[Mo:Dem] Momento Demento 2019

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la Red Weed »

bez brige pa postoje ostali festivali...
Mystic mountain, trance the beach, dragons quest, freemental... za ostale normalne ljude tu kod nas...
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la malva sylvestirs »

za ostale normalne ljude :))
what you resist persist
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la AFX »

malva sylvestirs je napisao/la:170 eurića karta ... =)) :rolleyes:
To je cijena karte za strance, za rulju s područja balkana je manje jer mi imamo popust.
malva sylvestirs je napisao/la::-? ...moze bit da ima ljudi koji ce dat vise,ja bi mozda i dala prije koju godinu,ali sad je to jos jedan festival tipa - ultra modem mainstream festival di ekipa svraca poslije ultre u splitu i maze se sljokicama..cijena je za mlade engleze cini mi se,ali tesko i za hrvatske prosjecne standarde..barem koliko sam cula od ljudi koji bi mozda i bacili djir ali odakle para jbg..a i sto se tice organizacije i sadrzaja,barem bi filozofija psy eventova trebala bit utemeljena na volonterstvu,recklazi nekakvoj i sto manje kapitalistickih nacina poslovanja.jer to valjda takve dogadjaje i cini drukcijim od drugih,amo rec neka alternativa..
al jbg,kuzim,kad krenu kapat pare,neka kapa jos (: prirodni slijed dogadjaja,sto se traze to im se i daje,neka publike i organizatora,bala i maskenbala :psy :)
Ne postaje mainstream, štoviše, broj ljudi se smanjuje. Prošle godine je bilo 8000 ljudi, ove godine 6500.
Kad spominješ volonterstvo..i možeš, čak će ti i platiti.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la AFX »

Jebiga, ja idem već par godina..radim za socijalu i svejedno idem..da nije vrijedno love..ne bi išao.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la malva sylvestirs »

tako treba,popust za domaće,nas siromašne :) drago mi je da smo barem u turizmu dobri :bigsmilee:
what you resist persist
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la AFX »

Evo, došla je i još jedna godina, novi modem je na vratima, nekih 25-27 dana je do dana-d.
Planira li tko ići? Idete sami, s društvom?
Javite se na P.M. da popijemo koju skupa, ja sam kao i svake godine tamo..naj deblji, naj dlakaviji i naj pijaniji.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la bartul_9 »

Lijepo.. Samo steta sta se nemogu vise uopce karte kupit, tko je jamio, jamio.

Ja bi bas s gustom dosao, neznam jel se moze ikako dogovorit pa platit nekom recimo 50 eura za jedan dan i odo.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento 2019

Post Postao/la AFX »

Prije 4 godine je bilo toga, no kako je potražnja karata porasla, i festival otišao u neke globalne veličine, nažalost tako što je nestalo. Karte su davno prodane, i nažalost ne postoji mogućnost doći na festival ako nisi kupio kartu na vrijeme..naravno, uvjek možeš preskočiti ogradu. :)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori