Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Vid Svante »

Tehničko pitanje... zašto me svaki put kad se logiram preko Tor-a na majku izbaci van, offline. Jel to do Tora ii šta? :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la AFX »

Tor ..točnije firefox verzija na toru ne pamti kukije ni tvoje podatke, pa brijem da zato te ne zadrzi online.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Vid Svante »

Ma ne to AFX, to mi je sve jasno. Nego dođem kod Majke, ulogiram se i krenem pregledavat. Uđem unutra, u neki post, malo čitam i recimo želim odgovoriti, napisati nešto ili samo pregledam jesam li online - dosta često me odmah izbaci. Pa se moram opet ulogirati, ako mi se da :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la AFX »

Brijem da ti je bas zbog tih sigurnosnih postavki..meni se dešava to na pcekspertu
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Vid Svante »

evo opet, iste sekunde htio odgovoriti i ovaj me izbaci a meni para na uši, dođe mi da bacim laptop van kroz balkon :D sa tim torom stvarno vježbam strpljenje. Inače sam paranoizirao da mi je netko hakirao profil pa ono izbaci - kao tipa ono nekad kad bi na fejsu surfao. no dobro, sigurnost je u pitanju i nači ću strpljenja :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la AFX »

Jednostavno ne idi preko tora i bok..ionako ti nitko nemre vidit IP, a i ako te to brine idi preko nekog free vpn-a
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Vid Svante »

Znam da me ne može nitko vidjeti, nego to je stvar navike... promjenit ću ju
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la silvangoran »

Red je napisao/la:Ne prikazuje vam se sadržaj poput slika i youtube video klipova? bacite oko na post21305.html#p21305

Uvijek provjerite da nije problem u Vama i vasem browseru, prije nego prijavite problem, da ne pokusavam srediti nesto sto nije u biti problem :P

zahvaljujem :ymcowboy:
bacio sam oko (jer mi se ne učitava slika s youtubea) ali javlja da više ne postoji??? može ipak pomoć? rado bih da se uz link vidi i fotka video klipa :-?
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Ninti »

Što ne postoji?
Editirala sam ti postove gdje si ubacio yt videa i sve je vidljivo. Samo koristi link za ubacivanje URL-a videa

slika
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la silvangoran »

Hvala Ninti! Kad sam kliknuo na link koji u prvom postu navodi red, dobio sam odgovor: "No route found for "GET /post21305.html", za to sam rekao da ne postoji
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Odgovori