O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Zgubidan »

Pa otvori ju :) A može se i tu nastavit tema.. Uglavnom, ja si baš danas kupio zračni madrac samo za tamo :D
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Lena-Tantra »

Gas gas gas Ozora ! Nego nista nisu izbacili gde mogu karte da se kupe..
Nema ni organizovan prevoz ovde kod nas, nista jbt...
A mozda ima nego nemam pravi izvor informacija :-?
Rashaman
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 28.05.2015, 02:55
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Rashaman »

~Karte za festival mogu da se kupe na oficijalnom sajtu Ozorafestival.eu ili preko francuskog sajta Hadra.net i to su internet karte,plati se rpeko paypal kartice i dobije se e-mail tj net karta koja se istampa i tako se nosi na fest,a na ulazu se pokazuje taj papir tj karta i pasos(karta se uzima na odredjeno ime i ne moze da se prodaje opet)

~Put: Sa Budapest Keleti zeleznicke stanice se ide metroom do Budapest Keleti zeleznicke stanice,a zatim se sa te stanice hvata voz za Simontornya-ju( vozna karta kosta oko 15e u jednom pravcu),a kada se stigne u Simontornya mozete da platite autobus koji vozi do festivala(karta je 3e) ili da krenete peske ali ima 11km :) a postoji i facebook stranica na kojoj se nalaze detalji putovanja od Beograda do Ozore autobusom se ide i kosta 60e(povratna) Ozora Shuttle Bus ;) *pre festivala postoji punkt sa policijom koja pretrazuje vase stvari u potrazi za tool-sima(tako da sve u gace i srecno)*

~Hrana: nije skupa,imaju kantine koje spremaju bas dobru hranu(u secanju su mi ostale dve palacinke sa nutelom za 1e),a postoje je "tezge" kineska hrana,vege,itd.

See ya at Dancefloor @Ozora2015 :)~~
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Lena-Tantra »

Iz Beograda nema nista konktetno za put...iskopala sam sve zivo...a to na fb sto kazes ni tamo nisam videla... daj neku malu pomoc ljubi te Lena :x
:ymhug:
Kupim stvari,i idem sama na zalost,zato se i raspitujem...a stek nemam jer to sto hocu ne moze u gace da se ubaci jer sam ti still alkohol :D
a ako se ponudi nesto,mooozda se malo poigram, ali sto se kaze samo majka priroda sto nam dala ...
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Lena-Tantra »

opaaaaaa, nasla sam !!!! :D
ima sve na fb detaljno !
Rashaman ....ziv bio, ili ziva bila :ymhug:
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Lena-Tantra »

ma to je prevoz na fb organizovan od 2013god.
nema nista za 2015...
HELP ! :((
Rashaman
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 28.05.2015, 02:55
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Rashaman »

*to sto ides sama,opusteno ja sam prosle godine isto isao sam,i odmah sam upoznao ekipicu tamo ;)
*pogledaj bas zakon za unosenje alkohola u madjarsku,posto su rigorozni i isto tako i za duvan(mislim da sme da se unese samo 2 pakle)
*facebook stranica za prevoz: https://www.facebook.com/events/1611472342398676/ :)~~
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Zgubidan »

Idem i ja solo! I jedva čekam! Nakupilo se sranja u zivotu i treba mi takvo mjesto... :D
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Rashaman
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 28.05.2015, 02:55
 pohvaljen: 4 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la Rashaman »

Ozora je po meni san koji traje 12 dana :)~~
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: O.Z.O.R.A. 29. July - 3. August 2014

Post Postao/la wonaabi »

Rashaman je napisao/la: *pre festivala postoji punkt sa policijom koja pretrazuje vase stvari u potrazi za tool-sima(tako da sve u gace i srecno)*
zašto nosit išta sa sobom i riskirat kad će tamo tebe nać sve što ti srce poželi, pa čak i dobar alkohol...to je komercijalan festival, čak i mađarska policija se mora nekako riješit onog što su zapljenili.

ako neko baš nema iskustva s kampiranjem i festivalima obavezno si nabavite lampu i neku ceradu il plahte i špage za hlad,šešir,čepiće za uši...ako bude full hladno, a spavate npr u hemoku dobro je natrpat ga slamom da ne prehladite bubrege.sva roba u vrećice ako slučajno bude potop, a upaljače,duhane,novčanik s rastezljivom lajnom za pase ušit na kožu il robu.mislim ovo se čini preglupo al kad sam pred 6,7godina otišo na prvi fest to mi je bila lekcija iz kampiranja.na ozori je hrana povoljna ali ako si nosite neki steš za slučaju da ostanete dekintirani proso se najbrže(5min) spremi a ima dosta proteina.
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori