Doručak i filozofija

Proširimo horizonte
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la Čiča »


Što je ovaj život?
Igra podsvijesti i svijesti,
u oceanu nesvjesnog.

Igra dana i noći,
svijetlosti i tame,
materije i duha,
u presijeku dimenzija,
a opet u savršenstvu cjeline.

Igra u kojoj,
se mudrac i budala,
razlikuju,
samo po viđenju iste.


Čiča
Zadnja izmjena: Čiča, dana/u 21.05.2015, 21:08, ukupno mijenjano 3 puta.
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la Shanti »

to je to :)

@Isan
ne bih se možda osbno u potpunosti složio s tvrdnjom o celibatu...tj. ne mislim da je uzrok spoznaje celibat sam po sebi, nego ono što se kroz celibat dešava...putevi i načini su različiti, a u osnovi svi imaju za uzrok "dizanje" kundalini do statičkog centra, tj. zatvaranje svjetlosnog jajeta, tj. proboj van čahure, tj. younameit...nisu sve stvari za svakog jednake, netko ima i previše energije pa mu u ovoj točki vremena/prostora u kojoj ima određeni potencijal da napreduje, gubljenje energije kroz čulna uživanja ne predstavlja toliki problem budući da taj višak energije ne može dalje sublimirati u viša stanja svijesti ili neke moći i slično, no definitivno bih rekao da za većinu ljudi vrijedi to da je stupanj seksualnog uzdržavanja proporcionalan duhovnom razvoju...sve životinje niže inteligencije imaju više potomaka, npr. delfini imaju jedno ili dvoje mladunčadi tokom života, dok ih muha ima stotine (ne kažem da je ovo analogija koja se apsolutno može precrtati/prenijeti na ljudski rod)...
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la Čiča »

Shanti je napisao/la:to je to :)

@Isan
ne bih se možda osbno u potpunosti složio s tvrdnjom o celibatu...tj. ne mislim da je uzrok spoznaje celibat sam po sebi, nego ono što se kroz celibat dešava...putevi i načini su različiti, a u osnovi svi imaju za uzrok "dizanje" kundalini do statičkog centra, tj. zatvaranje svjetlosnog jajeta, tj. proboj van čahure, tj. younameit...nisu sve stvari za svakog jednake, netko ima i previše energije pa mu u ovoj točki vremena/prostora u kojoj ima određeni potencijal da napreduje, gubljenje energije kroz čulna uživanja ne predstavlja toliki problem budući da taj višak energije ne može dalje sublimirati u viša stanja svijesti ili neke moći i slično, no definitivno bih rekao da za većinu ljudi vrijedi to da je stupanj seksualnog uzdržavanja proporcionalan duhovnom razvoju...sve životinje niže inteligencije imaju više potomaka, npr. delfini imaju jedno ili dvoje mladunčadi tokom života, dok ih muha ima stotine (ne kažem da je ovo analogija koja se apsolutno može precrtati/prenijeti na ljudski rod)...
Moje mišljenje je da je 'celibatstvo' svjesno zadržavanje životne energije u tijelu.Što će pojedinac napraviti s 'viškom' energije koju će svakako pridobit tim procesom - to je individialna stvar.Iz osobnog iskustva jedino mogu primjetiti da ukoliko se često zadržavam od izbacivanja te iste energije samo potenciram svoj unutarnji primitivno-životinjski instinkt za parenjem :D Npr. idem ulicom i velika većina 'kadrova' koje primjećujem su razgolićena tijela i maštam o oblinama tijela,estetici,diranju, hvatanju,štipanju,giženju i kako bi se s njima 'pario'. :D Al nije uvijek tako :D
(i što ne znači da imam nešto protiv toga hihi)

:ymhug:

„Istina je nešto što živi duboko u nama kao da je upisana u naš genetski kod. Kada tražimo istinu, mi smo u potrazi za univerzalnim. Hinduistički princip nas uči: „Istina je jedna, putova je mnogo. Upitajte se, koji je vaš put?“ propovijeda Oprah.

http://www.rijeczivota.hr/novost/articl ... etu-video/


Neki zanimljiv članak.

Seks i duhovnost

Seksualnost je na nekoliko načina vezana za duhovnost. U svojim negativnim aspektima: požudi, raskalašenosti, degradaciji i silovanju izgleda kao antiteza duhovnosti, i u takvom svjetlu je bila predstavljana u kršćanskoj tradiciji. Međutim ,pozitivni aspekti seksualnosti nam mogu otvoriti srce za ljubav i omogućiti nam da iskusimo stanja slična mističnom blaženstvu umjesto klasičnog orgazma. Seksualne energije se mogu kanalizirati prema gore i razviti naše čakre i energetsko tijelo. Ezoterična učenja kažu da je sve to dio duhovnog razvitka.

Svećenici, časne sestre i redovnici su u celibatu kako bi seksualnu energiju pretvorili u duhovnu tijekom meditacije, rituala itd. U jogi je to svjestan napor, a u kršćanstvu bi se ta pretvorba trebala dogoditi nesvjesno kroz pobožnost. Ako osobe u celibatu potiskuju svoju seksualnost ne razumiju dublje razloge za celibat i blokiraju svoj duhovni razvoj. Ako se pretvorba energija ne može postići kroz pobožnost, najbolje je naći prirodni ispušni ventil. Potiskivanje uvijek vodi u probleme.
Postoje stotine različitih tantričkih, taoističkih i meditacijskih tehnika za transformaciju seksualne energije u kundalini ili duhovnu energiju koja se može osloboditi i dići. Njena svrha je olakšanje duhovnog rasta kroz razvoj čakra i viših energetskih tijela.

Što je duhovnost?

U ovom kontekstu, duhovnost je za mene način za ubrzavanje razvoja svijesti koja se onda odražava na našem energetskom tijelu i u stvaranju višeg energetskog tijela. Mislim da je sljedeća faza u duhovnom razvoju čovječanstva stvaranje društva u kojem se sve zasniva na suradnji, ljubavi i suosjećanju. To je zapravo ideal svih religija ali je osobito dobro formuliran u Budizmu i Kršćanstvu. Ljubav i suosjećanje su izraz otvorenog srčanog centra. Stoga je prakticiranje Karezze sada vrlo važno.
Tantričke i joga metode žele brzo prosvjetljenje dok Taoizam želi razviti besmrtno energetsko tijelo koje je zapravo slično svjetlosnom tijelu iz New Age filozofije. Međutim, osim postizanja raznih privremenih stanja blaženstva, njihov uspjeh
je dosta ograničen i takozvani duhovni orgazmi su možda još uvijek povezani s dopaminskom aktivnošću koja stvara ovisnost.


http://www.nexus-svjetlost.com/vijesti/ ... u-energiju
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la antoniopavaroti »

Isan je napisao/la:Autentična glupost nije opasnija za Potragu od fotokopirane mudrosti, naprotiv.
Na linku ispod nalazi se torrent sa transkriptima svih Oshovih predavanja na engleskom, onako kako ih je jebač lutalica izgovorio.
(!All Osho Books (39883p) cca 200mb PDF.
Vjerujem da jezik neće biti barijera, jer je Ražnjić u svim svojim predavanjima upotrebljavao fond od oko 400 riječi ukupno.
Između ostalih spoznaja, često je referirao da tama ne postoji, da je ona tek nedostatak svjetlosti.
Nema potrebe mučiti se crno-bijelom kopijom kad je original dostupan u ful koloru.




Ni ja ni moja supatnica meso ne jedemo više od 10 godina, od prve posjete Indiji. Prestanak je došao spontano, a jedina razlika koju danas osjećam je ta da mi je prehrana nešto skuplja. Ribu jedem, a ukoliko se nađem u situaciji da me se ugosti isključivo mesom, pojedem bez ikakve grižnje savjesti - iako priznajem da nakon toga imam malih probavnih smetnji, vjerojatno jer se tijelo odviklo. Djeci pripremamo meso najnormalnije, jer osjećamo da nemamo pravo nametati/uskraćivati ništa nikome, pogotovo djeci koja su nas izabrala za roditelje. :)
Hvala ti na komplimentu ,i hvala ti što misliš da je to što pišem glupost odnosno fotokopirana mudrost . Moram priznati da sam dugo razmišljao dali da uopće napišem bilo šta kao odgovor na tvoje mišljenje ..i eto napisat ču odnosno ponoviti ovo dolje navedeno ne zbog tebe jer ako su to tebi sranja ja nemam ništa protiv..sranje je sranje..Meni je recimo Picasso odnosno njegova umjetnost sranje..makar znam da nije..nekako je ne mogu probaviti a opet osječam da je tu ipak neka veličina ..Vjerojatno nisam na tom nivou da je shvatim ..da je doživim .Zato ja Picassa cijenim ali ga ne doživljavam..nažalost.Više cijenim majstora Rubensa , Rembrandt itd.. Nikad nisam rekao da ono što ja pišem ili što mislim ili što sam rekao nije prije mene netko isto tako napisao , govorio ili mislio .Možda nisam autentičan... a to i niko nije ..Više se gotovo i ne može biti autentičan. . Pominješ mi i predbacuješ Osho-a , Osho je govorio o budizmu..njegov Put je prosvetljenje i samospoznaja a taj put je odavno poznat..u Hinduizmu.. Budizmu..Budha je govorio davno prije Osho-a..pa i Gurgiev..pa i Ouspensky..Burton ..Tolle, itd..itd..ali to ne znači da nisu postali sami prosvetljeni..Ni Isus nije prvi govorio o monoizmu o jedinom i jednom Bogu..nije..ni Neruda nije prvi govorio o ljubavi..sve rječi koje je pisao davno su bezbroj puta napisane prije njega..ali to ne znači da nije volio i sam bio zaljubljen..ni teorije atoma nisu novijeg datuma o njima su pisali prije par tisuća godina Leukip i Demokrit..usput o svjetlu i tami nije prvi govorio Osho nego Descartes jedan od največih svjetskih filozofa. Ako se govori o Astralu i energijama ..o energetskim poljima., frekvencijama ..o bilo čemu..već je davno rečeno ali to ne znači da se ne može imati iskustvo i spoznaja astrala ...
Dakle uopće nije važno čije rječi koristiš..rječi nisu ničije vlasništvo..to treba zapamtiti..važno je iskustvo tih rječi , biti jedinstven sa njima ..sjedinjen..postiči svjesni izbor , prepoznati sebe u njima i zavibrirati sa nekom frekvencijom..spoznaja sebe u nekom učenju ..to je važno , to je najbitnije.Onda Osho , Budha , Isus, Krišnamurti , Carlos, i svi drugi postaju katalizator , kremen, a njihove riječi su užarene krjesnice koje su pale u trut , u gubu , na suhu travu... u tebe...u mene..u duh. Tako goriš plamenom , zapališ se...a taj plamen nije ni Don Huanov ni Budhin ..taj plamen si ti sam , postoji oduvjek ..to znanje , taj zvuk ..pjesma , odzvanja , ali ne u gluhim ušima ..Ta svjetlost i ta melodija svugdje su oko nas i u nama..oduvjek titraju , oduvjek svjetle .., ali ne u slijepim očima..Majstori su samo tu da nam otvore oči i očiste um ..da postignemo tišinu kako bi muzika lakše odzvanjala u našim srcima. Jednom kad postaneš plamičak nevažno je tko te zapalio..taj plamen je važan a još je važnije da si ti taj plamen i taj plamen samo je tvoj.. Taj plamen samo je tvoj ..nije više Oshin ili bilo čiji . Nadam se da si me shvatio. Uzalud Osho , uzalud Picasso , uzalud Isus i iskre njihovih riječi ako nisi po sebi ta suha guba ništa ta ne može zapaliti . Kamen ne gori , gluhe uši ne čuju pjev slavuja ...Sve sam ti rekao
Primjera ima čak i u ovom siteu..Beyond govori i piše rječi koje su davno napisane..i rečene , ništa novo ni nepoznato nije rekao..ali on živi sa svojom spoznajom, ona mu je temelj ikustva ..možda nije autentičan ali je svjež i orginalan i istinit..potpuno je nevažno čije rječi on koristi jer zapalio se plamičkom i gori vlastitim plamenom i što god da kaže , svjetlost i toplina njegovih riječi sad su samo njegova..Isto vrjedi i za Hypna ..misliš da je on sam osobno otkrio to znanje o gljivama.plijesnima i sporama?Vjerojatno nije , postoje na tu temu gljivarstva sigurno i dizertacije ..ali opet njegova mišljenja su samo njegova i sa njima mnogima kojima treba savjet nesebično pomaže ..i to treba cjeniti a ne mu predbaciti da je do tog iskustva došao iz ko zna koje knjige i da je to netko prije rekao.U svemu tome je on kroz praksu došao i do vlastitih spoznaja što je posve normalno i uobičajeno . Ja isto tako ..mnoge stvari govorim iz svog iskustva iz tišine i meditacije pa danas bez ikakvog napuhanog ega mogu reči i to da je Osho rekao mnoge stvari prije mene i da čitajuči njega kao i druge Majstore prepoznajem svoja uvjerenja .Daleko od toga da sam postigao neko veliko prosvjetljenje ili postao Majstor ili poništio svoj ogromni ego ..nisam ..ali ga prepoznajem i pokušavam ga savladati i transformirati u nešto bolje i plemenitije.Bez obzira dali je tako govorio Ražnjć sa fondom od 400 rječi kao što ti kažeš.Moguće je on tebi jebač (tako ga zoveš)..mislim da znam šta hočeš reći ..makar je i 400 rječi previše za ono što je on propagirao ako me shvaćaš ? Vlastito iskustvo mi daje za pravo da o tome pišem i govorim bez ikakve želje i namjere da se to moje pričanje nekom svidi ili ne a pogotovo ne očekujem da se neko složi sa tim .. Baš suprotno..ja pišem o onostranom, o neopisivom onkraj Uma ..pokušavam to pretočiti u rječi nekad sa manje a nekad sa više uspjeha.Eto . nisam bio u Indiji kao ti jer konačnost je tu ..netreba nigdje ići ..pa čak ni iz vlastite sobe ..sve je u nama i sve je TU i SAD ..da, i to je Osho rekao ali ja sam to TU i SAD uhvatio ,znam šta je to..mogu biti u tom stanju ,u toj vječnosti.. to nisu samo rječi za mene , sad je to samo moje iskustvo a nemože ni biti drugačije je su iskustva uvjek osobna i vlastita.Zaista vidim ljude kako spavaju..kako nisu svjesni sebe ..i kako žive samo u Umu ne znajuči da oni to nisu..Neka je Ošo liznuo šečer prije mene ..neka ..i neka je pisao o tome ali i ja sam liznuo šečer pa ga obojica možemo prepoznati i pisati o njemu a njegov ili moj šečer je uvjek samo šečer ..zato ja imam puno pravo da kad liznem kažem dal je nešto kiselo ili slatko ..eto, samo zato jer imam iskustvo šečera.
Svima nama ,preostaje jedino da budemo što bliže nekom kremenu ..da se nadamo da nas nečija iskra zapali i da zavibriramo ..uhvatimo intonaciju..a to zavisi samo od nas jer potok ne žubori zbog žednih , ne , takva je njegova priroda da teče i čavrlja ali ga on koji žele da piju, traže , i zbog žubora ga mogu lakše nači..i napiti se ne pitajuči čiji je potok ..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la Čiča »

Jedan tekst koji sam pronašao nakon dugo dugo vremena.Pročitah na nekom od foruma.
Sejvao sam ga i pročitao više puta i nisam se mogao sam sebi načuditi koliko pokušavam konstantno promijeniti nekoga ili nešto, a ni sam nisam shvaćao koliko vlastitih osobina moram promjeniti ukoliko želim da se bilo kakva promjena uopće ostvari.

:ymhug:


TI NISI NAšAO BOGA
Ako te vjerovanje nekoga drugoga u razlièitu religiju uzrujava,ti nisi našao Boga.
Ako se osjeæas pozvanim da promijeniš mišljenje ateista o postojanju Boga, ti nisi našao Boga.
Ako te suprotno ili razlièito mišljenje drugih ljudi o nekoj temi èini ljutim, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da je tvoj sistem vjerovanja jedina istina, ti nisi našao Boga.
Ako osjeæaš da æe te Bog kazniti jer nisi izvršio odreðeni ritual ili zapovijed, ti nisi našao Boga.
Ako slijepo slijediš organiziranu religiju ti nisi našao Boga.
Ako misliš da postoji vanjski neprijatelj, negdje, bilo gdje tamo vani, ti nisi našao Boga.
Ako misliš da je smrt kraj i da je kaos stvaran, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da je raj “tamo” gore ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da Mesija dolazi spasiti tvoju dupe ti nisi našao Mesiju ili Boga.
Ako vjeruješ da si žrtva, pijun, bespomoæni promatraè, sjedeæa patka, i da ti je suðeno patiti od strane drugih, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da te Bog kažnjava, za bilo šta, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da Bog zapovijeda, kažnjava i nagraðuje, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da je znanost lažna, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da je znanost jedina istina, ti nisi našao Boga.
Ako slijepo vjeruješ u doslovno znaèenje Biblije, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da Bog prièa direktno tebi, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da vrag ima rogove i vile ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da æe tvoje vjerovanje u Boga uzrokovati Boga da udari dolje tvoje vanjske neprijatelje, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da Bog bira stranu, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da Bog sjedi na prijestolju u dugaèkoj opravi sa bijelom valovitom bradom, ti si našao Djeda Mraza – ali ti nisi našao Boga.
Ako si ljut na Boga, sumnjaš u Njegovo postojanje, propituješ Njegovo boravište, pitaš se zašto nas je On ostavio, ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ da sve ove teme nemaju zadovoljavajuæa, pametna objašnjenja ti nisi našao Boga.
Ako vjeruješ (ili još važnije, ako želiš vjerovati) da POSTOJE jasno definirana objašnjenja na sve gore nabrojano i da postoje duboki odgovori na baš svako pitanje koje imaš o životu,
ti si sada spreman da poèneš svoju potragu i otkriæe Jednog Istinitog, Univerzalnog Božanskog Uzroka svih uzroka, jednog i jedinog Boga, Stvoritelja Svemira, Jednoga koga drevni Kabbalah majstori
zovu ... Svjetlost!
I napokon, ako “vjeruješ” išta šta si upravo proèitao, ti nikada neæeš naæi Boga.
Nikada nemoj samo vjerovati.
Više krvi je proliveno u ime vjerovanja nego bilo kojeg drugog uzroka.
To ukljuèuje organiziranu religiju. Jer vjerovanje je životna snaga religije.
Umjesto toga, testiraj sve. Testiranje mora biti toèno 100%, svaki put.
Samo provjereni rezultati i istine 100% dokazane pod testom vremena mogu te dovesti do Svjetlosti.
Nema vjerovanja kada pronaðeš Svjetlost.
Postoji samo znati.
Jer tama i Svjetlost ne mogu postojati zajedno.
Pa kada onda znaš da si našao Boga?
Kada shvatiš da svaka osoba mora sama naæi Boga svojim vlastitim putem. Bez propovijedanja. Bez uvjeravanja.
Kada shvatiš da je svaka osoba koja hoda ovim planetom dijete Boga i iskra Božanskoga.
I napokon, kada shvatiš da postoji samo jedna osnovna Silakoja pokreæe zvijezde i galaksije, atome u suncu i u tvome mozgu, kemijske procese u tvome tijelu, ljudsku maštu, sve izume, svu ljubav koju
osjeæamo, svu brigu i ljubaznost koju i tražimo i dajemo i sve ostalo što èini ono sto zovemo “ovaj svijet, ovaj univerzum”.
Kada to shvatiš, ti si našao Boga.
I ti æes znati.

Autor: ?????
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la pecurko »

apropo celibata

Slazem se sa Isanom da to svakako zavisi od osobe i stupnja evolucije iste. Nije svakome to moguce, niti preporucljivo.
Jedina energija sa kojom raspolazemo, jeste seksualna energija, ali nasilno prekidanje nje, ukoliko nismo sposobni svesno je tranformisati u finije energije moze biti pogubno i voditi svakavim izopacenostima i to ne samo seksualnim.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la antoniopavaroti »

..imam osječaj da pišemo..svi pomalo,(uključujući i mene) , o seksualnoj energiji ( kao i o ostalim stvarima i energijama) tek tolko da nešto napišemo, ponavljamo mnogo puta rečeno a bez stvarnog shvačanja i razumijevanja iste i istog, pogotovo njezino transformiranje kroz kundalini i čakre te na taj način unapređivanje, očuvanje i postizanje sveukupnosti . Stvarno razumijevanje ove tematike (kao i svake druge) ..za mene je onaj tko je zaista OSOBNO postigao tu transformaciju ili je bar na putu da je postigne na ovaj ili onaj način te stekao ISKUSTVO iste . Molim takvog Majstora da nam ovu temu mjerodavno objasni i prevede u probavljivo štivo a pogotovo napiše dio svog iskustva kako bismo ga lakše pratili i možda dio njegovog vlastitog iskustva iskoristili za osobni napredak i razvoj.Svi ostali..teoretičari ..egomanijaci ..putnici povratnici ..pismoslikari , intelektualni "mesije" energija , astrala , teoretičari zavjera , paraplegičari svetih spisa ..pjesnici na baterije ,prodavači magle ..instant filozofi , OPG-ovci slame i kukuruzovine ,STOP, i molim bez ljutnje .
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la Ronin »

Ne bih htio da se svi krivo razumijemo;Nije stvar dali jedeš meso ili dali jedeš Blitvu.Stvar je u tome da se bude umjeren u jelu i piću.Da se zasluži ono što jedeš.Da izbriješ ono što pojedeš ,i da činiš dobro .Onda se nemaš više oko ničega brinuti.Kad te tvoja vlastita djela čine onakvim kakvim jesi i kada sam misliš da svojim načinom življenja uspiješ poraziti samoga sebe.Post je s druge strane vrlo duhovna stvar koja čovjeka ponekad podsjeti da čemo jednog dana umrijet kao jedan trip na gljivama i s tim več imamo bolji pogled prema životu.Čovjek je sam sebi največi neprijatelj,pa tako i ja sam sebi.Bitno je da svi imamo osječaj da raspoznajemo dobro i zlo.Pišem ovako uvjek jer znate slušat.Ponekad nije dovoljno napisat nešto i očekivat da če se netko slagat s tobom.Nekad te naše riječi trebamo i živjet.Te riječi su naš vlastiti potpis.Kakve god bile.Al su "osobno" naše.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la antoniopavaroti »

..evo Čičko...ispunio sam ti želju... milo za drago..šta kažeš za novi avatar? ;) :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Doručak i filozofija

Post Postao/la Čiča »

antoniopavaroti je napisao/la:..evo Čičko...ispunio sam ti želju... milo za drago..šta kažeš za novi avatar? ;) :D
Sviđa mi se.
Hehe, i ja sam tebi prije nego li si promjenio avatar :) :ymhug:
A nismo tu na forumu da se prepiremo oko bezveznih stvari i uzaludno trošimo energiju nego radi zabave te učenja jedni od drugih radi osobnog razvoja. (barem mi se tako čini ovo 'mjestašce' <3 )
Odgovori