Tumor hipofize

Recepti, napici, tinkture...
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la dawsongeek »

ajd bas mi je drago da si naletila na kul doktora..iskoristi najbolje iz oba svijeta definitivno, tj oba pristupa lijecenja. I ja sam upravo zavrsio sa trojnom th za H.pylori i gastritis :D ... i isto tako nakon patologa i gastro specijalaca savjetovao sam se sa svojom travarkom tako da sam imao skroz uncikovitu terapiju s antibioticima i s njezinim cajem koji bi u potpunosti neutralizirao bilo kakve nuspojave koje inace takva terapija uzrokuje, a sad i pijem tinkturu od pelina i stolisnika koja isto pomaze jako u svemu sto se zelucanih tegoba tice...tak da istrazuj jos, vidi sta ce endo rec, siguran sam da ces di pronac neku kombinaciju koja ce ti odgovarat :) i da mislim da se niski tlak i marijana bas ne slazu dobro...ti ces trebat neke dizalice :P
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

zapravo da...zato sam zbog ulja i imala strasne vrtoglavice i probleme... i bojim se da ce mi brom koji moram piti pogorsati stvari jos vise...da ga necu dobro podnositi... a sta da radim..ja stvarno vise ne znam...luda sam :(
gastritis sam rijesila..mucila sam se 3 godine ..imala sam najgori oblik gastritisa-erozivni kronicni gastritis...izlijecila sam ga stolisnikom, tinkturom maticnjaka i tabletama D-stress...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la dawsongeek »

Da bemu misa, a morat ces nekak taj strah i stress izbacit ..ne pomaze nikako. Vidi kako ces reagirat na lijek, ukoliko bude nuspojova nadi se sa travarom nekim da ti isfura nesto sto bi uklonilo ili ublazilo te iste...ulje ocito ne podnosis dobro tako da nemoj ga koristiti...vidi si nesto sto bi te diglo malo..probaj malo vise soli i vode unosit u organizam, ili prehranom ili kontrolirano...oni oralni rehidromixevi npr biti.mozda.bili kul...oralna infuzija tj. ... manje stresa, straha, osluskuj tjelo i vjeruj da ce ti biti bolje :)
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la AFX »

Ja sam ti rekao da se to uzima od male doze prema većoj da se tijelo nauči, i to će ti svatko reći.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

Hvala :) Jbg...a kako doci do ulja? Ima li netko neku vezu? Pokušala sam već na par načina ali za sad ništa...
AFX išla sam pomalo, točkicu na zubno meso i isto mi je bilo jako loše, moguće zbog niskoga tlaka...
nešto ću iskemijat...malo guglat i vidit što mi mogla uzimat uz to...jer doktor je savjetovao i brom i ulje, a oboje jako snizavaju tlak
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la shroomko »

Pa pitaj doktora da li mozes nesto uzeti da podignes tlak. Npr slana voda. Sol na sebe veze vodu i to nekako kratkorocno podize krvni tlak. Zato visoko-tlakasi izbjegavaju sol.
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la dawsongeek »

kad već imaš dogovoreno sa endom probaj se i sa njim savjetovat u vezi svega ... pitaj ga i za tlak i za ulje i možda malo diskretnije, da ovaj kul neurokirurg ne završi negdje razapet na tapeti... jesi mu ti ispričala svoja iskustva vezano za ulje ili si ga predstavljala u superlativima nekim? ako je već upoznat sa tvojim problemima sa tlakom čudno mi je malo da ti je preporučio nešto što bi ga još snizilo ... možda bi ti rješenje bilo samo kada ideš spavat da ga koristiš. i isto naravno kako AFX kaže moraš paziti na doziranje da se organizam privikne...ako već nije priviknut od prije :)
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la gotta »

dawsongeek je napisao/la:kad već imaš dogovoreno sa endom probaj se i sa njim savjetovat u vezi svega ... pitaj ga i za tlak i za ulje i možda malo diskretnije, da ovaj kul neurokirurg ne završi negdje razapet na tapeti... jesi mu ti ispričala svoja iskustva vezano za ulje ili si ga predstavljala u superlativima nekim? ako je već upoznat sa tvojim problemima sa tlakom čudno mi je malo da ti je preporučio nešto što bi ga još snizilo ... možda bi ti rješenje bilo samo kada ideš spavat da ga koristiš. i isto naravno kako AFX kaže moraš paziti na doziranje da se organizam privikne...ako već nije priviknut od prije :)

Da... treba pazit sta se prica i kome... jebiga... nije upoznat..samo je rekao..cujte ja vam ne smijem reci sto bi bilo najbolje..kad smo pitali za ulje, rekao je da ima pozitivna iskustva...s lijekovima nazalost nista... tako da ne znam koga bas pitat za to, a uzet pred spavanje je meni bilo najbolje...jer bi danju bila oduzeta...
probala bi onda samo ulje, bez broma
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la dawsongeek »

pfff komunikacija doktor-pacijent je jako, jako, jako bitna ... ovako nije uspio saznati od tebe da te muči nizak tlak i da možda ako uzmeš ulje postoji mogućnost da se strovališ na nekom stubišu i potrgaš vrat, pa jebemu miša :P ...gle moj ti je savjet da mi se javiš onak kak sam ti i u poruci sve napisao!
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Tumor hipofize

Post Postao/la dawsongeek »

moj savjet bi ti bio da ne počinješ još sa ničim dok ne čuješ bar sa par strana što bi ti sve pomoglo, a što odmoglo
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Odgovori