Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
That Guy
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 26.09.2015, 15:29
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la That Guy »

Stigoše neki dan, poslah 5 jurka pa mi poslaše uz PESA-u i Orrisu. Danas napravih šprice sa sporama a sutra slijedi sterilizacija. :sunn: Zahvaljujem na odgovoru. ;)
KRILINMADAFAKA
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 07.02.2015, 00:42

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la KRILINMADAFAKA »

kolko si vremena cekao spore ? B-)
Avatar
That Guy
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 26.09.2015, 15:29
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la That Guy »

Mjesec dana, give or take. ;)
Naturalis
rank2
Postovi: 29
Pridružen/a: 07.01.2014, 15:24
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Naturalis »

Jel narucivao neko sa freespore.com ?
Akonjeste , koja je fora sa 2 koverte sto pise na sajtu ? Nista mi nije jasno .
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1248
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 553 puta
 pohvaljen: 461 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Pa ovako..dvije koverte..na jednu napises svoje ime i adresu (da oni nemoraju) i das im 2€ za markicu za tu tvoju kovertu koju ce ti poslati..i to im sve posaljes u koverti na njihovu adresu..nema puno filozofije. (barem je tako na FSRE)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Naturalis
rank2
Postovi: 29
Pridružen/a: 07.01.2014, 15:24
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Naturalis »

AFX je napisao/la:Pa ovako..dvije koverte..na jednu napises svoje ime i adresu (da oni nemoraju) i das im 2€ za markicu za tu tvoju kovertu koju ce ti poslati..i to im sve posaljes u koverti na njihovu adresu..nema puno filozofije. (barem je tako na FSRE)
Znaci mrzi ih da pisu moju adresu rucno :) .
Taj deo sa dve kovertene mi nije bio jasan jer koverta nije da moze da se ubaci u kovertu ako se ne savije , pa samim tim i povecava tezinu i sanse da je otvore radnici poste:/
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1248
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 553 puta
 pohvaljen: 461 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Gle, rade ti to za dzabe..sad bi jos da i pisu na kovertu..
Kupi jednu veliku kovertu i jednu normalnu..na normalnu stavi ime i stavi ju u vecu i rijeseno.
Jel imas uopce pojma koliko pisama ide kroz poštanske urede diljem svijeta? Da, sigurno se zamaraju pismom od nekog lika s balkana.. :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
sakal
rank2
Postovi: 40
Pridružen/a: 02.09.2014, 09:12
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 22 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la sakal »

Na žalost nigde ne mogu naći spore. Molim vas da mi neko kaže da li fare jos uvek šalje ili ne. Primetio sam da im sajt stagnira već nekoliko meseci. Molim vas ko ima info neka napise. Pozz
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1248
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 553 puta
 pohvaljen: 461 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

sakal je napisao/la:Na žalost nigde ne mogu naći spore. Molim vas da mi neko kaže da li fare jos uvek šalje ili ne. Primetio sam da im sajt stagnira već nekoliko meseci. Molim vas ko ima info neka napise. Pozz
Misliš, nisi se nimalo trudio..i sad bi da netko taj posao obavi za tebe. Fare? Misliš FSRE? Stagnira? Neznam po čemu si to zaključio. Pošalji im 2 € pa vidi sam..nije skupo..eto za cijenu jednog bureka s mesom i žvake nakon toga. Pošteno, šta ne? :)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
sakal
rank2
Postovi: 40
Pridružen/a: 02.09.2014, 09:12
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 22 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la sakal »

Pa komentari na njihovoj stranici su jos od prošle godine, pa zato sam pomislio. Potrudio sam se, juče sam kupio koverte, spremio pare, istampo nalepnice sa adresom jos samo da sastavim spisak i šaljem, pa sta bude druge mi nema ako želim spore. Da mislio sam FSRE al sam omanuo slova. Hvala ;)
Odgovori