5-meO-dmt

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Bosho1986
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 07.10.2016, 09:30

5-meO-dmt

Post Postao/la Bosho1986 »

Pozdrav ljudi nov sam na ovom forumu. Koristio sam marihuanu i gljive, ali generalno bavim se meditacijom oko 8 godina. Imao sam razna iskustva samo sa cistom meditacijom bez psihodelika, ali posto sam naisao na informacije o 5meodmt odlucio sam da isprobam, zvuci mi kao dobar izazov i celokupno opisano iskustvo.

Jel ima neko iskustva sa ovom supstancom? Zna li mozda kako je mogu napraviti? Cuo sam inace da se pravi od neke zabe, gde im se cede bubuljice i onda to se pravi da se uzdise. Mada postoji koliko sam cuo mogucnost spajanje nekih tri supstanci za bas 5meo dmt. Svaka pomoc bi dobro dosla.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la AFX »

Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Bosho1986
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 07.10.2016, 09:30

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la Bosho1986 »

Hvala ti :)
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la Perun »

Malo nezgodno pitanje: našao na netu firmu koja šalje okolo dmt, cjena na upit. Jel ko ima iskustva s tim, jeli riski, dal to šta valja, kako preko carine?
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la AFX »

S obzirom da je gotovo svugdje ilegalan, malo mi se čini kao bullshit. Imaš dmt-a na black marketu od provjerenih sellera s reputacijom. Googlaj.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la Perun »

Hvala Afx, prvo, ovo sam našao guglajući, sasvim slučajno, tražio neem i magnezij. Seller sa reputacijom? Da to uguglam? Ja sam relikt iz xx st. nisam doma kad sam onlajn.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la Bamakhepa »

Crno trzeste uglavnom znaci darknet, guglanje ti tu nece tko jednostavno dati rezultate, iako ima stranica poput nekih grupa na redditu koje se bave recenzijama prodavaca na crnom trzistu.

No, moguce je da je prodavac u zemlji gdje je legalan pa se ne mora skrivat, dovoljno je da postje neku razinu anonimnosti i diskrecije u slanju, ovisi. Nagadjem, jel :D
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la Perun »

Reedit, grupe, darknet, ovo no, e tu moje istraživanje prestaje, morat ću nać neki prizemniji kanal za tu divotu. Hvala svima.
Ko prije umre duže je vječan
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la Perun »

I sad još jedno pitanje; ne znam jel slučajno ili sinkronicitet, ali u zadnjih desetak dana stalno susrećem ljude koji pričaju o 5 meo... I svima, ali baš svima, je jedna stvar zajednička: domaća krastača. Svi tvrde (a radi se o 7-8 ljudi, nepoveznih) da jedna od tri životinje koje nemam snage uzet u ruku luči moju nr.1 supstancu.
E sad, davno sam se bavio vješticama i njihovim mastima, i tokom toga naravno naletio na žabu. I ni iz čega nisam uspio ukačit da u njoj ima 5 meo, nego samo bufotenin. A sad me svi živi uvjeravaju u suprotno. Prevrtio sam postove na Majci i nisam našao ni potvrdu ni negaciju (ovdje ide zbunjeni smajlić al ga ne znam stavit). Dakle, netko ko baš zna ili iskreno sumnja, ima li ili nema svete supstance što skakuće po našim šumama?
I još jedno pitanje. Isto. Samo za pjegavog daždevnjaka?
Ko prije umre duže je vječan
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: 5-meO-dmt

Post Postao/la Perun »

Znči, nema biologa ovdje?
Ko prije umre duže je vječan
Odgovori