Jako cudno iskustvo!

Proširimo horizonte
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la gotta »

dečko mi je JEDVA ispričao kako je imao susret s duhom...on je osoba koja uopće ne vjeruje u takve stvari i ne želi pričati sa mnom o tome, imam osjećaj da bi me izbacio iz stana da mu spomenem nekakav misterij..ali ipak mi je opisao iskustvo...
išao je spavati, bio je sam u stanu...ugasio je sva svjetla, zaspao je, a onda ga je probudilo nekakvo svjetlo, otvorio je oči ali bio je potpuni mrak, pogledao je prema vratima i ugledao nekakav oblik čovjeka, bio je potpuno bijel, imao je samo obrise...gledao je u njega 15 sekundi, treptao, trljao oči, ali i dalje je bio tu. Sav se naježio, brzo je upalio svjetla i nije mogao zaspati do jutra...kako mu vrag nije dao mira, otišao je do tog hodničića gdje su bila otvorena vrata za njegovu sobu i hladan mu je vjetar prešao po leđima. Kad mi je ispričao iskustvo, bio je milijun posto uvjeren da nije izmišljotina, nije san, nije halucinacija, ježi se i dan danas kad mu to spomenem i ne želi više ni čut za to.
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la antoniopavaroti »

...vječna tema ...o postojanju ili nepostojanju duhova...ja sam svog pokojnog oca vidio u rano jutro i bio sam potpuno budan . Gadno sam se uplašio a on je to primetio i u tren nestao..e sad ..šta reči na to? Moja majka je također pričala meni šta je sve ona vidjela po tom pitanju mada nije neka vjernica a nije u crkvi bila možda više od par puta u životu ...ako je to mjerilo pobožnosti..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la gotta »

antoniopavaroti je napisao/la:...vječna tema ...o postojanju ili nepostojanju duhova...ja sam svog pokojnog oca vidio u rano jutro i bio sam potpuno budan . Gadno sam se uplašio a on je to primetio i u tren nestao..e sad ..šta reči na to? Moja majka je također pričala meni šta je sve ona vidjela po tom pitanju mada nije neka vjernica a nije u crkvi bila možda više od par puta u životu ...ako je to mjerilo pobožnosti..
mnogi su vidjeli svoje pokojne... ne bih rekla da je to nemoguće... makar mi se nije dogodilo..
dečku nitko nije preminuo...ne znam koga je on vidio...njegov ujak tvrdi da se često susreće s entitetima ali ga to ne zamara, sasvim normalno funkcionira, radi i veseli se životu. Veliki je veseljak i priča o tome kao o nečem normalnom
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la antoniopavaroti »

Hm..hm...trebaš ti to gotta malo podrobnije provjeriti , koga je to tvoj dečko "vidio" . Ko velim ..sam u stanu a ti daleko , pa mu možda neka duhica ili možda Dušica došla , onako tanana i prozirna da se ugrije uz mlada usamljena momka , da živnu oboje ..ehejjj...pa neće dečko o tome da prića , tak jasno.. :x ;) :thumbsup:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la AFX »

Previše se družiš s starim ljudima.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la gotta »

jhahahaaa pa nisu stari..ujak ima 35 :P oh da, tebi je to staro...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la antoniopavaroti »

AFX je napisao/la:Previše se družiš s starim ljudima.
Ne bi se složio sa tom konstatacijom...jer sam u životu sreo puno mladih ljudi bez imalo energije , oronule i tjelesno i duhovno , propale na razne načine , dok na primjer imam konkretan slučaj čovjeka koji ima 78 godina , dolazi redovno u teretanu , diže benč seriju od 90 kg što mnogi upola mlađi ne mogu , osim toga igra tenis i trči tri puta tjedno po pet km ...plus toga je i direktor jedne od največih firmi u Hrvatskoj.... I nije izuzetak ...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la AFX »

Ma kakve veze ima fizička sprema s onim gore? :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la antoniopavaroti »

...sa kojim gore?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la Vid Svante »

Sjećam se kad sam jednom prilikom sa jednom malom za sve svete :D mislim svi sveti, 01.11 išao na groblje po noći. Prava romantika :)) i kako sam šetao po tom groblju, mislim da je Miroševac, svako malo sam imao osjećaj da po meni gmiže nešto, kao da mi je po kralježnici počevši odozdola prema gore gmizala neka energija i bilo je zastrašujuće. vjerovao sam da su to bili duhovi koji su ostali zarobljeni tamo, koji nisu otišli u drugi svijet.
isto tako jednom dok sam ležao u jednoj velikoj prostoriji u Indiji gdju smo ko mravi spavali da bi vidjeli našeg presvetog Gurua svaki dan doživio isto jedno čudno iskustvo. U biti doživio sam ih više ali ovo ću ispričati. Ostao sam spavati i zaspao sam na jutarnje procesije. Sanjao sam da me proganjaju neka dva maga i kad sam se probudio prestrašen čuo sam kako govore da dolaze po mene. doslovno sam ih čuo. Okrenuo sam se oko sebe ali nije bilo nikoga. Prazna prostorija.
Nekako smatram da sam to sve umislio, jer sam tada vjerovao u te svari a danas kada više ne vjerujem ništa mi se ne događa. No, isto se može objasniti da sam zatvorio svoje čakre, svoja osjetila i zatupio pa mi se ništa više ne događa :) treće oko mi se začepilo, krunska čakra je postala crna a samo mi radi ova seksualna čakra :D
a možda me čak neki demon ili đava demonizira drogom, odnosno gljivama siluje i navodi na krivi put :))
Šta je istina, vjerojatno neću nikada saznati ali ono prvo mi više odgovara
Odgovori