sušenje prirodnim putem?

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
shroomlady
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 04.03.2020, 06:27
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

sušenje prirodnim putem?

Post Postao/la shroomlady »

kako da ih osušim prirodnim putem bez dehidratora, bez onih granula o kojima sam prvi put čitala ovde? je l postoji neki bezbolan način? 🍄🌞
za kad ti to treba? :mushh:
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: sušenje prirodnim putem?

Post Postao/la perke »

viewtopic.php?f=53&t=253&start=0

15 strana o nacinu susenja, misljenja, efikasnosti itd...
shroomlady
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 04.03.2020, 06:27
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: sušenje prirodnim putem?

Post Postao/la shroomlady »

zhiv mi bio Perke munjo nebeska ! ⚡️
za kad ti to treba? :mushh:
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: sušenje prirodnim putem?

Post Postao/la huana.meri »

najslađi problem u psihodeličnim sportovima je dehidracija, očeš brza, spora, nagla, nikaka, loša, sve može osim extrema nekih....jedno par tjedana smo ložili vatru i drajali bebe pored laano, i žvakali, svejedno ti za sat vremena jesu sue ili ne, ide sve u guzove pa u mozak...
svojevremeno sam imo neku potrebu da češće na brdu sjedim i drapam po mozgu, normalno nemoš osušit tolko kolko rastu, e onda ljepo blender ide u struju, paradajz sok domaći, soli malo, limun soka, gljiva, bibera po želji i vjerovanjima, i takav fini šejk se drapne, ko bloody marry, samo nije povrata na alkoholne energije nego ove naše...inače je čaj ok prek zimskih perioda, no ljeto, pred jesen, nema do paradajz spejs šejk kikova....;) :D
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: sušenje prirodnim putem?

Post Postao/la AFX »

Po milijuntiti put..kutija od cipela..na jednu stranu ventilator od kompa, na drugu rupe..sve stavis u kutiju na mracno upalis ventilator i za dva-tri dana imas suhe gljive bez upotrebe ikakave topline il dehidratora. ;)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori