Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Fenix94 »

Koga vata paranoja moze za FSE bitcoine da uplati i to znatno smanjuje trajanje procesa. Jos ako platite preporucenu posiljku od njih eto printova za nedelju do dve :)
Meni je sa FSRE stiglo uredno za nekih 30+ dana.
TheVerz
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 01.04.2017, 23:05

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la TheVerz »

Pripremio sam pismo, ali osjeti se kovanica. Sta da radim? :/
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Odustani.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
zelenko
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 18.06.2017, 22:12
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la zelenko »

Lijep pozdrav svima. Unaprijed se ispričavam ako sam na krivoj temi. Međutim, gledao sam dokumentarac na NatGeo i odlučio sam se da rešim neke gljive, kažu da pomažu pri skidanju s ovisnosti, a muče me cigare.
E sad nikad nisam uzgojio gljivu no brzo učim. Pročitao sam ukratko po forumu no ne mogu cekatit sad da pročitam sve nego Moram da djelujem, te bih si već ovaj tjedan naručio neke gljive. E sad kojih pet da odaberem?

Nekako ću se snaći za sadnju i izgurati to.
Hvala na čitanju, još jednom isprike ako sam na krivoj tenor, i hvala na mogućim budućim odgovorima.

Lijep pozdrav
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la ljacve55 »

Nađi si sortu kubensisa na FSRE pa pošalji 2€ i za mjesec dana dobiješ print,a do tada možeš učiti i napraviti pripremu jer nije to baš najjednostavniji postupak.Malo si to olako shvatio zato ti i kažem da čitaš i učiš dok ne dobiješ print.Do tada će ti sve biti jasnije.
talozina
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 03.07.2017, 10:59

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la talozina »

Zelim i ja da se oprobam u ovome,deluje mi beskrajno zanimljivo ceo postupak gajenja :D Samo pitanje, da li je neko skoro iz Srbije narucivao i da li je dobio spore ? Citao sam komentare, cas kontam ma lagano prolazi, cas se userem ;D Da li mogu da ubacim u ono postansko sanduce ispred poste? Pozdrav :D
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la klada »

Ma nemas tu brige, samo naruci po uputi, i zaboravi nato, poslje mjesec i nesto ce te iznenaditi neka posta u sanducetu, ako projde vise od tog naruci ponovno
Wizardofnature
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 19.09.2017, 17:01

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Wizardofnature »

Pozdrav novi sam na forumu, htio bih vas pitati, naime narucio sam sa Shayanashop 3 vrste magic truffles, te ayahuasca. Pa me zanima znaci odabrao sam najjednostavniju opciju postarina 6 eura, gdje pise samo moje ime i prezime, i pise da nema nikakvog tracking broja niti ista. Ako se izgubi ili osteti sam snosim posljedicu. Pa me zanima, kad bi mi doslo odprilike? I posto sam posla cash in envelope. Tako da ocito da necu imati prpblema sa nikakvom carinom i valjda mi se posiljka nece zagubiti. Evo pa ako mi mozete reci da li je tko jos narucivao sa stranica, i da li je imao probleme ikakve??
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la ljacve55 »

Doći će ti kroz 7 do 10 dana.
123
rank3
Postovi: 72
Pridružen/a: 02.02.2017, 13:48
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la 123 »

štato se može tak naručit da te nitko ne jebe? :-O
Odgovori