Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Magica
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 23.05.2015, 11:37
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Magica »

Hvala. :) Priroda je sama to rijesila. :D
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Chegi »

Ne znam,meni je dan danas cudno kako je moguce da marijuanu kao jednu od najzastupljenijih i najlaksih droga ja ne podnosim lepo, skroz mi je neprijatno da budem u drustvu ljudi kada se napusim i cesto imam razne vrste paranoja i "losih tripova"...
Zanima me ima li neko neko objasnjenje zasto bi to moglo da bude tako,recimo gljive na 3. levelu su mi legle mnoooogo lakse nego trava...Sta vise toliko sam imao kontrolu nad sobom i tripom da mi je palo na pamet da bih trebao da se napusim ovih dana da vidim da li bih mozda sada mogao da kontrolisem trip na travi ali mi je i dalje to veoma odbojno :-s

Da naglasim da travu obozavam da popusim sam kod kuce, eventualno sa jos jednim frendom i da legnemo da spavamo k'o deca :D
pssihijatrija
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 30.11.2014, 18:01
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la pssihijatrija »

Sveta biljka...steta sto je ovolika kriza za vu na balkanu :(, cjene su svuda otisle gore, kolicina je 10x manja nego prosle god u ovo vrijeme , ali trebaju se ljudi zainatit i pocet gr gr gr :cheesy: B-)
cof
rank3
Postovi: 83
Pridružen/a: 09.03.2015, 01:45
Ima zahvala: 95 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la cof »

Ljudi molim vas, ako netko iskusniji zna kojeg u ovom slučaju hranjiva nedostaje i koji su ovo nametnici te kako ih riješiti? Unaprijed hvala
http://postimg.org/image/5ke94v60h/
http://postimg.org/image/glk058sfx/
Svi smo mi bar jednom dobili po guzici od majke prirode :D :D
username7
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 16.12.2014, 10:31
Ima zahvala: 433 puta
 pohvaljen: 68 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la username7 »

Prije pognojavanja bi biljci osigurao veće tegle/pitare presađivanjem, a i više sunca ne bi škodilo.

Nametnici su lisne uši, njih riješi obavezno prije cvjetanja, dok je biljka još u vegetacijskoj fazi.

Obzirom da je biljka na balkonu, a ne u prirodi, posegnio bi za nekim konkretnim insekticidom...ima ih raznih, bilo što za lisne uši će pomoći. Posebno dobro prskaj donje strane listova.

Pozdrav i sretno.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la shroomko »

Chegi je napisao/la:Ne znam,meni je dan danas cudno kako je moguce da marijuanu kao jednu od najzastupljenijih i najlaksih droga ja ne podnosim lepo, skroz mi je neprijatno da budem u drustvu ljudi kada se napusim i cesto imam razne vrste paranoja i "losih tripova"...
Zanima me ima li neko neko objasnjenje zasto bi to moglo da bude tako
Pretpostavljam da zato sto postanes svjestan stvari iz podsvjesti koje su uvijek tu.
Ovaj video je dobar:

[media]link[/media]
Avatar
Lest
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 27.10.2015, 17:08
 pohvaljen: 2 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Lest »

Prije mjesec dana sam posadio BubbleGum automatic,doduse malo sam zakasnio,morao sam ranije,no bit ce za drugu godinu.Ova nek bude eksperimentalna,prva mi je do sada koju sadim.

Ugl,za sada je jos drzim vani na suncu prek dana,a predvecer pod terasu.

Vidi se po njoj da je lijepa,no nije vise toliko toplo pa nece dat mnogo uroda.

Ugl,nemam grow box,te kad zahladi,unijet cu je u kucu,da li ima koji savjet za neki home made grow box ili nesto sl?

slika

slika
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite. 
- Blake -
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

neznam za ovaj hibrid ali opčenito cannabis treba gomilu jakog i direktnog svijetla da bi se razvila lisna masa, odnosno cvjetni vrhovi sa kristalima, i da bi kvaliteta bila dobra. Na sobnom svjetlu ili na prozoru u zimskim danima nema ni približno dovoljno svijetla za razvoj. Kod unutarnjeg uzgoja koriste se posebne led, hps, ili cfl lampe.
Avatar
Lest
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 27.10.2015, 17:08
 pohvaljen: 2 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Lest »

Zato pitam,jer nemam volje ulagat u grow box,to mi je vise iz znatizelje.U buducnosti cu vjerovatno sredit sve za kucni uzgoj,ali ovo je samo proba,zelim radit ulje i mlijeko.

Ne znam ni ja koji je tocno hibrid,znam samo da je automatic koje rastu brze nego ostale,ali ne daju toliko puno.

Imaju li neke zarulje koje mogu kupit da stavim na obicnu lampu kucnu,tipa neke sa sirokim rasponom svjetlosti ili tak nesto?

Sjemenke sam kupio u hemp shopu u Slo.
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite. 
- Blake -
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

standardne cfl žarulje ("štedne") tople boje mogu proč za uzgoj, a široko su dostupne po dučanima

Lumens per square foot:
Minimum amount of lighting needed is around 2000 lumens per square foot.
(Two – 23 watt CFL’s, per square foot*)
Mid range is around 5000 lumens per square foot.
(Three – 23 watt CFL’s, per square foot*)
Optimal is 7000-7500, or higher, lumens per square foot.
(Five – 23 watt CFL’s, per square foot*)

http://www.growmedical420.com/how-many- ... do-i-need/
Odgovori