4 ACO DMT

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Odgovori
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

4 ACO DMT

Post Postao/la ljacve55 »

Danas sam po prvi puta iskusio ovu supstancu a trip je bio toliko intenzivan da se jednostavno ne možeš otrgnuti iz njega.Poseban osjećaj čak na trenutke i zastrašujuć te ovo zaista nije za svakog.Idući puta ako će ga biti moram se bolje pripremiti i uz sebe imati apsolutno sve što ti treba da ne lutam po kući jer ako naleti netko mislim da bi imao što vidjeti.
Dubok i intenzivan osječaj no treba biti spreman jer ovo je nešto što treba uzimati sa oprezom.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la AFX »

Kakav je usporedo s DMT-jem?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la Bamakhepa »

Kazu da je izmedju DMT-a i gljiva, ali nemam osobno iskustva (sa DMT-om, imam dosta 4-ACO-DMT-a).

Glede uvodnog posta to je uvijek pitanje doze i individualne reakcije, besmisleno je na taj nacin govoriti o supstanci. Kako generalno preferiram umjerene doze i krecem sa manjima dok ne nadjem pravu sa novom supstancom, bas nikada nisam imao tako intenzivan dozivljaj. LSD tripovi su mi npr generalno bili intenzivniji, ali i to samo zato sto sam u toj fazi vise eksperimentirao sa jacim dozama.
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la ljacve55 »

Dmt kao takav nisam nikada probao,al ovaj 4 aco dmt je preintenzivan i jak.Preispitao sam se na dugo i široko.
Jednostavno sam postao drugi čovjek u nekoj drugoj dimenziji,u drugom svijetu.Iskidane,dvodimenzionalne slike,udovi opušteni skoro pa i paralizirani.Možda sam malo previše uzeo,a totalno nepripremljen.40 mg u obliku tablete me provozalo,išamaralo ko budalu.Idući puta ako će ga biti proučiti ću malo bolje djelovanje i doziranje jer nema goreg od lošeg tripa.I moram još zamijetiti da mi je cijeli trip ostao zabilježen te nema zaboravljivosti kao na gljivama,barem meni.Imam ih još nekoliko i 20-tak tripova no mislim da idu na hladno barem na neko vrijeme.Ostat ću na gljivama svaka 2 tjedna kao do sada.
Poanta svega je da se prouči ono što se uzima prije nego se uzme,a ja to nisam.Kako sam ranije rekao,da me je netko vidio u ovakvom stanju sad bih bio u Vrapču vjerojatno.Pazite što i koliko uzimate!
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la Perun »

Aco je kralj!
Nikad nisam uze' trip, iman nešto iskustva sa deliricima, šta se opet ne može računat pod putovanje, i nedavno probao Acu.
Prijatelj me odveo na tajni rave, i rekao: "evo, ovo je baš za tebe". I bio u pravu. Jedno od najboljih iskustava na nečemu (da odmah razjasnim, datiram iz vremena kad je eks bio pravi i trebao ti je samo jedan po partiju, a i tada sam ih uzeo samo četiri i po).
Prvo su mi se rubovi usana popeli do ušnih resica, onda su mi se pojačale boje, i postao sam nevjerojatno tolerntan(?!? nema bolje riječi). Nije kao na eksu ono "Woooohoooo!!! Ljudi sve vas volim!!!" nego umjerenije, kao " u redu je čovječe, nema problema, razumijem i prihvačam te kakav jesi."
I onda mi je prijatelj rekao da zatvorim oči... E tu počiinje, fraktali plešu, tunel, sinestezija, muzika daje ritam vizijama (nemogu to zvat halovima, isprika), Sjeo sam ispod stabla, nabio kapuljaču i prepustio se. Neki dečko pokraj svirao je nekakve bongose, jin jang bi se zavrtio pri svakom udarcu, nažalost tek koji trenutak nakon što mi se u središtu tunela pojavila ružičasta ulješura sa kljunom. Shvatio sam je kao neki moj unutrašnji demon, suočio se s njom i samo se rastopila. I, da ne debljam još puuuno puno toga lijepog. Drugi put bit ću spremniji...
Vozi se kao mercedes 123-ca, ugodno sigurno upravljivo, spuštanje blago i meko, mogao sam udrit trubu, i nisam morao, svejedno.
Sad kad sve zbrojim, mislim da sam izašao nekih 5 % kvalitetniji čovjek iz tog iskustva.
Ujutro kad me moj prijatelj pitao kako mi je bilo, samo sam pitao gdje to mogu nabavit na veliko...
Ljacve ima bit da je stvar doze. Više sreće drugi put prijatelju.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la antoniopavaroti »

...hm...hm...doze a i kvalitete...a i raspoloženja...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la Bamakhepa »

Po onom sto sam citao dosta je razlika sa ovime u individualnim reakcijama, vise od nekih drugih supstanci.

Naravno sve sto si naveo stoji, jedino mislim da je manje problema sa kvalitetom od nekih drugih buduci se radi o jednom od najjeftinijih halucinogena pa sumnjam da je u interesu podmetati, a nisam primjetio neke bitnije razlike u izjavama s obzirom na razne bacheve i tipove/stadije rafiniranosti ili sto vec (bijeli, smedji).
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la ljacve55 »

Pitanje individue i raspoloženja.Uzeo sam ga nakon poala,ujutro,nepripremljen,neodmoren pa mislim da je to odigralo jaku ulogu.
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: 4 ACO DMT

Post Postao/la Perun »

Umoran? Posi posla? E momak stvarno se razbacuješ.
Ko prije umre duže je vječan
Odgovori