☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la antoniopavaroti »

mogu..ali nije samo stvar u tehnici nego i u energiji..naboju , čak puno više u vlastitom naboju , moći . To je ključno ..to se ne može naučiti , to moraš imati u sebi ...taj dar ..a onda ga kroz vježbu i prakticiranje pojačavaš , ojačavaš . Recimo da je to neki poriv ,vatra , i kao što pjesnik može tu svoju vatru , svoju energiju izraziti kroz rječi ..kroz pjesmu , stih , tako se i čini, magija , mogu izraziti , realizirati kroz sličnu energiju . Ako posjeduješ unutrašnju snagu ,tehniku i obred ili ritual češ lako svladati i pronači u mnogim djelima koja se bave tom tematikom ..Tebe sigurno zanima onaj pasus o medu i pčelama (muhama)...
Za početak ti preporučam da se počneš baviti pčelarstvom..mnogo je zdravije a i unosnije... ;)
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Perun »

antoniopavaroti je napisao/la:da..dr. Vladimir Bajer..našo sam knjigu u gradskoj knjižnici...Posudiš pa kopiraš , može i na CD ti kopiraju a onda staviš u the majka knjižnicu..
Da , ali po meni je metla ili neki štap potreban i zbog psihološkog elementa ..Kad te krene letenje , vizija , imaš se zašto držati , sjediš na nečemu , upravljaš sa tim ispod sebe ..Možda sam u krivu ali mislim da je uloga metle ili nekog čarobnog štapa višeznačna..ne samo da se mast utrlja u kožu nego mnogo više kao neka podrška ..recimo kao kristali i gljive..ili drago mjesto..što ti kažeš , ona tvoja planina sa kojom se želiš sjediniti..Mislim da je to važan dio rituala.....
Ja sam u domaćica, u mojoj percepciji metla vuče na skroz drugu stranu. Neugodnu. Letit ću na vreći za spavanje.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la antoniopavaroti »

Uh ..moj Perune..sve mi se čini da češ ti u toj vreći za spavanja samo dobro spavati.. (-|
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Perun »

Živi bili pa vidili... Bit će izvještaj, no worry
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la antoniopavaroti »

super...to željno očekujem , nadam se da će biti zanimljiv izvještaj .Svaku sreću ti želim..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la shroomko »

antoniopavaroti je napisao/la: Ako posjeduješ unutrašnju snagu ,tehniku i obred ili ritual češ lako svladati i pronači u mnogim djelima koja se bave tom tematikom ..Tebe sigurno zanima onaj pasus o medu i pčelama (muhama)...
Za početak ti preporučam da se počneš baviti pčelarstvom..mnogo je zdravije a i unosnije... ;)
Ustvari me zanima baš tehnika, ali ne previše detalja. Jednom sam puno meditirao, krčio negativu u sebi prije izlaska u klub i onda jedno 5-10 minuta vizualizirao i kad sam izašao van sve se poklopilo prema tim vizualizacijama, dok nisam osjetio da je ovo previše "udaljeno" "od onog što sam stvarno ja" pa sam sjebao stvar.

Ne znam zašto nisam ponovio to, valjda previše blokada koje mi smanjuju unutrašnju snagu.

Moja je pretpostavka da je tvoja vježba u osnovi slična, samo sa dodanim još više nekakvih koraka koji ne služe ničemu osim da tebe uvjere da nešto radiš. Ili služe nečemu ili nisu presudni.

Koliko sam u zabludi, koliko sam u pravu? Ako hoćeš može i odgovor na pm.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la antoniopavaroti »

Uvjek se vračamo energiji , unutrašnjoj snazi koja je naravno potrebna i za vizualizaciju a nisi ponovio to upravo zbog nedostatka te iste snage , moći .
U pravu si , moje kao i tvoje vježbe služe istoj stvari , da me uvjere da nešto ispravno radim i da energiju usmjerim u nekom pravcu . Kasnije kad ovladaš energijom nisu ni potrebni neki rituali jer stvaraš situaciju da ne kažem poluautomatski . Ritual , vizualizacija, su samo način da ovladaš energijom i jesu presudni u početku a kasnije , kao što si dobro zaključio , nisu. Nadam se da si zadovoljan odgovorom ...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Devil'sChase »

Ok... samo da vas preduhitrim eventualno da pazite, da ne odete sad previše u oftopik ;)... Energije nisu oftopik ni u jednoj temi naravno, ali samo ostanite u plesu teme :)
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la antoniopavaroti »

Molim te koji of topic? Govori se o daturi i o ritualima , te energijama koje su potrebne da bi se ona ukrotila ..dakle nije izvan teme . I šta ako je zericu izvan teme ?? Magično bilje povezano je sa energijama , bar meni . Pa nije moguće baš uvjek držati se ko pijan plota nekih ograda , Ili misliš da je bolje da niko ništa ne piše ako to slučajno malo izađe izvan individualnih okvira ?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Devil'sChase »

Sve je okej antonio, niste nista krivo napisali, samo sam preventivno to napisao jer se lako da zalutat u tako opsirinim stvarima, sto je mozda neizbjezno i nije lose, no nekada radi malo zbrke u temi.
Odgovori