Biti ili ne biti?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
freespirit
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 14.07.2011, 12:03
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 1 put

Biti ili ne biti?

Post Postao/la freespirit »

Dbotany, da ili ne? Ima li neko iskustva?
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Biti ili ne biti?

Post Postao/la antoniopavaroti »

biti il ne biti..uvjek dobro pitanje sa često zanimljivim mogučim odgovorima..
Eto , baš ta rečenica zapela mi za oko listajući iz poludosade teme i tematike ovog site-a.. ne možda baš ta čuvena nego jedna da tako kažem , više osobna konstatacija a i pitanje nekim " odgovornim " ili " neodgovornim" a i ostalim članovima koji su vjerojatno kao i moja malenkost primjetili jedan zastoj u tematici a posebno u pisanju po temama koje su nažalost ostale zamrznute u nekim davnim danima i datumima ...mnoge od njih ne dobivši ni odgovor na svoje pitanje ili neki napis...
Da pojednostavim , sječam se vremena... ne tako davnog , kad je ovaj sait prštao od pisanja , tema , mišljenja i mnoštva zanimljivih ili nezanimljivih , pa i možda dosadnih i inih pitanja i jednako takvih odgovora ...Nije to bilo tako davno . U međuvremenu ..sve je nekako zamrlo..postalo učmalo i neinteresantno..mora se priznati da se vrlo vrlo malo piše u odnosu na nekad..nažalost.
Pitanje glasi...zašto je to tako ? Da li i sait ima svoj život ..svoje vrijeme ? Rođenje ..mladost..zrelost i na koncu gašenje..osipanje..smrt? Istina ..sve ima svoj početak i kraj . No dali je to vrijeme došlo i za themajku ?
Mislim da nije .A gdje je onda greška ?
Po meni sait kao i novine ili druge tiskovine osim tehničke podrške imaju i svoje srce i um ..a to je uredništvo . uredništvo mora stalno da oživljava novine uvjek sa nečim interesantnim i novim..ono treba da PRVO aktivno sudjeluje u životu novina ..časopisa..itd
jednako je i sa internetskim "novinama" ,blogovima i ostalim vidovima priopčavanja i općenja direktno ili indirektno sa korisnicima i članovima..Tu su bitni administratori..oni trebaju da potenciraju nove teme , da učestvuju u starim i da ih oživljavaju ..da tako kažem ..
Prema tome , možda bi se neki "naši" admini trebali priupitati dal sam u pravu i ako jesam kad su sami zadnji put nešto napisali ili učestvovali sami u nekoj diskusiji '
Ne osuđujem ..ne prozivam nikog..no ipak neka svatko pogleda u datum svog zadnjeg pisanja..sudjelovanja...
Smatram da ovaj sait zaslužuje da živi..da postoji sa svim onim zanimljivim temama i naslovima..mislim da će se mnogi složiti sa tim ..
Zato pozivam one koji treba da prednjaće u stvaranju i održavanju themajke da se trgnu iz latergije i kao i nekad aktivno daju svoj prilog u vidu pisanja...pisanja i pisanja a sve drugo doči će samo..nadam se...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Biti ili ne biti?

Post Postao/la sometimes »

nemam iskustva sa dbatany biljkom ali mislim da je to dobra stvar i uvijek je zanimljivo pokušati uzgojiti egzotične biljke kod nas, još kad sadrže nešto kao koku - :D super...

evo i jedan link za pogledati...http://www.dbotany.com/

...a sad o lijepom komentaru antoniopavaroti-a..., kao prvo - slažem se da..., nije bilo tako davno da je sve prštalo temama, pitanjima, komentarima i odgovorima, ne samo o uzgoju gljiva, iako je to možda većini bio razlog dolaska na ovaj sajt (meni iskreno je) već i o svemu drugome na ovom mjestu, jer ima toliko zanimljivih stvari da se čovjek doslovno može utopiti u raznovrsnosti tema..., ja sam znao, pogotovo na poslu, iskoristiti svaki slobodan trenutak da pročitam šta ima novog (i starog) za pročitati, čak sam znao i zapostaviti posao jer bi se bio izgubio u zanimljivim temama...,ali dobro, priznajem, ja sam se isto nedavno vratio, bio sam dosta dugo odsutan jer sam bas prolazio kroz razdoblje - biti ili ne biti, da se tako izrazim, uglavnom desilo se puno promjena u mom životu pa tako vjerujem i u životu themajke, došli su neki novi ljudi, neki stari su otišli...., sve je to normalno u životu, kažu da su jedino promjene konstantne u životu, i volio bi da ljudi više pišu da, ali ono šta možemo mi napraviti to je da svojim primjerom pokažemo dobru volju..., istina - ovaj sajt zaslužuje da živi....

mogao bi još toga iskreno sad napisati ali na poslu sam i moram radit...

...uglavnom biti ili ne biti - BITI!!!!

...pozdrav i posadi broda...

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Odgovori