Rune

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Odgovori
Avatar
drencan
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 23.08.2014, 20:14
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 16 puta

Rune

Post Postao/la drencan »

Ima li netko da se ozbiljnije bavi ovom divinacijskom metodom. Možda da udjeli koji savjet. Pogledao sam par youtube videa i vidio da ima nekih knjiga ali više mi je nekako draže čuti iz prve ruke nego sam učiti.
Ajmo da vas čujem.
I ja sam cu isceznuti, kao i svi mi. No , umijetnost sokolarenja ce zivjeti dok sokolovi budu mahali krilima. Ipak, ta umijetnost je ljubav, a ljubav je vjecna.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Rune

Post Postao/la Ninti »

Divinacijska metoda? Sad si me zaintrigirao.. :-?
Nisam upućena.. znam samo da su rune neki oblik drevnog pisma sa ovih prostora.
Pa daj ti napiši što znaš o tome pa se možda još netko javi sa većim znanjem i iskustvom.
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
drencan
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 23.08.2014, 20:14
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Rune

Post Postao/la drencan »

Onako , sa vrha jezika.
U biti to je praaaaaa germansko pismo. Koje ne koristi glasove kao znakove već svaki znak ima svoje značenje. Recimo poput egipatskih hjeroglifa.
Ima ih 24 i podjeljeni su u tri skupine po 8.
I eto uz njih se moze nazovimo to komunicirati sa višom distancom...anđelima, možda Bogom....
I ja sam cu isceznuti, kao i svi mi. No , umijetnost sokolarenja ce zivjeti dok sokolovi budu mahali krilima. Ipak, ta umijetnost je ljubav, a ljubav je vjecna.
Avatar
Lesnik_iz_Dzindzovci
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 25.05.2014, 17:18
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Rune

Post Postao/la Lesnik_iz_Dzindzovci »

Dok ne otkriju rune starih Slovena nemam nameru da komuniciram ni sa kim. :D Na kraju krajeva ne vidim ni sto bi vam se andjeli odazvali na rune starih Germana. Molim te budi precizan od sad na kog boga mislis.
„Ljudi? Ima ih, verujem, pet ili šest. Spazio sam ih pre mnogo godina. Ali nikad se ne zna gde su. Nestali su kao vetar. Nemaju korena i to im mnogo smeta." :D
Avatar
drencan
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 23.08.2014, 20:14
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Rune

Post Postao/la drencan »

Samo je jedan.
I ja sam cu isceznuti, kao i svi mi. No , umijetnost sokolarenja ce zivjeti dok sokolovi budu mahali krilima. Ipak, ta umijetnost je ljubav, a ljubav je vjecna.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Rune

Post Postao/la huana.meri »

ja bi volio imat te rune u sebe, malo da ih gledam, da sjednem malo uveče s njima uz pljugu...
za punog mjeseca bi se natovario gljivama i odnjeo na jedan vrh rune da se pune, punio bi ih tamo na toj jesečini a sebe bi napunio s gljivama..
sve bi vam preveo besplatno, nema greške, samo nemam te runejoš... :mushroom: :psy :mushh: =))
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori