[Mo:Dem] Momento Demento

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la Fig »

da, mogu te razumijet i shvacam te, jer sam i sam imao pocudnih iskustva sa njihovim "ambasadorom" u hrvatskoj sveze nekih drugih stvari, te netocnih informacija i neispunjavanja obecanih akcija koje su izmedju nas dogovorene. Neki drugi ljudi su mi isto jucer prenijeli saznanja kako nisu znali o tim jeftinijim upadima kako je festival odmicao. Osoba je znana i primjedbe za buduce bolje su proslijeđene i nadam se uskoro uvazene.

nova saznanja su tu, nema tuge za mlijekom proslih trenutaka, bit ce svega pozeljenog jos :)
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la Vid Svante »

ma sve u redu i hvala za info. bit ce toga jos a osim toga i bilo je toga dovoljno u životu :D
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la AFX »

Baš šteta, jer karata je bilo, ja sam doletio u subotu predvečer, taman su zatvarali..jest samo da su na zadnjem parkingu imali al bilo je..po 200kn.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la Vid Svante »

Drugi puta, mozda popijemo svi nešto. Znači bila dobra zabava? Kakva je muzika bila?

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la AFX »

https://www.youtube.com/watch?v=aBC5o5xsCJ8

Samo sam visio na mainu..peglaona :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la Vid Svante »

drito prava peglaona :)) ali sviđa mi se deco, odnosno ova kompjuterska simulacija
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la AFX »

Vid Svante je napisao/la:drito prava peglaona :)) ali sviđa mi se deco, odnosno ova kompjuterska simulacija
TAS je legenda.

Nego..planira li tko na Modem ove godine? Bio sam prošle, i bilo je fenomenalno..jedno od boljih iskustava koje sam imao u životu, brijemo se zaletiti ja i draga i ove god ako ništa barem preko vikenda.


MO:DEM FESTIVAL 6'th EDITION
24.07.2017. - 30.07.2017.

] THE HIVE [

Alien Trancesistor / Arjuna / Atriohm / Confo / Electrypnose / Elowinz / Giuseppe / Grapes Of Wrath / Gue & Oddicon / Jahbo / Kimmei / Madianbrains / Mark Day / Meerkut / Nargun / Onkel Dunkel / Psychonotik / Tersius / Treant / Vertical / White Wizard / Zzbing

Centauro / Daksinamurti / Diksha / EVP / Fagin’s Reject / Filterheads / Golanski / Harmonic Rebel / Kabayun / Kasadelica / Mayix / Nigel / Parasense / Psycode / Reality Grid / REV / Simiantics / Southwild / Sprocket / Sychotria / Val Vashar / Vert3x / Whiptongue / Winpa / Wishi

Antonymous / Frantic Noise / LAB / Lab Rats / Loose Connection / Megalopsy / Noitrik / Orestis / Quadraphonic / Sator Arepo / Tromo / Will O Wisp

Aardvarkk / Alta / Dickster / Dirty Saffi / Dust / Earthlink / Justin Chaos / KIM / Loonacy / Microdot / Nigel / Nuky / Obliviant / Pelks / Phobos / Rave Commision / Regan / Shove / Synchronic / Virtual Light / Xpiral

] THE SWAMP [

Hypogeo / Ryanosaurus / Kliment / Radioactive.Cake / Sourone / Zeitgeist / Brujo’s Bowl / Electrypnose / Anx-Comasector / Florian MSK / Onionbrain / Tijah / Zentrix / Ego-T / Xenoscapes / Kabi / Disfunction / Knobs / Breger / Hefty / Tummy Talk / Decomposer / Munstrous

Marcus Henriksson aka Minilogue / Ness / Luigi Tozzi / a_000 & Alan Backdrop / Hydrangea / Kujo / Toffes Värld

Quanta / Bwoy de Bhajan / Electrocado / Akasha Experience / Bayawaka / Eurythmy / Beatroots / Halfred / Prisma

Val Vashar / Sprocket / Mental / Johny Pablo / Josephine Wedekind / Miss Tick / Jali / Beta / Indra ft. Karlo / Odd / Majah / Spiral Arms / TRV / Rhythmfeeler / Filt / Funk Guru / Mindware / Kapitano / Kimmei / Modern Errors / Mayix / Brnwrx / Musica ex Machina / Philippe / Nuyarao / Pelks

] ZEN GARDEN [

3TT / Alekzandra / Blueforest / Breger / Chillin Glow / Decomposer / Morph / Electrypnose / Etsaman / Gayatree & Psymbiosis / Luigi Tozzi / Marcus Henriksson / Marco Mental / Modern Errors & VMLAB / Music Meditation / Ness / Organic Spirit / Seldon / Shivacult / Shoshana / Sretni Edi / Toffes Värld / Utero / Uyulala / Void Controller / And more

slika
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la Vid Svante »

Mislim da se ove god vidimo - naravno ako nešto ne iskrsne. Definitivno bi se zaletio isto sa ženom, osim ak nju nešto ne spriječi
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la entheogenic »

Ja jos uvijek nisam siguran hocu li ici, ali kako prema modemu gajim veliku ljubav; kontam da cu ako ne odem na cijeli fest, probat barem na vikend posjetit :)
Om Shanti
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: [Mo:Dem] Momento Demento

Post Postao/la AFX »

A i ja ću vjerovatno kao i ti..malo me job zajebava da budem cijeli festival.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori