegovo rudarenje nije nista manje stetnije od onih za naftu i zlato.
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la storm.raver »

Nadovezao bih se jos, ko koristi u srbiji majmunski servis ECD, nek koristi njihov ATM. Ima u Bgu i Nsu. Stavili su limit od 300 evra na minimalmu kupovinu preko sajta LOL.
Ja sam kupio tri printa za 15 evra kupljenih na atmu, eto kako stvari stoje sad sa btcom .. nije bas free spore
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Firmus »

Beyond Le Fov je napisao/la: 05.11.2020, 10:23 Samo mali reminder: bitcoin transakcije nisu besplatne, trenutno treba izdvojiti nekih 12 dolara u bitcoinu koje ce si uzeti rudari samo da bi transakcija prosla od jedne adrese do druge u nekom razumnom roku a da se danima ne pitate gdje vam je zaglavila transakcija i dali ce uopce proci. Nekima je to vjerojatno previse za "free spore print", tako da i to valja imati na umu.
E i da, fuck the bitcoin! ako vam je stalo do planete. njegovo rudarenje nije nista manje stetnije od onih za naftu i zlato.
Znači tko je jamio, je jamio. Ja sam mislio prije 10 god uložiti u bitcoin 5-10 dolara, ali otac mi je rekao da ne bi slučajno trošio na te gluposti. Možda i bolje, laka zarada mi vjerojatno ne bi donijela nikakvu sreću s obzirom da sam mlad i neiskusan :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Beyond Le Fov je napisao/la: 05.11.2020, 10:23 Samo mali reminder: bitcoin transakcije nisu besplatne, trenutno treba izdvojiti nekih 12 dolara u bitcoinu koje ce si uzeti rudari samo da bi transakcija prosla od jedne adrese do druge u nekom razumnom roku a da se danima ne pitate gdje vam je zaglavila transakcija i dali ce uopce proci. Nekima je to vjerojatno previse za "free spore print", tako da i to valja imati na umu.
E i da, fuck the bitcoin! ako vam je stalo do planete. njegovo rudarenje nije nista manje stetnije od onih za naftu i zlato.
Vidim da mnogi koriste XMR..jesi ga nedavno kupovao..il radio transfer.
Ne treba se previše zamarati oko cijene transfera, rulja će preć na sljedeći coin na listi i to je to. Gdje ima volje, nać će se način.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ma nema do XMR, neznam uopce zasto jos ljudi koriste BTC, trebao je odavno otici u mirovinu. XMR transferi nisu niti 1 cent, jedini kripto s pravom anonimnoscu, sve u vezi s njime je milijun puta bolje, ali netko treba obrazovati ljude i trgovci trebaju htjeti primati xmr uplate, a vecina najdalje sta znaju jos je uvijek disfunkcionalni starac btc.
Apet97
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 26.11.2020, 16:53

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Apet97 »

Vidim da ovi šalju samo spriceve. Da li ću imati problema sa posaljkom za Srb
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Firmus »

Apet97 je napisao/la: 26.11.2020, 16:54 Vidim da ovi šalju samo spriceve. Da li ću imati problema sa posaljkom za Srb
Tko ne salje? Na freespore.com imaju dosta spora koliko vidim?
Nemoj narucivati spricu, postoji mala šansa da uhvate ako budu otvarali na carini...
milemyco
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 12.11.2020, 13:56

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la milemyco »

Da li su ovi nesrecnici dobili svoje printove na kraju? Iskreno mi je zao, previse isparanoises i na kraju ti nije volja da opet narucis jer 'ko zna sta ce biti'..
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la sometimes »

Bok dragi moji...., nije me dugo bilo....

Imam jedno pitanje, da li još uvijek funkcionira ono sve sa FSRE (2 eura, dupla koverta) ili sad je naka nova fora?
Jer na njihovoj staroj stranici ih ne mogu naći(FSRE)......

Pozdrav i posadi broda....
....it didn't make any sense.....
123
rank3
Postovi: 72
Pridružen/a: 02.02.2017, 13:48
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la 123 »

fsre ne postoji više,ali imaš fse espana kod njih možeš i tako sa kovertom i jos par drugih načina.
Ne bih ti preporučio to sa kovertom jer frendici pismo ne stiže već dost dugo i zadnji put kad sam narucivao je dugo trebalo da dode pa da se mora prvo njima poslati pismo pa cekati da njima stigne i onda cekati da tebi stigne njihovo prošla bi sigurno dobra 3-4 mjeseca i više.Btc je po meni najbrži i najsigurniji način.
Odgovori