Last minute pitanja

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la danko fafanko »

Tako da, ne treba u tegle..
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

EEE zdravo ljudi jel moze neko da mi da savet jer sam razmisljao da susim pecurke u dehidratoru ako neko ima iskustva! Na kojoj temperaturi i kolko dugo? razmisljao sam vec neko vreme da kupim dehridrator zbog susenja voca ali sad imam pravi razlog i vidim da olaksava proces susenja i ne zauzima mnogo mesta! A i cena nije strasna ima za 3000 hiljade...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la AFX »

Čim manja temp..štoviše, kutija od cipela s ventilatorom je bolja od bilo kojeg dehidratora..dehidratori rade na principu toplog zraka..a ono toplina i gljive..neznam..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

AFX je napisao/la:Čim manja temp..štoviše, kutija od cipela s ventilatorom je bolja od bilo kojeg dehidratora..dehidratori rade na principu toplog zraka..a ono toplina i gljive..neznam..
Da cuo sam da je lose za potenciju! Al sad sam ga vec uzeo a i smanjuje na vremenu sto mi znaci zbog okolnosti! Drzacu ga na min temperaturi od 35 ili 40 stepeni videcu vec...
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la danko fafanko »

Može u dehidratoru na 35
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la AFX »

Moje iskustvo..kutija od cipela s ventilatorom..suši se u mraku u roku dva dana, i nakon toga to sve lijepo vakumiraš s onim drekecom za vakumiranje iz lidla i miran si duuuugo vremena.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

AFX je napisao/la:Moje iskustvo..kutija od cipela s ventilatorom..suši se u mraku u roku dva dana, i nakon toga to sve lijepo vakumiraš s onim drekecom za vakumiranje iz lidla i miran si duuuugo vremena.
Eee to i hocu nasao sam na kupujem prodajem za 2000 hiljade taj vakum i jos sam kupio i silika kesice koje cu da stavim unutra mislim da ce to uraditi posao! Znam ali mi je vreme faktor a i prostor tako da cu malo da ekperimentisem pa sta bude!!------------Jel imas neku smernicu do kolko da ih susim cuo sam ono ko grisina?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la AFX »

Do čips faze.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Spunk »

Outdoor

slika
slika
slika
slika

Savjet bi molio :)
Do sada sam držao malč, i tek jutros sam skužio gljive. Jel trebam maknuti malč ili ga i dalje držati?
Jebivjetar
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la AFX »

Samo radi sve kao do sada..gljivice su krenule..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori