Ayahuasca nabavka?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la silvangoran »

Danko fafanko - mislio sam reći da je jedina koja liječi kako treba. Ne jedina koja nudi Ayahuascu. A ne znam kako to misliš bez DMT-a?? Pa Ayahuaska u sebi IMA DMT!
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la danko fafanko »

Biljka Ayahuasca nema DMT u sebi. Ayahuasca vino ima jer se miješa sa biljkama koje ga imaju( Chacruna, Challponga, Mimosa hostilis). E sad, neki šamani kuhaju samu Ayu a neki dodaju i DMT :)
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la silvangoran »

Naravno, ali kad se kaže Ayahuasca svi mislimo na piće, a ne na biljku, lijanu Banisteriopsis caapi. Ona nema DMT, ali ne vjerujem da ćeš u Hrvatskoj ili u Beču naći nekoga tko pri kuhanju ne stavlja Chacrunu ( Psychotria viridis) ili Chalipongu (Diplopterys cabrerana)
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
KingsDead
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.02.2018, 17:38
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la KingsDead »

silvangoran je napisao/la:KingsDead, nemoj žuriti. Kad se radi o liječenju, treba biti provjerena osoba kod koje ćeš na ceremoniju Ayahuasce. U Hrvatskoj je samo jedna takva osoba, provjerit ću je li još ovdje ili je otišla natrag u Južnu Ameriku (gdje provodi većinu godine i ima svoj lječilišni centar). Kad se radi o ozbiljnom poremećaju, najbolje bi bilo otići tamo, najmanje na 15 dana. Dan (sve uključeno) je oko 80 dolara, put se može složiti za 6.000 kn.
80 dolara?!?! :-o zakon! :thumbsup: Dobila sam preko lika iz grupe na fejsu link za pozivnicu na ceremoniju u Hrvatskoj...vodi ga iskusna Aya shamanica....neznam iskreno jesam ja u stanju putovati do Južne Amerike. Ovo je u Zagrebu negdje.
Ali problem je...šta pijem antipsihotike!!! :ohnoo: jest najmanja doza, ali ženska mi je rekla da će to biti problem. I rekla je da se s toga ne skida u par dana već to zahtjeva vrijeme a ova ceremonija se održava 20.04.2018... vjerojatno neću moć prisustvovat...psihijatrica se ne javlja... :ohnoo:
Jel bi ovo mogao bit znak da nisam još spremna za Ayu? :-?
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la silvangoran »

vjerojatno neću moć prisustvovat...psihijatrica se ne javlja... :ohnoo:
Jel bi ovo mogao bit znak da nisam još spremna za Ayu? :-?
Vrlo moguće. Pitao sam svoju šamanicu i ona kaže da kod takvih psihotika treba prestati njihovo uzimanje 3 mjeseca ranije, a da liječenje (u Južnoj Americi) traje najmanje mjesec dana. Dakle, jednom drugom prilikom, kad Aya uputi poziv koji će biti ostvariv :ohnoo:
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
KingsDead
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.02.2018, 17:38
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la KingsDead »

silvangoran je napisao/la:
vjerojatno neću moć prisustvovat...psihijatrica se ne javlja... :ohnoo:
Jel bi ovo mogao bit znak da nisam još spremna za Ayu? :-?
Vrlo moguće. Pitao sam svoju šamanicu i ona kaže da kod takvih psihotika treba prestati njihovo uzimanje 3 mjeseca ranije, a da liječenje (u Južnoj Americi) traje najmanje mjesec dana. Dakle, jednom drugom prilikom, kad Aya uputi poziv koji će biti ostvariv :ohnoo:
I guess so...a dobro bit će još šansi...prvo da se skinem s ovih tableta... :ohnoo:
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la silvangoran »

I guess so...a dobro bit će još šansi...prvo da se skinem s ovih tableta... :ohnoo:
To je dobro razmišljanje :thumbsup:
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

bozansko orudje u rukama cistih dusa koje sve oplemenjuje
oruzje je za masovno unistenje u rukama asura i sve zagadjuje

igram se samana, pa sto, nikome se nemoze nista desiti
a to sto cu ljude isparit u pakao gaja ce mi sigurno oprostiti

lijek kuham i masne pare za to skupljam, cugni malo, evo ti ga
jesam li dovoljno cist i snazan za odrzat atmosferu nije me briga

kad podsvijesna govna izadju i preliju se na grupu cijelu
prijatelji crni imat ce cime da se goste na svakom tijelu

::::::::::::::::::::::::::::::::::::

cugati entheogen danas je fora trend i moda
idem pitati nekoga gdje moze da se to proda

trojanskih konjeva u samanu uopce se ne bojim zbog tebe
sigurno nemoze biti tako opasno da vise neznam za sebe

a kad dodjem doma istrzane duse i razorene moci osjecanja
bit ce bolje kad se opet dobijem za kojih pet godina trazenja

hm mozda ipak bolje da se klonim igranja s vatrom
i suocim se sama sa sobom svojom vlastitom snagom

slika
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la silvangoran »

Beyond Le Fov je napisao/la:
igram se samana, pa sto, nikome se nemoze nista desiti
a to sto cu ljude isparit u pakao gaja ce mi sigurno oprostiti

lijek kuham i masne pare za to skupljam, cugni malo, evo ti ga
jesam li dovoljno cist i snazan za odrzat atmosferu nije me briga

kad podsvijesna govna izadju i preliju se na grupu cijelu
prijatelji crni imat ce cime da se goste na svakom tijelu

...
hm mozda ipak bolje da se klonim igranja s vatrom
i suocim se sama sa sobom svojom vlastitom snagom

slika
To je to, svaka šast Beyond Le Fov na poetskom pogađanju u srž. Uzimanje enteogena, Ayahuasce, San pedra, Peyotla i sl. niti je šala, nit je nešto s čime se može eksperimentirati iz zabave, radoznalosti i mode. Bez iskusnog šamana koji vodi ceremoniju vrlo se lako može dogoditi da osim pozitivnih uvida, uđe u nas još "ponešto". Portali koje enteogeni otvaraju dvosmjerni su i posljedice je teško ili nemoguće ispraviti.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
ninamrak
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 03.04.2018, 14:46
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la ninamrak »

KingsDead je napisao/la:
silvangoran je napisao/la:
vjerojatno neću moć prisustvovat...psihijatrica se ne javlja... :ohnoo:
Jel bi ovo mogao bit znak da nisam još spremna za Ayu? :-?
Vrlo moguće. Pitao sam svoju šamanicu i ona kaže da kod takvih psihotika treba prestati njihovo uzimanje 3 mjeseca ranije, a da liječenje (u Južnoj Americi) traje najmanje mjesec dana. Dakle, jednom drugom prilikom, kad Aya uputi poziv koji će biti ostvariv :ohnoo:
I guess so...a dobro bit će još šansi...prvo da se skinem s ovih tableta... :ohnoo:
Možda kasnim jer sam nova na forumu ali bila sam u istoj situaciji kad sam osjetila prvi put da sam spremna za Ayu, i pošto sam bila na antidepresivima a nisam imala dovoljno vremena za "skidanje" sedam dana sam prepolovila terapiju uz saglasnost lječnika pa sam uradila Kambo ( amazonska vakcina) kojom sam pročistila i tjelo i duh, a dva mjeseca nakon toga bila na svojoj prvoj ceremoniji i sve je bilo kako treba , moj put je počeo uz pomoć Aye
U svakom slučaju želim ti da na najbolji i za tebe najpovoljnij način pronađeš sebe i svoj put ljubavi, sreće i spokoja... :x :x :x
Odgovori