Novo registrirani članovi- obavijest!

Novosti i obavijesti
Avatar
Deda
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 27.02.2018, 17:59
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la Deda »

Pozdrav svim forumasima,vec neko vrijeme citam forum i evo odlucih se i registrirati.Od iskustva sa gljivama imam samo jedno uspjesno i jedno neuspjesno konzumiranje.Ovo neuspjesno se ne odnosi na bad trip vec na malu kolicinu :((
Planiram napraviti box za uzgoj ali otom potom.Za sada samo pozdravi istomisljenicima :ymparty:
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la danko fafanko »

Možda je ovo ne uspješno uspješnije od uspješnog :) Nikad se ne zna :)
Avatar
Deda
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 27.02.2018, 17:59
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la Deda »

Sve je moguce,ali ja ipak glasam za ono prvo :)
thecrown
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 12.09.2019, 20:14

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la thecrown »

Evo novog člana! :) Čitam vaš forum dosta dugo, najviše me zanimaju stvari oko uzgoja a vidim da ima dosta iskusnih članova čiji će savet dobro doći (nadam se).
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la mr.lirika »

pohvale forumu - odličan je :ymhug: Sjećam se jednom kad sam kao klinac gledao kako se pripremala Bukovača-velike dvije vreće punjene slamom koja se prije prokuhala u velikom loncu i kako sam bio sretan kad je počelo rasti u zemljanom podrumu . Imam volju,želju i nestrpljivo čekam da uspijem u mojem zamišljenom projektu majke prirode. zbog najmanje pogreške u startu vrlo lako mogu sve izgubiti- :(( Zato sam unaprijed zahvaljujem svakome savjetu članova ovog odličnog foruma. :thumbsup:
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la mr.lirika »

pravila,pravila-da bi me udavila-i u crno savila... Neka samo tako nastavi Majka forum -_na koji je način zamišljen i smišljen, Najprije proučiti.naučiti a tek onda na kraju postaviti pitanje. i to samo u slučaju ako nema objašnjenja na postavljeno pitanje, Forum Majke od mene ima 5 zvjedica, Sve je na svojem mjestu,dobro organizirano i na ozbiljnom nivou. Hvala svim članovima na trudu upoznavanja Majke za sve nas koji smo novi članovi
Sičanac
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 17.10.2019, 23:25

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la Sičanac »

Evo i mene. Novi sam na forumu i moram priznati da mi je jako zanimljiv jer volim prirodu i jednostavno uživam u njoj. Lijepi pozdrav svima
Aniruddha
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 05.08.2019, 17:43
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Novo registrirani članovi- obavijest!

Post Postao/la Aniruddha »

:ymapplause: :thumbsup: Odličan forum. Došla sam zbog magičnih gljiva i našla sve što mi treba.
Think in terms of energy, frequency and vibration :psy :mushroom:
Zaključano