DMT

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Odgovori
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

Sajko...naut? je napisao/la: 18.11.2020, 23:19 Smrad me ne brine previše, jedino sto možda treba posebni tank za to, ne znam može li se očistiti držeći u alkoholu ili slično?

Ne znam ima li problema sa čistim PG-om u vapu. Ako se može napraviti cista baza teoretski bi nekoliko grama moglo ići unutra, sa sub-ohm tankovima trebalo bi biti moguće postići dovoljnu dozu. Ne znaš dok ne probaš, kao uvijek, vjerojatno ću potrošit uludo par doza dok ne pokalibriram sve :D

Jesi ga ikad vapao?

Bilo bi super ako bi našao neku dobru kombinaciju koja je kasnije relativno jednostavno primjenjiva. Nema se sada onoliko volje i vremena da se dva dana utuku u ozbiljniji trip i oporavak, ideja nečega tako intenzivnog u tako kratkom vremenu mi je zanimljiva. Uzmeš si pola dana negdje u miru da se dobro spustiš nakon i vozi dalje.

Makar treba jednom probati DMT tijekom LSD tripa, McKenninu specijalku :D
Pitaj malo ekipu na dmt nexusu, vidjao sam da je rulja imala iskustva s e-cig metodama.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Sajko...naut?
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 18.11.2020, 05:22
 pohvaljen: 2 puta

Re: DMT

Post Postao/la Sajko...naut? »

Hvala, budem.

Našao sam danas ovo: https://www.reddit.com/r/DMT/comments/4 ... ive_guide/
Ponosni kuglaš, cijepiša, a bome i soroševac.
Avatar
Sajko...naut?
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 18.11.2020, 05:22
 pohvaljen: 2 puta

Re: DMT

Post Postao/la Sajko...naut? »

Sve nabavljeno osim DMT-a

- mod i baterije
- 2 tanka (veći za CBD, manji za DMT)
- 50:50 VG/PG baza
- bočice za gotovi pripravak
- aroma mentola

Sa DMT-om ću sačekati vjerojatno negdje do kraja godine, da se naviknem na vap i ne skurim spice nekom glupošću.
Ponosni kuglaš, cijepiša, a bome i soroševac.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

Kad vidim reddit, lagano uvjek povratim u usta.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Sajko...naut?
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 18.11.2020, 05:22
 pohvaljen: 2 puta

Re: DMT

Post Postao/la Sajko...naut? »

AFX je napisao/la: 19.11.2020, 14:14 Kad vidim reddit, lagano uvjek povratim u usta.
Zašto? :D

Gledam i sekciju za e-tekućine na nexusu, ali ovaj post je fino stvari sažeo na jednom mjestu, čini mi se skroz OK.
Ponosni kuglaš, cijepiša, a bome i soroševac.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

Sajko...naut? je napisao/la: 19.11.2020, 16:09
AFX je napisao/la: 19.11.2020, 14:14 Kad vidim reddit, lagano uvjek povratim u usta.
Zašto? :D

Gledam i sekciju za e-tekućine na nexusu, ali ovaj post je fino stvari sažeo na jednom mjestu, čini mi se skroz OK.
Jer je trendy sranje poput facebooka gdje moraš imati isto mišljenje kao drugi inače nisi dobrodošao. Trendy bljuvotina.
Ako si željan znanja o DMT-u, DMT nexus je mjesto.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Sajko...naut?
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 18.11.2020, 05:22
 pohvaljen: 2 puta

Re: DMT

Post Postao/la Sajko...naut? »

Znate li je li THH (tetrahidroharmin) legalan u RH i može li se kupiti normalno online iz inozemstva, budući ga kod nas ne nalazim?
Ponosni kuglaš, cijepiša, a bome i soroševac.
Avatar
Sajko...naut?
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 18.11.2020, 05:22
 pohvaljen: 2 puta

Re: DMT

Post Postao/la Sajko...naut? »

Slaba korist od nexusa u ovom slučaju.

Za razliku od tradicionalnih metoda koje ne stare toliko sa vremenom, ovdje jako puno toga napisanog i prije nekoliko godina, kamoli desetak, može biti zanemareno jer je sada moguće ispariti daleko vise tekućine po udisaju nego tada.

Drugi problem je u tome što postoji previše varijacija kroz različite proizvode, tekućine i načine podešavanja tih proizvoda. Ista doza DMT u jednom setupu može ispasti višestruko efikasnija nego u drugom.

Mislim da će morati biti dosta eksperimentiranja. Prvo baza bez aktivnih sastojaka, onda ću uvesti CBD, nakon dovoljno iskustva sa aparaturom tek DMT.
Ponosni kuglaš, cijepiša, a bome i soroševac.
Avatar
Sajko...naut?
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 18.11.2020, 05:22
 pohvaljen: 2 puta

Re: DMT

Post Postao/la Sajko...naut? »

Zna li se kakav je status caapi ekstrakata? Vidim da nas se ne navodi u lokacijama na koje ne šalju.
Ponosni kuglaš, cijepiša, a bome i soroševac.
Odgovori