Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

AFX je napisao/la:
vanzemljak je napisao/la:Nece im nista biti od 40 stupnjeva..
..veća temperatura pogoduje plijesni
Stavio sam ih ja na 35 ipak...
vanzemljak
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 13.08.2019, 19:37
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la vanzemljak »

Do 40 stupnjeva i lagano prozracivati rernu je bezbolno.
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Upravo se vodi diskusija na last minute pitanjima oko toga. Podeljena su misljenja oko visoke temperature i sporog susenja.
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la cofita »

Sta bi el si ziv? :D
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Uspeo mu grow i sad ga boli uvo :D
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Ma imao sam neke probleme i sa grow-om i licne bas mi je ludilo sada pa ne ulazim tolko...Ali u sustini drzim ih u ne tako dobrim uslovima u podrumu gde je temperatura konstantno 30 stepeni i nekad i dodje do 33 cak onda nemaju ni dovoljno svetlosti kao u ptrethodna dva slucajeva krenuo je treci flush pa sta bude od drugog sam imao skoro 30g...Ovaj mi ne izvleda kao da ce biti tako velik kao prva dva i bas mi ih je zao na licnom nivou sto sam ih tako zapostavio a tolko su mi dale, al sta da se radi kad nemam uslove.... sve sam iscrpeo opcije(devojka ih nece vise...drug gde sam ih drzao nmze u sobi...jedino prasnjavi, topli i mracni podrum ostaje...)
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la cofita »

Pobaci jos koju sliku na kraj , i trip report odvde od 3 grama ako mozes za kraj i to je to ... :)
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

cofita je napisao/la:Pobaci jos koju sliku na kraj , i trip report odvde od 3 grama ako mozes za kraj i to je to ... :)
Ee hocu ajde bacicu neku sliku od grow-a ali nije nesto spektakularno...Ovo sto sam planirao sa drustvom je propalo jer sam imao neke zivotne probleme a i nikako da se svi poklopimo sa vremenom... ne bi da me strefi neki gadan trip xD Ali sad idem u Amsterdam za par dana pa cu imati avanture sa drugim supstancama.... posle cu verovatno raditi, razmisljam se mozda i solo varijantu al videcu jos...
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Pravljenje printova!!!
Ajde i print jedan da napravim dok su jos tu :D Ovo je bilo veoma jednostavno prvo sam gledao da tempiram da pecurkama padne kapica(par puta na dan sam.motrio da potrefim trenutak) i da je gornji deo otvoren a da se dole ne vidi da je crno i da su spore pale...Onda sam odlomio gornji deo, sam je otpao nisam morao toliko jako ni da vucem.Zatim sam stavio taj vrh sto sam odlomio na aluminijumsku foliju koju sam prethodno obrisao asepsolom i preko toga casu koju sam takodje iznutra obrisao asepsolom i naravno ruke asepsolom pre svega toga...
slika
-Zatim sam pustio otrpilike 10h da odstoji tako sa sve casom
kada sam skinuo casu ovako je izgledao spore print! Isto tako izgleda print koji se porucuje preko interneta...Onda sam posle okolnu alu foliju prebrisao asepsolom i preklopio tako da sve ivice budu zatvorene...Da imam uslove sve bi to uradio u glove box-u ali nazalost takva je situacija da sam morao ovako valjda se nisu kontaminirali pazio sam
slika
slika
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la danko fafanko »

Bit će to dobro, sad foliju u zip vrećicu i to je to..
Odgovori