Kad sam bio mlad

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la klada »

Uuu opasne igre, plača i smijeha
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la malva sylvestirs »

da daaa..djeca su zloćesta, sad sam se i ja sjetila šta smo mi znali raditi jedni drugima a i učiteljima.... mali grad, redovno bi u petak ostavili pritvoren prozor od osnovne škole, naravno da čistačice ni nitko ne bi primjetio..i onda, vikendom kroz prozor,u školu, igrat stolni tenis,trčat po hodnicima, krast neke gluposti...bilo je i prpravljanja ocjena u dnevniku, malo korektora i ajmo..za ove glupe učitelje koji ne znaju ko su i šta rade... i sve je bilo super, dok jednom momku nije palo na pamet ući u zbornicu i ni više ni manje nego se posrat na stol..(momak je inaće poznat po takvim performansima iz ranih dana)..hahahah kad se sjetim panike u ponedjeljak u školi..ravanteljica nam svima jebe mater u hodniku xd
danas bi vjerojatno zvali europsku socijalnu komisiju ili nešto slično, nekog psihologa, ovako su najgori dobili letvom po rukama nekakvu opomenu i aj ća
what you resist persist
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la klada »

To je vrhunac koji se može zamisli svaka čast performeru...
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la malva sylvestirs »

lol mladost ludost...mislim da je školski kolega sad čak u zatvoru ..
kod nekih se jednostavno od malena vidi taj buntovni duh, možda malo više kod pojedinaca ...bilo je tu svega kad se sjetim, dobro pa sam u većini pohoda bila samo promatrač :))
what you resist persist
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la danko fafanko »

držala si stražu. priznaj :))
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la Spunk »

Ma garant je bila Mastermind
: a person who supplies the directing or creative intelligence for a project

A rmpalije neka gule robije :D
Jebivjetar
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la malva sylvestirs »

sve je to samo zabavljalo i moj poremećni dječiji um muahah najvjerojatnije poremećen pod utjecajem starije braće , nisam ja jadna :))
what you resist persist
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la Spunk »

Nije to poremećen um. To je zdravo dječje bezumlje. Život od akcije, protesta... Jebote, kad se sjetim, masu nas je bilo u niskom startu za pizdariju. Trebalo je samo past na pamet(i uglavnom nam razbit glavu). A danas ih gledam, zamute im se oči do treće godine.
Čekam dan kad će mi netko doći na vrata i reći da mu je moje dijete razbilo prozor ili nešto slično.
Valjda ću dočekati
Jebivjetar
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la klada »

Po meni je to sve skroz normalno, djeci je na pameti samo igra i sve što dođe u misli ono to želi, po meni su bolesni ovi roditelji koji su preoprezni i samo trće za djecom i viću NE, nemoj, pazi...pa jebemu pusti djete da diše njemu je sve to novo i ono je ushičeno sa svom okolinom i da se malo padne pa neće mu ništ bit
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la malva sylvestirs »

pa da slažem se, ali ipak mislim da djeci, pogotovo u nekom manjem gradu ili na selu, padaju na pamet neke grozne stvari...npr. oni najgori momci u selu, sinovi nekih tvrdih branitelja i slično, su znali mačiće ubijat iz čista mira pa ih bacat u koš na igralištu, i tako te neke stvari za koje i dalje mislim da nije "zdravo" al je dječije bezumlje... dobro, mene bi takve stvari stvarno zgražale i mrzila sam takvu djecu koja muče drugu djecu a pogotvo životinje..ali toga ima i danas, barem na selu, za grad ne bih rekla..
sve je to očito dijelom nasljedno i pod utjecajem kuće iz koje dolazi...
a i svi imamo barem malo poremećen um, šta ne bi i djeca imala, još oni mogu to izrazit u javnostjer su svijesna položaja pa to iskorištavaju..
what you resist persist
Odgovori