pecurke

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
Odgovori
grlica
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 06.09.2018, 21:38

pecurke

Post Postao/la grlica »

Zanima me, da li je neko kada je uzimao pecurke pricao nesto sto nije zelio i da li je rekao neku tajnu koji ni pod razno nije smio da izda? Hvala vam.. hocu da uzmem pecurke po prvi put ali me strah..
Avatar
PodmazaniSumo
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 23.09.2018, 14:31

Re: pecurke

Post Postao/la PodmazaniSumo »

grlica je napisao/la:Zanima me, da li je neko kada je uzimao pecurke pricao nesto sto nije zelio i da li je rekao neku tajnu koji ni pod razno nije smio da izda? Hvala vam.. hocu da uzmem pecurke po prvi put ali me strah..
Pitanje ti malo nije na mjestu ali pokusat cu odgovorit koliko sam shvatio. Sta se tice pecurki, kad ih uzgajas nemoj nikome govorit da to radis, jednostavno drzi to za sebe, a kad ti uspije grow onda tek mozes reci npr. prijateljima. To ti je najbitnije jer moze se dogotit sta i mom prijatelju, rekao je par osoba da sadi, te osobe su rekle jos par itd.. i onda su mu plavci dosli na kucu. Pises da te strah, iskreno nemas se cega bojat, samo kad uzimas nemoj uzimat growkitowe ili sprice sa sporama (velik i nepotreban rizik)
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: pecurke

Post Postao/la HypnoToad »

On pita da li pod djelovanjem gljiva ljudi pričaju i ono što ne bi trebali, kao npr. pod alkoholom.
To nije nešto na što možeš dobiti odgovor. To ovisi o previše faktora. Nije sada da pod djelovanjem psilocibina pričaš sve što ti padne napamet (većina ljudi ni fizički ne može uopće pričati), ali ti se može činiti kao dobra ideja da se u tom trenutku ispovijediš nekome tko je s tobom i kažeš mu tu tajnu.
Ako te strah toga, budi sam, ili nemoj uopće uzimati.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: pecurke

Post Postao/la AFX »

Šta te briga, kažeš sve pa si lijepo opušten (i nemaš više prijatelja kao ja) :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori