Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Općenito o gljivama i kako ih uzgojiti
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Beyond Le Fov »

da, rick simpson oil je vjerojatno najbolja opcija za isprobati. to je zapravo ekstrakt marihuane, osusenih cvjetnih vrhova, nije samo cbd nego sadzi i thc i puno drugih kanabinoida sto ga cini cjelovitim koktelom za stimulaciju endokanabinoidnog sustava tijela koji regulira sirok spektar fizioloskih procesa. jos bolje od rso je smoothie od svjezih cvjetnih vrhova i listova, jer za razliku od ulja sadrzi thca i cbda za koje je otkriveno veliki pozitivni ucinak kao lijek i takav smoothie nije psihoaktivan.

https://m.youtube.com/watch?time_contin ... gEP9FdIzT8
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Naomi »

Joooj sve je to tako krasno i obećavajuće, al bojim se da mi budi lažnu nadu.
Jer na kraju krajeva ,sve se uvijek svodi na pitanje Gdje to mogu kupit? (naručit,nabaviti)
Jel ista od ovog legalno?

I zbunjena sam (eto mozak u bananu,koncentracija i fokus 0 bodova).. al dok sam ranije istrazivala,nekako sam povezivala cbd i sl.sa anxioznošću, ne depresijom. Jel sam u krivu? Mi preporučuješ ovo za depresiju?

Hvala unaprijed.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Beyond Le Fov »

farmaceutsku industriju vise zanima profit na kontinuiranom skrivanju ili olaksavanju simptoma, a ne cjeloviti pravi ljekovi. depresija je simptom dizbalansa. sakrivajuci taj simptom raznim farmaceutskim ljekovima ne rijesava se dizbalans koji ju prouzrokuje, a uzroka moze biti milijun, i svi su negdje u nekakvom dizbalansu psiholoskih i fizioloskih procesa koji naizgled jednom laiku nije povezano. deficit raznih standardnih elemenata potrebnih za funkcije tijela moze uzrokovati depresiju, kao i los rad raznih zlijezda, losa komunikacija izmedju dijelova cjeline, i razni autodestruktivni psiholoski stavovi. Ono sta ti zelis je dovesti cjelinu sebe u balans i to ce ti rijesiti depresiju, a ne nekakve blokade neurotransmitera u mozgu.

ne svodi se sve na to gdje mozes nesto kupiti nego koliko imas volje, hrabrosti i pameti za uciniti sve sto je potrebno da bi bila zdrava. mozes stvoriti svoje, ljecit se svojim i imati povjerenja u sebe.
Kad proucis malo sto je to endokanabinoidni sustav i sta sve regulira u tijelu vidjet ces da rso i jusani raw kanabis imaju ogroman potencijal dovest te u balans i time maknuti simptom koji te muci, uz naravno zdravu prehranu i zdrave vanjske okolnosti. sistem se pobrinuo da ti oteza stvari ali razne ilegalne biljke imaju ogromne potencijale, a konoplja ima najvise od svih. psilocybin radi vise na psiholoskoj razini, a u vecim dozama na duhovnoj.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Naomi »

Nasla sam nesto.
http://www.cbd.hr/shop
Jel bi to bilo ok?
Tnx
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Beyond Le Fov »

mislim da bi ti to bila najbolja legalna stvar za isprobati. super ako se co2 ekstrakcijom moze obuhvatiti toliko sirok spektar kanabinoida i drugih bitnih spojeva.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Naomi
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 02.06.2018, 13:36
Ima zahvala: 8 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Naomi »

Da se javim..bila sam preslaba za pisat.
Nekako sam prestala jesti. (Mucnine se pogoršale, ako ne jedem mi lose, ako pojedem povraća mi se)
Tlak 104/54..nemoguće s takvim vrtoglavicama izać van.
Stiglo ulje CBD..javim kako ide.
Lp
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la HypnoToad »

Naomi, kako si sada? Da li ti je CBD ulje išta pomoglo?
I ja sam si naručio CBD kad sam ovo vidio, probao, nažalost nikakvi pozitivni efekti od njega...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la ChilI »

Cbd ulje, tinkture, koje se legalno prodaju ne pomažu mnogo kod problema, zato, jer oduzmu iz smole THC kanabinoid van, kod co2 extrakcije.
Takvo ulje onda nema sinergiju između kanabinoida i puno manje lječi, pomaže kod problema. Šteta para.
Drugo, obično nigdje nemaju navedeno, da je napravljena dekarboksilacija kanabinoida iz cbda u cbd.

Za kakve probleme tražite cbd rso ulje?
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Vještac
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 11.11.2018, 22:00
Ima zahvala: 6 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Vještac »

Tema je odlična ,a sajt izvrstan.
Odnedavno sam saznao za sajt i počeo čitati .
Zanima me dali mi može netko reći dali bi psilocybe ili možda Hericium (ili neke treće gljive)
mogle pomoći u liječenju šizofrenije .
Brat mi boluje već godinama i nedavno se vratio iz dugogodišnjeg boravka na psihijatriji ,naravno uz šaku tableta za svaki dan ,koje ništa ne rješavaju.
Dali ima netko iskustava,neki savjet?

hvala
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Terapija psilocybinom (P. cubensis) - (MS)Multipla skleroza

Post Postao/la Red Weed »

Postoje neke indikacije lječenja psihoaktivnim tvarima "bolesti" poput shizofrenije... ali nishta dokazanao i malo isprobano kolko ja znam...
Definitivno mislim da nije bez nekog vodstva to dobro raditi... Izlet u amazonu nebi skodio kolko ja znam :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Odgovori