Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Novosti i obavijesti
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la extranoize »

S obzirom na novu vlast, teško da će biti ikakve legalizacije. S druge strane, uzdam se u utjecaj EU, barem što se kanabisa tiče, jer sve više članica mijenja i modernizira svoje zakone. Nadam se da mi nećemo biti zadnji u tim promjenama.
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la wonaabi »

ma daj molimte naša vlast liže američki šupak, sve su pokrali pa nema ništa para...a šta misliš ko će im dat pare?jebeni ameri,ko da bi kolinda potpisala bez ikakvog razloga širenje poligona na rastokama, da se ispaljuju projektili osiromašenog urana u neposrednoj blizini plitivica i vrela mrežnice.ja sam dosad brijo na čistu logiku i racionalnost al ko bi drugi nego neke masonske sotonjare(koja jebu dojenčad) išle uništavat baš to mjesto...mislim ima sto tisuća drugih lokacija, imaš cijeli teksas al nato ide napunit radijacijom plitivička jezera.(aj dobro možda se DAF sprema na musliće al kako god...glupost i pakost) rothschildsi i ekipa su očito odlučili da im se više isplati legalizirat i oporezivat vutru, tako da mogu adzeovci bit seljačine i wannabe katolici kolki god ali amerika je jača od isusa i moronsko ustaškog hrvatskog mentaliteta... legalizirat će se i točka...pred kolko su još dali onaj dopis un-u da sve članice legaliziraju droge...sve je to rekla kazala al meni to ima smisla.mislim da će u najgorem slučaju situacija ostat kakva je...od sveg tog fašizma legalna vutra je jedino "dobro" što će se dogodit i pišem dobro pod navodnicima jer bi rađe dao pare nekom dileru ili riskiro s growom nego da cijene ostanu iste kao prije prohibicije i još da gamad ubere porez.kao manje je opasno jer u trgovini neću pobrat metak u čelo il ostat bez bubrega :D ma je kurac...ubrat će porez i to je to...nisam nikad uzo dobar dim od nabrijanog lika s ganom s prigušivačem i operacijskim stolom za skupljanje bubrega.
recite ne yogi, kao drogi!
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la shroomko »

Slažem se, da sutra EU komisija kaže trava je legalna odmah bi se legaliziralo. Ako ostave slobodu svakoj članici da radi što hoće, onda za vrijeme ove vlade ne.

Ja bi osobno rado da je legalna, idiotski je da nije. I neka malo popuni to proračun.
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la entheogenic »

Ljudi ne zanima me hoce li imati nekog ucinka ili ne, ali od danas SVIM potencijalnim potpisivacima saljem ovu peticiju..bolji je i mravlji korak nego nikakav korak
Om Shanti
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la mr.lirika »

Svaka podrška sa moje strane!! Neka navedu onda u zakonu zašto čovjek ne bi smio za vikend popušiti jednu veeeliiku pljugu (Jedini dan kad čovjek nema planova oko vožnje autom) koja mu čini samo dobro u životu i nije ga nikad iznevjerila, kao niti sputavala u bilo kojem poslu----iz tog prostog razloga (ne vrijeđam nikog) plavi nadobudni slučajno zaustavlja pon. ujutro radni narod normalnog zdravog čovjeka sa više desetaka godina staža u uspješnom stalnom odnosu.- "Gospodine,upravo završava kontrola vikend akcija vozača pod utjecajem droga ili alkohola!" e sad - npr.--- sve čisto sve 5 alc.0.0. aliii -- THC ? ---- UH, buntovnik zbog razloga !!
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la perke »

Wonaabi objasnio. Sloboda nam je pruzana samo kao privid, nista se ne pitamo. Voleo bih da ta peticija uzme svoju masovnost. S'druge strane, stotine hiljada, milioni ljudi izadju na ulice da protestuju, da traze prava koja su zaista daleko ozbiljnija i nista ne urade.
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la mr.lirika »

Ima još jedna šema ,avionom razbacivati sjeme vutre,tim planom će se toliko razmnožiti da više nitko neće imati komentara.. više neće biti moja biljka iz mojeg vrta, nego će vutra postati NAŠA VUTRA iz našeg kraja. nisam kupovao, ubrao sam koji hed jer je ima posvuda-freedom for cannabis !!
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la AFX »

Otkud ti avion, otkud ti toliko sjemena..idemo lupat pizdarije pa kud puklo da puklo.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la perke »

On nema ali mozda zna ljude koji znaju ljude, koji znaju ljude, koji znaju ljude :P
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Post Postao/la mr.lirika »

hahahah,dobri ste! Tu šemu sam malim avionom pričao je jedan lik kojeg sam slučajno vidio na tv-u , haha, on je uvjeren bio da će polako svake godine sjeme razbacivati, širiti i širiti koliko stigne,hahah, izgleda da mu se prvi 3p nije zazvorio od mladosti! haha :) i mene je nasmijao do suza..-.100 ljudi-100 čudi - 100 žena- 100 grudi
Odgovori