Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la klada »

Meni su španjolci poslali jednu špricu sa sporama, i evo sve okej prošlo
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtovi

Post Postao/la silvangoran »

Sheriff je napisao/la:Kupovina Ayahuasce i Absintha?

Pozdrav!

Zanima me kupovina tih pića. Na Artemisia Absinthium d.o.o moguće je kupiti absinth, mada ne znam koliko je on legalan kao što trde. Sve ljude koje znam kažu da je ilegalan (mada to većinom jer pretpostavljaju), pa ako netko baš zna zakonski propis jer mislio sam nabaviti (ps: ima li malo jeftinije, jer opet ako je legalan, ne bi trebao biti 300+ 0.7L)

Gdje se može nabaviti nešto slično ayahuasci, a da je legalno i da ima neke slične efekte;
Absinth imaš (jedan od najboljih, ponekad i dvije vrste) legalno za kupiti u Metrou, Ponekad i u drugim trgovinama s pićima, ja imam kolekciju :thumbsup:

A Ayahuasca? Da je i kupiš, nebih ti preporučio da je piješ sam, odnosno bez nekoga tko je već pio, pa da bude uz tebe. To nije šala, nije rekreativna halucinogena fora, nego je Majka medicina. Ona je inteligentno biće i prema njoj se treba odnositi sa strahopoštovanjem.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la bartul_9 »

Našao sam neke stranice za Magic Truffles iz Nizozemske, imaju dostavu u HRV. Kao odlična stvar.

Koliko je to sigurno? Jel valja to išta?

Preporuke, savjeti?

Hvala.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la Vid Svante »

A kaj će ti to prijatelju? Gljive ko gljive. KAj ti nije dovoljno to kaj papaš?
borgmater
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 02.10.2018, 09:50

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la borgmater »

bartul_9 je napisao/la:Našao sam neke stranice za Magic Truffles iz Nizozemske, imaju dostavu u HRV. Kao odlična stvar.

Koliko je to sigurno? Jel valja to išta?

Preporuke, savjeti?

Hvala.
Ovo i mene zanima - narucio bih s nizozemske stranice pa me zanimaju iskustva ili misljenja o tomu. Je li dovoljno diskretno, koliko je dovoljno dobra cinjenica nespominjanja fakture/računa/popisa unutar paketa/instrukcija, sto carina misli o tom paketu, moze li paket proc kao neki projekt kit za studenta agronomije i sl. ? Zahvaljujem se unaprijed :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la AFX »

A šta misliš da će ti carina reć? Bravo momak, što si samo toliko naručio. Pitate gluposti.. Nije legalno, ako vam nadju na carini imat će te probleme..ako vam je to vrijedno malo gljiva..samo dajte, no svakoj normalnoj osobi nije.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 310 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la Firmus »

Onda bolje naruči pejotl, bit će manje sumnjiv kaktus nego gljive :P
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la bartul_9 »

Pa evo vec sam dva puta narucio i doslo bez problema. Cak garantiraju povrat novaca ili ponovno slanje ako posta ne stigne.

Sta ce mi rec za jednu kesicu magicnih tartufa...

Tesko je dokazat da si ti stvarno narucio, mogao je bilo tko narucit na moju adresu i tako.. Nije to bas evo ga na, odma u zatvor.

Uostalom i da me uhvate mislis da ce se netko zaebavat za jednu kesicu tartufa? I da te uhvati kazne za to su vjerojatno sitne.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 310 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la Firmus »

A istina, relativno mala je šansa da otvore neki paket, a i da otvore trebaju testirati da se stvarno radi o ilegalnoj supstanci. Ali ja opet ne bi riskirao, ne znam kolike su kazne ali sam siguran da nije manje od nekoliko tisuća kuna, a ja nemam takvih para haha :)

I koliko treba čekati da dođe?
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Online naručivanje- Dobri i loši sajtevi

Post Postao/la Spunk »

Sve to stoji, ali čemu se izlagati. Ja sam u maloj sredini i vidim kako panduri zajebavaju ljude radi svega. Radi pola jointa prave priču. Za mene nitko nezna ništa. Ni pandurija ni ljudi... a preko desetljeća redovito sadim travu. A sada i gljive.
Pa da mi i nemogu dokazati neki paket, mislim da bi sam sebe trajno zajebao.
Naručim print i miran sam
Jebivjetar
Odgovori