Fsre narucivanje?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la HypnoToad »

Zatvori oči, stavi prst na ekran i koja ti je najbliža. Ili koje ime ti se najviše sviđa. Nije uopće važno, sve je to ista vrsta, parametri za rast su jednaki, a razlike u karakteristikama minimalne.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
drvo.bor
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 23.07.2010, 22:07
 pohvaljen: 4 puta

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la drvo.bor »

Penisi su fora, ali ih već jako dugo nemaju u bazi.
Follow the white rabbit...
jole

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la jole »

Pozz svima evo da se i ja malo uključim posla san pismo 11.1 , još ništa .. hm nadam se da će doć .Stavija sam 20$ u kovertu i napisao im dajte mi vrste po vašem izboru :)
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la jtrax »

meni je mj dana trebalo da dodje... pricekaj jos malo... (-|
Pocetnik
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 06.01.2011, 10:55

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la Pocetnik »

jole je napisao/la:Pozz svima evo da se i ja malo uključim posla san pismo 11.1 , još ništa .. hm nadam se da će doć .Stavija sam 20$ u kovertu i napisao im dajte mi vrste po vašem izboru :)
Cudno,ja sam im poslo tamo negdje 13 il 14.1 i stiglo mi 28.1.

Idi na freeseedring.nl i posalji pm FSRE Kasper-u,pitaj ga jel stiglo tvoje pismo.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la Red »

zbilja se nemojte zamarati previse sa racunanjem dana od kada ste poslali. jednom je pismo islo 10 dana zg- Pu pa si sada ti misli, dakle nesto sto stigne u 24 sata- pismu je trebalo, sta reci 10 #-o

zavisi od vikenda, od praznika, od odredista, do smjene koja radi u posti..i naravno jel uopce pismo stiglo. provjeriti mozete uvijek kod Kaspera, ako se sjeca bas vaseg pisma od silne poste koju dobije. takoder se nemojte zavaravati da lik trci sa vasim sporama istog dana da posalje...

nadam se da ce stici, u roku od mj dana ako ne dode, slobodno salji opet :mushh:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
jole

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la jole »

Red je napisao/la:zbilja se nemojte zamarati previse sa racunanjem dana od kada ste poslali. jednom je pismo islo 10 dana zg- Pu pa si sada ti misli, dakle nesto sto stigne u 24 sata- pismu je trebalo, sta reci 10 #-o

zavisi od vikenda, od praznika, od odredista, do smjene koja radi u posti..i naravno jel uopce pismo stiglo. provjeriti mozete uvijek kod Kaspera, ako se sjeca bas vaseg pisma od silne poste koju dobije. takoder se nemojte zavaravati da lik trci sa vasim sporama istog dana da posalje...

nadam se da ce stici, u roku od mj dana ako ne dode, slobodno salji opet :mushh:

Draga Redice , sve je to meni jasno šta se tiče čekanja pošte itd , Posla san PM kasperu pa čemo vidit jeli uopće došlo , nego nitko mi ovdje nije reka tj.upozorija na "Restrikciju" od jedne vrste po pismu , jedna osoba , jedan put mjesečno ..... Ja sam posla 20$ u pismu i napisa da mi stave vrste po volji valjda cu dobit više od jedne vrste za 20$ ^^ ... Anyway ako ne stigne u roku par dana nema druge nego šalji opet pismo i drži palčeve. U mom kraju rijetko ko se bavi šrumkama tako da je gotovo nemoguće doć do njih .... ALL I WANT IS SOME TRIPP BALLLS :))))
Eto toliko od mene , stojte mi dobro budite pozdravljenji .. ~jole
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la Red »

zao mi je sto nismo napomenuli pravila narucivanja, uvijek racunam da ljudi procitaju pravila sa FSRE stranice prije narucivanja.

sada znas :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la jtrax »

evo meni je ponovo kuverta stigla nakon punih mjesec dana.. ali vec sam zaboravio da sam narucio pa ono.. :thumbsup:
jole

Re: Fsre narucivanje?

Post Postao/la jole »

Stigla kuverta danas s dva printa sreći nema kraja .... a sada lets get to work ... keep you updated :cheesy:
Odgovori