❂ Kristali ❂

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Ronin

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Ronin »

Aha..tako znači... Al zato imam 3 kilograma sve vrste kristala u čipsima....nema šta nema ... lijepi su ti kristali zbilja kad ih gledaš izbliza .....
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la antoniopavaroti »

kristali u čipsima ..šta je to...?
Ja sam prošle godine nabavio par krasnih tourmalina ..zelenih i par velikih crnih ..pa onda dosta krasnih kvarceva , ametist , celestit , akvamarin i još par. Htio sam reći da mi je bilo smješno čitati po postu kako kristali "odlutaju" "nestanu" ..iskreno nisam u to vjerovao ..mislio sam da je obično preterivanje ili laganje . ..sve dok ...
Prvi kristal koji sam uopće nabavio bio je gorski kvarc ..lijep veliki komad koji držim na polici u sobi ..pa sam se nasmijao čitajuči o nestancima ..lutanju kristala ..pogledao prema mom kristalu i rekao u sebi " kud bi ovaj moj mogao da odluta kad je na polici i niko ni nezna šta je to ..heh..Baš tih dana sam odlučio da ga malo "očistim" vodom...odem po njega kad tamo ..NEMA KVARCA !!! Ne mogu da vjerujem..Sve pretražim..cjelu sobu..da nije negdje pao..ma gdje bi mogao uopće pasti kad ga ima skoro pol kile i nije baš mali da se ne vidi i kako bi uopće pao ... I tako , nema ga..i nema. A onda nakon pet - šest dana , moj sin mi kaže " Sory tata ..zaboravio sam ti reči ..onaj tvoj kristal odnio sam u školu pa ga učiteljica pokazuje učenicima ..a danas mi ga vratila..evo ga" ..pa ga vadi iz školske torbe.. Ostao sam preneražen ,već sam se pomirio da ga neću naći , shvatio sam poruku koja je glasila ; " Nemoj se zavaravati ..mogu otiči kad god hoču..a i vratiti se " ..jer ipak je otišao iz kuće bez mog znanja ...nestao . Od tog dana još više poštujem kristale i naravno da vjerujem da mogu otići kad god hoče..
Crni tormalin mi je prilično veliki ..oko desetak cm u visinu ..mogu reči samo jednu stvar Od kad sam ga stavio uz uzglavlje dobio sam izuzetno puno energije koja mi se manifestirala na taj način da sam pokrenuo dosta novih projekata a i stare od kojih sam već skoro digao ruke ..heh..kao da sam se vratio deset godina unazad i pomladio energetski
:ymhug:
Zadnja izmjena: antoniopavaroti, dana/u 13.02.2015, 22:30, ukupno mijenjano 1 put.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Ronin »

Hrpa malih lomljenih kristala veličine nokta ...Imam jednu priju koja radi s kristalima i dala mi ovo ljeto punu kesu ....imam čak jedan kristal s malim komadima rubina..imam
$_57.JPG
$_57.JPG (60.03 KiB) Pogledano 3001 put.
svašta tu ....
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Čiča »

Ovo je mene zainteresiralo mnogo.

[media]link[/media]
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la antoniopavaroti »

..šta Čičko konkretno..?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Čiča »

Kako nekakva energija iz nedišućeg organizma djeluje na vodu u krutom stanju.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Sophia »

voda je tekući kristal , i može primiti informaciju, što se može vidjeti pod mikroskopom kad se zaledi, internet ti je pun informacija o programiranju vode riječima i šljaka, iz osobnog iksustva velim, a kako li tek onda ako riječ poput ljubav mjenja strukturu vode kad se zaledi,ako onda tek kristal djeluje koji vibrira i ima energetsko polje poput ljudi,,, AVEEE GOOGLE i sve informacije koje možeš naći pomoću njega :) pogotovo ko imaš mnogo slobodnog vremena možeš se obrazovati u bilo kojem polju ;)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la antoniopavaroti »

Šamani uz upotrebu haluc. gljiva koriste i kristale na svom "putu" kao vodiče i savjetnike a i kao zaštitu..navodno im kristali otkrivaju zanimljive stvari... :ymhug:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Ronin »

Hildegarda von Bingen (1098 - 1179), časna sestra, teologinja i iscjeliteljica je liječila pomoču kristala.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Sophia »

antoniopavaroti je napisao/la:Šamani uz upotrebu haluc. gljiva koriste i kristale na svom "putu" kao vodiče i savjetnike a i kao zaštitu..navodno im kristali otkrivaju zanimljive stvari... :ymhug:

izbriši NAVODNO ;)

cijeli moj duhovni put-buđenje-tapkanje po šamanskom putu prolazim sa vjernim prijateljima KRISTALIMA <3 oni su maleni kompjuteri puni informacija,prosječna starcst 65 MILIONA godina!! a mi "mali" ljudi to nemožemo pojmiti koliko je to dugo, i koliko je informacija zapravo u njima.

Od kristala sam dobila uistinu mnogo korisnih informacija, no na zadnjoj ceremoniji ayahuaske spoznala sam da nekoristim ja njih nego oni mene kao alat da bi oni mogli lječiti i ispoljiti energiju va nonome kome treba (pošt sam usred ceremonije radila healing s njima prijatelju koji me je zamolio da mu pomognem )

kad god dolazim na meditativno putovanje sa svetim enteogenima učiteljima uza sebe imam kristale ,jer se s njima osijeam sigurno i zaštićeno, a i uz to oni bilježe (kao da snimaš ) čitavo iskustvo, i u meditaciji uvijek mu se možeš vratiti i izvuči potrebnu informaciju. A na enteogenima konekcija čovijek-kristal još je jača i tada se najlakše spoznaje koliko su zapravo živi i močni.
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Odgovori