Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabianum

Recepti, napici, tinkture...
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabi

Post Postao/la antoniopavaroti »

dušo..to nije ismijavanje..to je iznošenje drugačijeg mišljena..koje kao i svoje treba cijeniti..a ne se ljutiti.. Što se tiče poboljšanja imuniteta tvog oca..želim mu svaku sreću..no ipak pričekajmo još malo ..imunitet je veoma kompleksan a da bi rješio sa žlicom meda i mumiom..Ne kažem da sam u pravu..kao što rekoh to je moje mišljenje koje ..dozvoljavam može biti i krivo . Ipak imam pravo da ga iznesem..zar ne . Puno sreće ti želim..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabi

Post Postao/la wonaabi »

da stvarno nešto znaš o toj znanosti koju dižeš u nebesa...da si upoznat s kvantnom fizikom, frekvencijama kristala i utjecaju mantranja tibetanskih svećenika na strukturu vode nebi pisao takve zajedljive komentare jer iako svatko ima pravo na svoje mišljenje samo jedan pogled na fonološku auru tvog komentara jasno pokazuje crnilo i negativan naboj, projekciju frustracije povezanu s generaliziranjem čitavog jednog soja ljudi s kojim aida moze i ne mora imati veze...tvoj negativan naboj i specifična frekvencija crpi njenu životnu energiju, a na to dragi moj nikako nemaš pravo =; osim ako si energetski vampir u tom slučaju si nemožeš pomoć ali to te svejedno ne opravdava i zaslužuješ da ti probijem srce s orgonitskim kolcem.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabi

Post Postao/la antoniopavaroti »

prekrasno..prekrasan komentar.. volim takve kao ti.... :ymhug:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabi

Post Postao/la Ronin »

....jebo imunitet i sve to ako tvoj otac sam nije spreman reč draga dušo ženi se ,budi hrabra ja idem na onu drugu stranu..a takvih je danas malo.... a sta se tiće mumija neka ga ...nemoj mo zaboravit da je večina voća došla s istoka :p ...a to je već druga tema ....Nitko nije danas spreman umrijet pa ljudi danas bježe od straha u bolest ...pogledajte ivana pavla 2 koliko je moždanih imao a sklupćao se kao crv na udici....pogledaj bozanića...i njemu negine mu moždani...daj nek sjedne na biciklu i napravi đir po japetiću.... i noga u guzicu je korak naprijed....Svjet ne treba uspješne ljude nego ljude koji znaju liječit druge i kako če ti reč da umreš... [-(
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabi

Post Postao/la antoniopavaroti »

Zamišljam često Ronina , a pošto on cijeni i voli doktrine Zena i Bušida... tog plemenitog i čistog samurajskog načina življenja..dok istovremeno veliča smrt...zamišljam ga u nekom prošlom životu..možda kao velikog Ronin san-a... :ymsmug:
Zadnja izmjena: antoniopavaroti, dana/u 04.04.2015, 06:15, ukupno mijenjano 1 put.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabi

Post Postao/la Ronin »

Sad mogu časno umrijet .Hvala Antonio. :))
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabi

Post Postao/la antoniopavaroti »

..ma bolje da si ti nama živ..Umrijeti uvjek stigneš..u sledećih sto godina ;)
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
karinacooper25
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 06.12.2022, 12:59

Re: Mumio (mumijo, mumyo, shilajit) - lat. Asphaltum punjabianum

Post Postao/la karinacooper25 »

You can also try buying from them too.
https://ibexsalajeet.com/
Odgovori