(ToY) Tides of Youth

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: (ToY) Tides of Youth

Post Postao/la Fig »

meni isto ima par izvođača, koji sviraju pjesme koje srce diraju, mada lineup nije jos upotpunjen, tako da ce biti svakakvih izmjena. ima jos vremena. Prosle godine sam se iscimao oko nekih stvari, te opcenite vibre i ljudskih faktora van i unutar organizacije. Tesko sam do nikako osjetio zasebno festivalski ugođaj (al to sam samo ja, tako da je puko individualno). Veliki plus je posebna lokacija otocnog prirodnog okruzja (svetog trojstva crnika, grota i ovca), al nesklad i ocite problematike organizacije su meni osjetljive.

bit ce noviteta, pretezito sto se tice svega, i raznih eksperimentalizacija, inih stage-eva, uvijek zanimljiva kombinacija psiho stonera i rocka za spoj razlicitih ljudi i scene. uglavnom, valjda samo ka boljem, a iskustvo govori da cilamo ko da ce sto godina biti mir, a spremni ko da ce sutra biti racija.
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: (ToY) Tides of Youth

Post Postao/la Perun »

Ufff, baš ste me naložili... I još me pprika pita' da oće li mi uzest ulaznicu. Al j#$i ga, Odoh na OK Fest - Tjentište. Ipak sam više planinar nego partijaner. Dogodine...
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: (ToY) Tides of Youth

Post Postao/la SleppyInHead »

Jel bio itko? Dojmovi?
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: (ToY) Tides of Youth

Post Postao/la Fig »

neda mi se previse ulaziti u detalje, vec ce se ovako ugrubo izrazit i isto dobit neki sveopci dojam kako je vise nikako nego lose organiziran festival. nije bio ni blijeda kopija, ma ni ikakva kopija neceg proslogodisnjeg.

ekipa se izvlacila na kisu koja je padala prvu vecer, kako ih je zeznula i kako je zbog toga festival propao (puno ljudi otkazalo zbog kise, nikakav lajnap nije postojao pa ga nisi ni dobio) - bez obzira sta su se na dan pocetka festa jos montiravali stejđevi. kisa je za njih bila velika nepoznanica, za slamu nikad culi posto je na cresu nema zbog ovaca, pa je je jebiga bed dofurat sa kopna, kao i npr. plan B rezervni agregat da ti zadnju vecer kad nema kise, i kad je floor krcat jebenom vibrom i mjuzom, ne crkava muzika po 5-6 puta sa stankama i do 40min.

veoma neocekivana brija, ali napravili smo si jeben ugođaj za sebe u jebenoj prirodi, lijepo odmorili, ali festival kao festival ziva sramota (kao i organizacija oko karata prije festivala je bila presmijesna). prvovecernja blatnena ljaga se zaljepila za ime i ekipu iza njega koje ce se lako raznosit ali tesko susit.
Odgovori