Azarius & The Majka

Novosti i obavijesti
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la sometimes »

....strpljen - spasen....., dosao je kratom :D

prvi utisci, uzeo sam 2g de maeng, smiren, opusten, da malo volje za rad, rekao bi jedna light substanca, nista posebno ili pre jako...

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
zvonchica88
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 04.03.2013, 21:56
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la zvonchica88 »

Odlicno!Morati cu razgledati njihov sajt! :hehee:
be and let be
Avatar
pjegava hijena
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 08.03.2013, 01:02
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la pjegava hijena »

Ima netko iskustva s naručivanjem vagica s Azariusa? Stignu neoštećene? I mislite li da će me tražit da platim naknadu u banci ako uplaćujem njima na račun ako odem u ponedjeljak 1.7.? Tad ulazimo u EU pa mislim da bi naknada trebala biti minimalna (ako je uopće bude)... :-?
CarpePero
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 15.10.2011, 14:10
 pohvaljen: 2 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la CarpePero »

a kakva ce bti situacija sada sa naručivanjem kada smo u Uniji?
dali zna tko,
mislim dali če vrijediti ovaj zakon za zabranjene stvari jos uvjek, ili ce sada biti zajednicki europski ,pa ce biti dozvoljeno
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la oseloth »

Ako je naručeno iz zemalja unije onda nema carine a time ujedno nema ni otvaranja. Pošta si ostavlja pravo otvarati sumnjive pakete no ne vjerujem da će dirati unijske ionako imaju pune ruke posla sa kinom i amerikom.
Avatar
KeLavra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 21.01.2011, 21:33
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la KeLavra »

oseloth je napisao/la:Ako je naručeno iz zemalja unije onda nema carine a time ujedno nema ni otvaranja.
ovo zvuci jako sexy ali ipak treba bit oprezan sa ilegalnim stvarima,makar bi ja kupio sve,virtualna kosarica mi nebi bila dovoljna :D
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Ninti »

KeLavra je napisao/la:
oseloth je napisao/la:Ako je naručeno iz zemalja unije onda nema carine a time ujedno nema ni otvaranja.
ovo zvuci jako sexy ali ipak treba bit oprezan sa ilegalnim stvarima,makar bi ja kupio sve,virtualna kosarica mi nebi bila dovoljna :D
Bez obzira na ulazak u EU, zakon RH ostaje isti, a on kaže da su ilegalne stvari i dalje ilegalne :) i vjerujem da kontrola ostaje ista, bez obzira što nema carine. Carina je služila samo da bi obračunala PDV i trošak carine na uvoz robe veće vrijednosti što više nije slučaj.. Al sve drugo stoji i dalje. Ne treba poletit, ulazak u EU samo znači vecu mogućnost kontrole, a ne manju hehe
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la oseloth »

Ukidanje carine znači automatski i ukidanje otvaranja. Kada autom budete prelazili samo će se dokumenti provjeriti ali nema carine da vam čačka po autu. Policija vas neće gledati ako nemate neki zapis u dosjeu. Isto je sa poštom. Pošta nije otvarala pakete iz hira već je tako carina nalagala. Sada pošta kao pošta ne otvara pakete osim ako na aerodromu psi nešto ne nanjuše ili ako to pak nije kutija da Kineza propvercaš unutra. Iz kine i USA se i dalje mogu po potrebi pregledati. A kad U shengen uđemo e onda fakat granice ne postoje.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la Ninti »

U pravu si, stoji da nije tako strogo više:
Sa stranice ministarstva..
59. Kako funkcionira Jedinstveno tržište Europske unije?
Ukinute su sve granične kontrole roba unutar Unije, kao i carinska kontrola ljudi. Nasumične policijske provjere (u sklopu borbe protiv kriminala i droga) još se obavljaju kada je to potrebno...
http://www.uprava.hr/default.aspx?id=12664

E sad u kojoj mjeri i kako se obavljaju provjere, to ne mogu iskopati..

Ovo se desilo u Danskoj 2011.u svrhu smanjenja kriminala (nadam se da neće kod nas):
Danska uvela kontrolu granica s Njemačkom i Švedskom
http://www.24sata.hr/svijet/danska-uvel ... kom-226916
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
masnipalac
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 20.09.2014, 09:47
Ima zahvala: 1 put

Re: Azarius & The Majka

Post Postao/la masnipalac »

pošto dugo nije ništa napisano, da ja pitam, kako sad stoje stvari s slanjem i ostalim, pošto smo u uniji?
Odgovori