Iboga, Ibogain (Tabernanthe iboga)

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
ABE
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 26.02.2015, 11:59

Re: Iboga, Ibogain (Tabernanthe iboga)

Post Postao/la ABE »

Što se tiče samog uzgoja, nije lako. To je tropska biljka. Tako da treba kupiti staklenik mali, iako se može i u kući držati, po zimi na sobnoj temp. ne ispod 18C, a po ljeti i vani. Trebao joj 5 godina da naraste, a da bi se mogao koristiti korijen i duže. Inače kao i ukrasna biljka je prekrasna, sa narančastim plodovima. Sjeme mislim da čak preko e-buya ima.
Što se tiče upotrebe i bilo kakvih pitanja vezanih za upotrebu samog korijena, slobodno na mail:
celestial1234567@gmail.com
Nasadomacica
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 27.02.2015, 20:18
Ima zahvala: 1 put

Re: Iboga, Ibogain (Tabernanthe iboga)

Post Postao/la Nasadomacica »

Pozdravljam sve ,nova sam na forumu!!
Super je ovaj post od Red-a,vrlo je detaljan i uzvisen bas kako ova Bozja biljka(kraljica rekla bih,)i zasluzuje!velika steta je sto se svjetske organizacije svim silama trude da onemoguce nas rast i razvoj,a sto je najgore onemogucavaju da se iskorjeni (ili bar pokusa) posast novog doba,ovisnost! Sam bog stvorio je tesku artiljeriju za borbu protiv te bolesti pruzivsi nam nju IBOGU!
I samim time sto ona postoji ,kriminalno je da za nju i o njoj znaju pojedinci,i to ono sto nam te organizacije plasiraju u vidu zastrasujucih clanaka...
Ja se godinama se nadam kako ce ova biljka napokon biti predstavljena sirokim masama,i pruzena na vlastiti odabir onima koji je trebaju,koji je zele!No to se nije dogodilo,pa ni za one kojima bi zivot znacila!!!
Toliko od mene ,samo bi htjela jos reci ,mislim da sam vidjela da je netko napisao da se sjeme iboge moze naruciti preko e baya,u sto sumnjam ,no ukoliko netko stvarno zna gdje se i kako moze do sjemena voljela bi da mi kazu,!!!POZDRAV
iboga
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 21.02.2018, 11:50

Re: Iboga, Ibogain (Tabernanthe iboga)

Post Postao/la iboga »

Da li je neko osobno imao iskustvo sa ibogom?
Da li je neko sadio jer vidim da moze da se nabavi sjeme?
DimitrY
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 13.05.2018, 19:17
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Iboga, Ibogain (Tabernanthe iboga)

Post Postao/la DimitrY »

iboga je napisao/la:Da li je neko osobno imao iskustvo sa ibogom?
Da li je neko sadio jer vidim da moze da se nabavi sjeme?
Jesam ja ali to je potpuno sira prica koja zajteva novu temu jer su bili ukljuceni jos neki karakter koji su doveli do toga.
medix99
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 21.12.2018, 21:40

Re: Iboga, Ibogain (Tabernanthe iboga)

Post Postao/la medix99 »

da li je neko probao ovaj alkaloid?kazu da uradi reset covjeka,ukloni sva traumatizirajuca sjecanja i patnju
Odgovori