!! Opasnosti Cijepljenja !!

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la shroomko »

A koje su to cinjenice?

Epidimija se dogodila na Harvardu gdje je preko 94% bilo cijepljeno i svi oboljeli su bili cijepljeni. Znaci samo cijepljeni su sirili zarazu.

Jos nisi nista naucio. Jebali te eminenti strucnjaci. Evo sto Nobelovac koji je dobio Nobelovu nagradu za fiziku kaze o "eminentnim strucnjacima"
It doesn't matter how beautiful your theory is, it doesn't matter how smart you are. If it doesn't agree with experiment, it's wrong.

- Richard P. Feynman
Da ti prevedem: nema veze koliko je lijepa tvoja teorija, nema veze koliko si ti pametan. Ako se tvoja teorija ne slaze sa eksperimentom, netocna je.

Jel se mozemo sloziti da je ovo istina? Da je istina stvarnost, a ne ono sto kaze neki "eminentni strucnjak"?

Ako mozemo onda je jasno da ta tvoja "eminenti strucnjak" prica gluposti. Epidemije se dogadjaju i u podrucjima gdje su svi cijepljeni. Dogodilo se dakle ona je u krivu, nema veze sto je eminentni strucnjak. Njena teorija je kriva. U suprotnosti je sa stvarnoscu!

Stvarnost je da cjepiva ne stite od epidemije!

Razumijes li to i slazes li se s time?


I bas me zanima gdje sam jos cuo to sirenje straha od epidemija da be se prodala cjepiva - o da znanstvenici, "eminentni strucnjaci" svjestke zdravstvene organizacije su rekli da ce doci do epidemije svinjske / pticje gripe pa su drzave nakupovale cijepiva, a do epidemije nikad nije doslo. Vise ljudi je umrlo od obicne gripe nego od pticje / svinjske. Kasnije su isplivali dokumenti koji dokazuju da su ti "eminentni strucnjaci" koji su rekli da ce doci do epidemije bili placeni od strane farmaceutske industrije.

To su stare prokusane lazi, vec toliko puta upotrebljene da samo rijetki mogu od odslusati i povjerovati u to. Nazalost uglavnom samo takvi dobijaju prostor u medijima.

https://www.theguardian.com/business/20 ... maceutical
Scientists who drew up the key World Health Organisation guidelines advising governments to stockpile drugs in the event of a flu pandemic had previously been paid by drug companies which stood to profit, according to a report out today.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la antoniopavaroti »

Ne očekujem da itko prihvati moje ili bilo čije mišljenje...Ja imam svoj stav o tome ..ti svoj..pa nastavimo svaki svojim putem .
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Bamakhepa »

Vjerojatno bi se sa Feynmanom slozili i autori onog clanka, a eksperiment nije jednak anegdotalnom izoloranom slucaju ili osobnom iskustvu.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la antoniopavaroti »

Ništa se ne izjašnjava moj prijatelj shroomko po pitanju vlastite djece..mudro šuti ..Dal će i onda tako žustro braniti ne cepljenje kad njegova djeca budu dobila poziv da se cjepe.... baš me zanima.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la antoniopavaroti »

SEDAMNAESTORO DJECE UMRLO OD OSPICA Državu pogodila stravična epidemija zbog velikog broja necijepljene djece
AUTOR:

o Hina Cijepljenje
Sedamnaestero djece umrlo je od ospica u Rumunjskoj od rujna prošle godine, dok je više tisuća oboljelo od te izrazito zarazne bolesti u zemlji koja je od 2016. pogođena ozbiljnom epidemijom zbog niske razine procijepljenosti.
Vezane vijesti
Umrla djeca nisu bila cijepljena, priopćio je ministar zdravstva Florian Bodog, dodavši da je najnovija žrtva djevojčica od dvije i pol godine iz grada Satu Mare na sjeveru zemlje.
Po njegovim riječima, od veljače 2016. tom se bolešću zarazilo 3400 osoba. Godinu dana ranije bilo je sedam slučajeva zaraze, bez ijednog smrtnog slučaja.
Ministarstvo zdravstva uputilo je poziv stanovništvu na cijepljenje.
"To je jedini učinkoviti način sprečavanja bolesti", kazao je Bodog. Pojasnio je da je procijepljenost stanovništva od ospica 80 posto za prvu dozu i 50 posto za drugu.
Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) preporuča procijepljenost od 95 posto.
Uzroci tog fenomena leže u siromaštvu, nedostupnosti zdravstvenih usluga, ali i povećanom broju roditelja koji odbijaju cijepiti svoju djecu.
Prema izvješću Europskog centra za prevenciju i kontrolu bolesti u šest europskih zemalja ospice su endemske. Radi se o Belgiji, Francuskoj, Njemačkoj, Italiji, Poljskoj i Rumunjskoj.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la shroomko »

Sve je to divno i krasno, umrla su neka djeca kao i svake godine, ali zakljucak da bi ih cjepiva zastitila je pogresan. Vec sam pokazao slucaj koji to dokazuje - Harvard. Ista bolest, svi oboljeli su bili cijepljeni, tako da ne vidim kako oni izvlace zakljucak da cijepljenje ima neke veze s time.

A ima i suprotnih prica:
2 bebe umrle, 37 hospitaliziranih od ukupno 52 cijepljene s groznim cijepivom u juznom Meksiku:
http://web.archive.org/web/201602160959 ... rn-mexico/

Sigurno za svaku tvoju pricu mogu naci i suprotnu pricu.

A i znanost je na mojoj strani:


Relative trends in hospitalizations and mortality among infants by the number of vaccine doses and age, based on the Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS), 1990–2010
http://journals.sagepub.com/doi/full/10 ... 7112440111
In this study, the Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) database, 1990–2010, was investigated; cases that specified either hospitalization or death were identified among 38,801 reports of infants. Based on the types of vaccines reported, the actual number of vaccine doses administered, from 1 to 8, was summed for each case. Linear regression analysis of hospitalization rates as a function of (a) the number of reported vaccine doses and (b) patient age yielded a linear relationship with r2 = 0.91 and r2 = 0.95, respectively. The hospitalization rate increased linearly from 11.0% (107 of 969) for 2 doses to 23.5% (661 of 2817) for 8 doses and decreased linearly from 20.1% (154 of 765) for children aged <0.1 year to 10.7% (86 of 801) for children aged 0.9 year. The rate ratio (RR) of the mortality rate for 5–8 vaccine doses to 1–4 vaccine doses is 1.5 (95% confidence interval (CI), 1.4–1.7), indicating a statistically significant increase from 3.6% (95% CI, 3.2–3.9%) deaths associated with 1–4 vaccine doses to 5.5% (95% CI, 5.2–5.7%) associated with 5–8 vaccine doses. The male-to-female mortality RR was 1.4 (95% CI, 1.3–1.5). Our findings show a positive correlation between the number of vaccine doses administered and the percentage of hospitalizations and deaths. Since vaccines are given to millions of infants annually, it is imperative that health authorities have scientific data from synergistic toxicity studies on all combinations of vaccines that infants might receive. Finding ways to increase vaccine safety should be the highest priority.
Za one koji ne govore engleski: sto dijete primi vise cjepiva, statisticki ima vece sanse za hospitalizacijom i smrcu.
Za one koje ne razumiju logiku: cjepiva rade vise stete nego koristi.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la antoniopavaroti »

shroomko je napisao/la: Za one koji ne govore engleski: sto dijete primi vise cjepiva, statisticki ima vece sanse za hospitalizacijom i smrcu.
Za one koje ne razumiju logiku: cjepiva rade vise stete nego koristi.
Dugo nisam čuo veću glupost..nadam se da to nije tvoja umotvorina..ili jeste?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la shroomko »

To studija jasno pokazuje.
Mislis da je glupost zato sto si svakodnevno bombardiran sa suprotnom propagandom. Za ovu studiju sigurno nisi cuo u jutarnjem listu.

Jel razumijes ti engleski dovoljno da procitas tu studiju? Abstrakt samo kopirao cijeli i ima samo 2-3 odlomka.
Kako ti tumacis tu studiju i te podatke? (molim samo bez eminentnih strucnjaka i njihovih misljenja, pricamo o stvarnosti ne o misljenjima eminentnih strucnjaka)

Isto pitanje za Hypnotoada.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la antoniopavaroti »

shroomko je napisao/la: (molim samo bez eminentnih strucnjaka i njihovih misljenja, pricamo o stvarnosti ne o misljenjima eminentnih strucnjaka)

Isto pitanje za Hypnotoada.
Eh, pošto to nije moje područje ipak sam razgovarao sa par prijatelja ,doktorima , trojicom njih ,jedan je pedijatar , jedan radiolog a jedan internist , o tom pitanju..Ukratko , samo su se smijali za mišljenje da bi cjepljenje bilo štetno više nego korisno , ono što ti tvrdiš..Naravno , naglasili su o mogučim nuspojavama i djelovanju ali u principu je cjepljenje nužno , obavezno i poželjno , ukratko . Eminentni stručnjaci nisu nepogrešivi ali bazirati svoje stavove i mišljenje a bez stručnjaka meni je ,sory, neprihvatljivo ...
U svakom slučaju , završavam ovu temu , a ti mi se svakako javi kad budeš imao svoju djecu i kad budeš kao roditelj preuzeo odgovornost za njihovo zdravlje i male živote kad ih bufeš trebao cjepiti . Onda mi napiši o svojim dilemama i uvjerenjima ..jer tek tad čemo biti nas dvojica ravnopravni ..imat čemo isto iskustvo i iste nedoumice . Do onda te lepo pozdravljam i želim da imaš što više djece kako bi ti život bio ispunjen sa raznoraznim dešavanjima i nezaboravnim trenucima koje jedino dječiji smjeh može pružiti... :lovee:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la shroomko »

Prilicno razocaravajuce iako sam to i ocekivao, ipak sam se nadao 2%.
Ova studija koja sam dao ima dosta kritika moguce da je losa. Mislio sam da ce hipno izguglati i baciti neki kriticki clanak.

Evo odlicne statistike o rastu populacije prikazane na vrlo cool nacin (od strane eminentnih strucnjaka :p)
https://www.youtube.com/watch?v=jbkSRLYSojo

Vidite kako se medicina uopce ne spominje. Cak i danas, pri kraju videa, jasno je na primjeru Kine da bogatstvo odredjuje koliko ces dugo zivjeti ne medicina. Zapadna medicina je ista i u Shangaiu i nekoj provinciji i u ruralnim dijelovima najsiromasnije provincije. Svi se cijepe i ostale gluposti. I razlike su ogromne, sve povezane sa time koliko novaca ljudi imaju.

Verzija od 4 minute:
https://www.youtube.com/watch?v=jbkSRLYSojo

Verzija od 20 minuta:
https://www.youtube.com/watch?v=hVimVzgtD6w

Pitanje za Hypna nakon sto pogleda jedan od ovih videa - slazes li se da je bogatstvo / novac puno veci faktor od cjepljenja i zasto?
Odgovori